IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

;a dajte ljudi zovite Samdola da je puste što prije u rad.
Nek se ispuca 3-4 milje kuna i nek prodaju što misle prodati.
Volijo bi da danas padne na 2300 ,pa bi dokupijo sa ostatkom keša 70%.

Nije sam svijeta…pozz

Držite se,a kad završi ovaj cirkus onda ću napisati jedan teks ovim lihvarima što se prave pametni jer nisu mogli uć u IGH jer im je noavc zarobljen u drugim dionicama,pa nisu mogli od ljubomore gledati rast dionice.

P.S. nezaboravite…košto je danas pala tako i sutra može rast.

DRŽITE SE [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

hm,hm , nije lijepa slika- čekamo izviješće FI-2009

svima puno sreće.


;a dajte ljudi zovite Samdola da je puste što prije u rad.
Nek se ispuca 3-4 milje kuna i nek prodaju što misle prodati.
Volijo bi da danas padne na 2300 ,pa bi dokupijo sa ostatkom keša 70%.

Nije sam svijeta…pozz

Držite se,a kad završi ovaj cirkus onda ću napisati jedan teks ovim lihvarima što se prave pametni jer nisu mogli uć u IGH jer im je noavc zarobljen u drugim dionicama,pa nisu mogli od ljubomore gledati rast dionice.

P.S. nezaboravite…košto je danas pala tako i sutra može rast.

DRŽITE SE [thumbsup]


…… [thumbsup] [lol] [lol] [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


;a dajte ljudi zovite Samdola da je puste što prije u rad.
Nek se ispuca 3-4 milje kuna i nek prodaju što misle prodati.
Volijo bi da danas padne na 2300 ,pa bi dokupijo sa ostatkom keša 70%.

Nije sam svijeta…pozz

Držite se,a kad završi ovaj cirkus onda ću napisati jedan teks ovim lihvarima što se prave pametni jer nisu mogli uć u IGH jer im je noavc zarobljen u drugim dionicama,pa nisu mogli od ljubomore gledati rast dionice.

P.S. nezaboravite…košto je danas pala tako i sutra može rast.

DRŽITE SE [thumbsup]

ako me tko razočarao na ovom forumu onda si to ti. Do prekjučer si pluvao po IGH i pisao da ga čekaš na 2200kn a jučer optimistično uletio na samom vrhu , a sada već okrečeš priču da ide to up up !

na 4300 sve prodajem...


;a dajte ljudi zovite Samdola da je puste što prije u rad.
Nek se ispuca 3-4 milje kuna i nek prodaju što misle prodati.
Volijo bi da danas padne na 2300 ,pa bi dokupijo sa ostatkom keša 70%.

Nije sam svijeta…pozz

Držite se,a kad završi ovaj cirkus onda ću napisati jedan teks ovim lihvarima što se prave pametni jer nisu mogli uć u IGH jer im je noavc zarobljen u drugim dionicama,pa nisu mogli od ljubomore gledati rast dionice.

P.S. nezaboravite…košto je danas pala tako i sutra može rast.

DRŽITE SE [thumbsup]

over neće ovo tako brzo prema gore, razina od 3.000 još će dugo biti neuhvatljiva.
Juri više nitko ne vjeruje, pa smiju mu se na poslove na kosovu.

panika je oko IGH i thnk

http://seebiz.eu/hr/burze/panika-igh-prizemljen-17%2c6-posto%2c-tehnika-13%2c5%25!,69804.html



;a dajte ljudi zovite Samdola da je puste što prije u rad.
Nek se ispuca 3-4 milje kuna i nek prodaju što misle prodati.
Volijo bi da danas padne na 2300 ,pa bi dokupijo sa ostatkom keša 70%.

Nije sam svijeta…pozz

Držite se,a kad završi ovaj cirkus onda ću napisati jedan teks ovim lihvarima što se prave pametni jer nisu mogli uć u IGH jer im je noavc zarobljen u drugim dionicama,pa nisu mogli od ljubomore gledati rast dionice.

P.S. nezaboravite…košto je danas pala tako i sutra može rast.

DRŽITE SE [thumbsup]

ako me tko razočarao na ovom forumu onda si to ti. Do prekjučer si pluvao po IGH i pisao da ga čekaš na 2200kn a jučer optimistično uletio na samom vrhu , a sada već okrečeš priču da ide to up up !
[/quote]
Nisam te kolega razoćarao.
Rekao sam ako igh popuši posao da može da padne i na oko 2200 al će se brzo vartiti na neku normalnu razinu.
Ja sam spreman dokupiti na oko 2200-2300 kn i nisam prodao ovih svojih 40 kom jutros.

Nije smak svijeta…pašćemo dan/dva i vratiti se na normalnu razinu 2700-2900 i ćekat će se nove vijesti i izvješća.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ja uopće na vidim razloga da se dionica zadrži iznad granice od 2000. Dapače, ukoliko pretpostavimo da crni dani za građevinu tek dolaze i da još neko vrijeme neće biti investicija te da slijede otpuštanja kakos vi najvaljuju, moguće da dostignemo i novo dno, mada ipak, manje vjerojatno jer je dno bilo dosegnuto paničnom rasprodajom.

Sad ćemo imat plansku rasprodaju.

Fi nemože biti drugačije nego loše, zato se i odgađalo s njime nakon odluke o CG,kako bi se cijena održala na visinama u slučaju dobivanja posla u CG. Sad je evidentno da CG neće dobiti i potencirano lošim FI, odosmo ispod 2000.

Povrh navedenog, uzeći u obzir da cijena s 2.800 kn nije niti trebala rasti zadnjih par dana, dolazim do zaključka da danas padamo minimalo na 2.300 ako ne i niže, jer da nema blokade, bila bi znano ispod sadašnje razine odmah u startu.

Imho naravno, i kako je rekao neki kolega, vidimo se oko 12.

Ako je Juri imalo pameti ostalo, vise nikad nece suradivati sa Zdericem. A ja jos cekam odluku vlade Crne Gore pa cu vidjet sta se sve tu pravno da poduzet. A i strasno me zanima sta ce HANFA poduzet, ako ce ista!?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

dajte ljudi ne panicarite bezveze, 3000 je realna cijena.. kupovat ce je i po toj cijeni..


Povrh navedenog, uzeći u obzir da cijena s 2.800 kn nije niti trebala rasti zadnjih par dana, dolazim do zaključka da danas padamo minimalo na 2.300 ako ne i niže, jer da nema blokade, bila bi znano ispod sadašnje razine odmah u startu.

Dobro razmišljanje. Ja u prvi mah nisam mislio da će bit ovakva bežanija ali očito je zadnjih 10 dana bilo previše pritiska na ljudima da su mnogi popucali danas.

Evo ja nisam ništa prodao 100% mi je porfelj u IGH i VDKT i šta sad da radim da se ubijem -smiješno –

to može da potvrdi nekoliko forumaša ( da se razumijemo porfelj nije mali već naprotiv)

Nije Jure kriv već Žderić.
Jure je samo imanipuliran ovom situacijom i nevjerujem da će ikad više s njim ić u posao jer ovo je doista bilo manipuliranjem koje je prolazilo u Hrvatskoj al oćito van nemože.

Nebi me zacudilo da sutra dođu dobre vjesti iako sam skeptićan i da se vratimo na razinu od 3100 kn.

Balkanija to je zemlja naša
[thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close