IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Premijeri Hrvatske i Crne Gore Jadranka Kosor i Milo Đukanović izjavili su u ponedjeljak u Podgorici da očekuju da će posao stoljeća, izgradnja autoceste od juga do sjevera Crne Gore, biti uspješno doveden do kraja i da će hrvatski konzorcij osigurati valjana jamstva potrebna za njegovo pokretanje.

To je jedan text kojeg smo svi čitali.
A s obzirom da taj isti Đukanović sutra donosi odluku, smatram da bi bio idiot da sada prodam po 2600. On je šef on je glavni, a dok on ne kaže game over ja sam optimista.
Činjenica ranjeni optimista ali mi se hebe.

Samo da pridodam….

KAKO TE NIJE SRAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KOLIKI SU IZGUBILI VELIKE NOVCE ZBOG TEBE.
[/quote]

tko je izgubio novce zbog njega, tebe, mene ili zbog bilo koga drugoga je i zaslužio da propadne.

ako ti ja velim da je neko zemljište, kuća ili auto super hoćeš ga kupit bez da sam pogledaš i provjeriš?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Premijeri Hrvatske i Crne Gore Jadranka Kosor i Milo Đukanović izjavili su u ponedjeljak u Podgorici da očekuju da će posao stoljeća, izgradnja autoceste od juga do sjevera Crne Gore, biti uspješno doveden do kraja i da će hrvatski konzorcij osigurati valjana jamstva potrebna za njegovo pokretanje.

To je jedan text kojeg smo svi čitali.
A s obzirom da taj isti Đukanović sutra donosi odluku, smatram da bi bio idiot da sada prodam po 2600. On je šef on je glavni, a dok on ne kaže game over ja sam optimista.
Činjenica ranjeni optimista ali mi se hebe.

Samo da pridodam….

KAKO TE NIJE SRAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KOLIKI SU IZGUBILI VELIKE NOVCE ZBOG TEBE.
[/quote]

Pa što se čudiš, nije on svjestan kao ni Radić da su izgubili POSAO STOLJEĆA.
Ovaj pad danas još nije ništa, tek u četvrtak nakon službene potvrde slijedi pravi pad, ovaj je samo iz predostrožnosti! Pitam se hoće li crnogorski premijer Đukanović potvrditi odluku Savjeta na kojem je sam sudjelovao…hahaha možda su ga ostali nadglasali pa će na sjednici vlade prihvatiti ponudu američkog fonda rizičnog kapitala!!!

Radić i dalje ne zna da je izgubio "posao stoljeća"

Institut građevinarstva Hrvatske(IGH) obavijestio je Zagrebačku burzu pola sata prije današnjeg otvaranja, kako još uvijek nisu primili i službenu obavijest o tome da neće dobiti posao izgradnje autoceste Bar Boljare u Crnoj Gori.

"IGH, d.d. do trenutka zaključenja i objave ovog dopisa, nije od vodećeg člana konzorcija KONSTRUKTOR-INŽENJERING kao niti od resornog ministarstva Saobraćaja, Pomorstva i Telekomunikacija Republike Crne Gore, Savjeta za izgradnju autoputeva u Crnoj Gori te Komisije za sprovođenje tenderskog postupka i pregovaranja, zaprimio bilo kakvu usmenu i/ili pisanu informaciju vezanu uz predmetni Projekt", stoji u službenom priopćenju Tehnike i IGH u kojem se dodaje kako su upoznati s audio zapisom izjave ministra prometa, pomorstva i telekomunikacija Andrije Lompara o prijedlogu da se raskine ugovor s hrvatskim konzorcijem.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/potop-igh-na-burzi-odmah-nakon-otvaranja-vrijednost-dionice-pala-za-vise-od-15-posto/478796.aspx


Premijeri Hrvatske i Crne Gore Jadranka Kosor i Milo Đukanović izjavili su u ponedjeljak u Podgorici da očekuju da će posao stoljeća, izgradnja autoceste od juga do sjevera Crne Gore, biti uspješno doveden do kraja i da će hrvatski konzorcij osigurati valjana jamstva potrebna za njegovo pokretanje.

To je jedan text kojeg smo svi čitali.
A s obzirom da taj isti Đukanović sutra donosi odluku, smatram da bi bio idiot da sada prodam po 2600. On je šef on je glavni, a dok on ne kaže game over ja sam optimista.
Činjenica ranjeni optimista ali mi se hebe.


Ljudi moji ovo je posao stoljeća za Žderića i Radića i ekipu Dobiće veliku proviziju od grka i židova a IghKonstruktor će dobit posao na izgradnji autoputa Vuk sit a ovce na broju svi zadovoljni Prokušana metoda na našim cestama kad se išlo na dogovorene natječaje jedan dao visoku cijenu a ovi drugi jiš veću a swvi kasnije radili Jadni crnogorci nasjeli a njihovi političari isto uzeli proviziju Narod p… sve Ovi će govorit sve smo pokušali a nismo uspijeli pa smo prisiljeni uzet skuplju ponudu koju će ovi malo spustiti

Kad malo bolje razmislim možda nije loše što su izgubili posao s obzirom na razliku cijene između njih i Izraelaca.Bolje ne raditi nego raditi s gubitkom.Ako je ponuđena cijena bila nerealno niska samo zato da bi se dobio posao onda bolje da ne rade.
Zato bi dionica trebala rasti ne padati.

Rade oni i u Bosni s gubitnkom…

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

Da je posao bio isplativ banke bi uskočile i rukama i nogama jer sredstava imaju a fali dobrih projekata u koje ih mogu plasirati. S obzirom da nitko nije hito pratiti posao očitno je on neisplativ a samim time je za naš konzorcij dobro da ga je izgubio.

30% niža cijena od drugoplasiranog na natječaju sama po sebi puno govori.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Crnogorci će lakše prihvatiti da plate milijardu više nego da Hrvati dobiju posao, možda je sve to jedna uigrana akcija svih igrača. Crnogorska vlast digne veću proviziju, crnogorci zadovoljni da su hrvate zajebali, igh bude podizvođač da se "izglade" tenzije itd. A onda je svizac…

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

aj sad vi svi skupa ulagači u igh ostavite se ovog posla…………….tamo di rulja
navali bježi od toga, pa ak to niste naučili neznam kaj ste………..a kaj da je potpisano
opet bi da ista rulja ko zna kaj očekivala…….ma vi ste svi u banani………..


Ako je Juri imalo pameti ostalo, vise nikad nece suradivati sa Zdericem. A ja jos cekam odluku vlade Crne Gore pa cu vidjet sta se sve tu pravno da poduzet. A i strasno me zanima sta ce HANFA poduzet, ako ce ista!?

Pravno poduzeti? Može se samo jedno, temljem članka 442 u vezi s člankom 459 Zakona o tržištu kapitala, tražiti naknadu štete od IGH i uprave.

još malo kenjkanja i konsolidacija oko 2700
Inaće sam mišljenja da je bolje da se IGH ostavi operative i vrati prodavanju pameti u čemu su se dokazali, a i Juri bi sada nakon Zagrepčanke i CG trebalo skresati poziciju…ako baš tako voli mešetariti, neka si otvori tvrtku kčer koja će se baviti operativom i trgovinom umijesto da ovakvim aljkavim promašajima ruši rejting i dionicu IGH !

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

nekaj me muči u ovoj štoriji
grki i izraelicani su ocito podmazali jadne montengrance da bi dobili posel
a evo čitam na novostima da nebu eu davala više grcima pomoć jer su se natukli nekih 800-900 miljuna strane tvrde valute na mitologiji
kolko su tu pljunuli i kako će sve to oni platiti
sumljam i da ce bogati Jevreji samo tako odrijesiti kesu

josh je igeha dobro prosa tamo bi gace ostavio

dal da kupim il da prodam
ladu nivu sam bezecirao a sad mi o ona visi u zraku

Postanite Eu-robovi

pa tu stvarno ko da svi trče tamo di nanjuše da idu svi………..pa to je smijurija…..

New Report

Close