IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja uopće na vidim razloga da se dionica zadrži iznad granice od 2000. Dapače, ukoliko pretpostavimo da crni dani za građevinu tek dolaze i da još neko vrijeme neće biti investicija te da slijede otpuštanja kakos vi najvaljuju, moguće da dostignemo i novo dno, mada ipak, manje vjerojatno jer je dno bilo dosegnuto paničnom rasprodajom.

Sad ćemo imat plansku rasprodaju.
zbroji si prva 3 Q pa ceš vidjet našta će lićit F1

Fi nemože biti drugačije nego loše, zato se i odgađalo s njime nakon odluke o CG,kako bi se cijena održala na visinama u slučaju dobivanja posla u CG. Sad je evidentno da CG neće dobiti i potencirano lošim FI, odosmo ispod 2000.

Povrh navedenog, uzeći u obzir da cijena s 2.800 kn nije niti trebala rasti zadnjih par dana, dolazim do zaključka da danas padamo minimalo na 2.300 ako ne i niže, jer da nema blokade, bila bi znano ispod sadašnje razine odmah u startu.

Imho naravno, i kako je rekao neki kolega, vidimo se oko 12.

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

http://www.seebiz.eu/cg/kompanije/infrastruktura/aktor-hch-spremni-smo-na-razgovor-s-vladom-oko-autoputa,69802.html

ahhahaha [bye]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Premijeri Hrvatske i Crne Gore Jadranka Kosor i Milo Đukanović izjavili su u ponedjeljak u Podgorici da očekuju da će posao stoljeća, izgradnja autoceste od juga do sjevera Crne Gore, biti uspješno doveden do kraja i da će hrvatski konzorcij osigurati valjana jamstva potrebna za njegovo pokretanje.

To je jedan text kojeg smo svi čitali.
A s obzirom da taj isti Đukanović sutra donosi odluku, smatram da bi bio idiot da sada prodam po 2600. On je šef on je glavni, a dok on ne kaže game over ja sam optimista.
Činjenica ranjeni optimista ali mi se hebe.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama IGH-R-A nastaviti u 11:13.
Na upit Upravi Drustva IGH d.d. ista je odgovorila:
Ovim putem potvrdujemo da smo pisano ocitovanje o postojanju nekih novih i/ili
promijenjenih materijalnih cinjenica dostavili i objavili na Zagrebackoj burzi dana 03.03.2010. godine u 09:27:09 sati. Predmetno ocitovanje objavljeno je u skladu s odredbama Zakona o tržištu kapitala (NN br. 88/08, 146/08, 74/09).
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

tehnika se oporavila malo nakon nastavka trgovanja

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


http://www.seebiz.eu/cg/kompanije/infrastruktura/aktor-hch-spremni-smo-na-razgovor-s-vladom-oko-autoputa,69802.html

ahhahaha [bye]

A šta je tebi tu pak smiješno? [rolleyes]



Za sada neviđeni GAP na IGH-u. Mora se popuniti. Tehnička analiza govori da se cijena mora vratiti na 3000 KN, htio to netko ili ne.

Pitanje je samo za koliko mjeseci ili čak godina.
[/quote]

Gapovi se poponjavaju u roku par dana.

Inače i Đukanović je bio na sjednici čuvenog vijeća.. A i sigurno mu ministri talasaju mimo njega.. moš mislit.

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

ovo samo dokazuje kakav imiđ i konkurentnost neke od naših tvrki imaju u svijetu…..jedni nam se smiju a drugi nas sažaljevaju….prestrašna činjenica za jednu firmu koja si utvara da je neki ozbiljan čimbenik u građevinskom sektoru…..isto tako ovo je još jedna od blamaži hrvatske vlade koja je stala uz konzorcij i mislila da če svojim autoritetom nešto postiči a dogodilo se upravo suprotno i iz toga je razvidna nemoč i očaj hrvatske vlade…..možda činjenica da od posla neče biti ništa i nije sama po sebi toliko strašna koliko je strašan očaj hrvatskog konzorcija i vlade…
mada ovo nije jedini posao na kugli zemaljskoj igh sada ima zadaču u vrlo kratkom roku dokazati da je u stanju sklapati unosne poslove ili če uskoro ……….

A mogli su poslati pisamce poput Tehnike, pa što bude

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Inače i Đukanović je bio na sjednici čuvenog vijeća.. A i sigurno mu ministri talasaju mimo njega.. moš mislit.

Možda su stvarno podbacili s cijenom pa je i bolje tražiti nešto drugo…..iako sve dok Vlada ne raskine Ugovor…..!


A mogli su poslati pisamce poput Tehnike, pa što bude

Kolega, vec se trguje ima 5 minuta [shocked]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close