IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crnogorska će se vlada pak sutra očitovati o tom prijedlogu. Jure Radić, šef IGH, jučer nije bio dostupan za komentar, kao ni Željko Žderić, direktor Konstruktora.
 Nije jasno kako će konzorcij koji je dao znatno skuplju ponudu uspjeti pronaći banke koje bi pratile taj projekt kad to nije uspjelo našim tvrtkama s jeftinijim aranžmanom.

Kako?
Nikako?
ili zajedno izlazimo vanka jer je posao banana ili ćemo ga mi dobiti kroz 2010. godinu.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


E sad samo jedna ……beš ti DRŽAVU I PREMIJERKU I POLITIČARE KOJI NEMAJU UTJECAJA NI POD NOKAT DA POMOGNU HRVATSKIM IZVOZNICIMA !!! DA JE TREBALO SPAŠAVATI TODU …..DALI BI SVI KRV ! OVU ZEMLJU VODE ::::DEBILI !!!!

o čemu ti čovječe pričaš. Pa sustav izgradnje te autoceste je baziran na otplati kroz koncesiju. Drugim riječima, preko IGH bi se zapravo Hrvatska zadžila skoro 1 mlrd € za potrebe Crne Gore. Hrvatska bi na taj način smanjila svoj kreditni potencijal za tih skoro 1 mlrd € za potrebe drugoga. U uvjetima kad je Hrvatska prezadužena, i praktički se dodatno zadužuje samo da bi mogla otplaćivati postojeće dugove – milsim da je zaduživanje za potrebe Crne Gore čisti luksuz.

Sad bi za par tisuća kuna zarade na dionici IGH pristali na to zaduženje, a kasnije bi psovali Državu jer neće imati novca.

Mislim da je vrijeme da prestanemo biti sebični i kratkovidni "kokošari".

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

naravno država im je uvjek kriva

E sad samo jedna ……beš ti DRŽAVU I PREMIJERKU I POLITIČARE KOJI NEMAJU UTJECAJA NI POD NOKAT DA POMOGNU HRVATSKIM IZVOZNICIMA !!! DA JE TREBALO SPAŠAVATI TODU …..DALI BI SVI KRV ! OVU ZEMLJU VODE ::::DEBILI !!!!

o čemu ti čovječe pričaš. Pa sustav izgradnje te autoceste je baziran na otplati kroz koncesiju. Drugim riječima, preko IGH bi se zapravo Hrvatska zadžila skoro 1 mlrd € za potrebe Crne Gore. Hrvatska bi na taj način smanjila svoj kreditni potencijal za tih skoro 1 mlrd € za potrebe drugoga. U uvjetima kad je Hrvatska prezadužena, i praktički se dodatno zadužuje samo da bi mogla otplaćivati postojeće dugove – milsim da je zaduživanje za potrebe Crne Gore čisti luksuz.

Sad bi za par tisuća kuna zarade na dionici IGH pristali na to zaduženje, a kasnije bi psovali Državu jer neće imati novca.

Mislim da je vrijeme da prestanemo biti sebični i kratkovidni "kokošari".
[/quote]

S OVE TENDENCIJE I BURZI SE LOŠE PIŠE


mislim da se velika većina treba ispričati Neimaru-i nekolicini ostalih koji su vas dobronamijerno savjetovali da posla i garancija neće biti,i da se ne zaletavate,nisam uspio nigdje pročitati da ste se izvinili kolegi kojeg sam naveo-a tako lijepo ste mu lijepili jedinice za svaki post koji nije bio prema vašim očekivanjima.
Ivan1902-zašto si bio toliko uvjeren da će posao uspijeti- samo pitam radi radoznalosti-oprosti na pitanju unaprijed??

Nisi se možda zapitao da li i sam Neimar ima IGH u svom portfelju ili koja je njegova uloga bila
pisati ovdje na forumu pod temama IGH i THNK i nigdje drugdje !???

na 4300 sve prodajem...

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/ZdzUBkkmZI0VPECGldB8oA==.pdf

ovo nije istina [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

A to što se "DRŽAVA" zadužila do sada preko 50 mlrd , što se Šuker smije ko zadnji k..ten kad dođe s informacijom da je vani nažicao neku lovu i OPET nas zadužio , …uglavnom financirajući UVOZ i UVOZNI LOBI , to je ok …to nije kokošarenje …nego KVALITETNO VOĐENJE FINACIJSKE POLITIKE , jel ?
A kreditni potencijal nam treba …ZA ŠTO ? ZA NOVA ZADUŽIVANJA ….jer je cijeli sistem razmišljanja
ovdje ….prijatelju NAKARADAN !!!

Ma ovdje je nešto postavljeno naopako kolega …….NE KUŽI NITKO ( ILI SE PRAVI GLUP) DA JE JEDINI
PRAVI PUT –IZVOZ —i da je dosta preferiranja tog uvoznog sranja ….

A to što se "DRŽAVA" zadužila do sada preko 50 mlrd , što se Šuker smije ko zadnji k..ten kad dođe s informacijom da je vani nažicao neku lovu i OPET nas zadužio , …uglavnom financirajući UVOZ i UVOZNI LOBI , to je ok …to nije kokošarenje …nego KVALITETNO VOĐENJE FINACIJSKE POLITIKE , jel ?
A kreditni potencijal nam treba …ZA ŠTO ? ZA NOVA ZADUŽIVANJA ….jer je cijeli sistem razmišljanja
ovdje ….prijatelju NAKARADAN !!!

Ma ovdje je nešto postavljeno naopako kolega …….NE KUŽI NITKO ( ILI SE PRAVI GLUP) DA JE JEDINI
PRAVI PUT –IZVOZ —i da je dosta preferiranja tog uvoznog sranja ….

155kom na kupnji na 3155 ..:) samo se pokazao i minut prije će nestati …ili IGH kupuje da bi se iskupio…

na 4300 sve prodajem...

kupnja 151kom 3155kn već je zbrisao

S OVE TENDENCIJE I BURZI SE LOŠE PIŠE

kaj ovaj indijanac glumi na 3155???
strava…i onda bute rekli da je sve gotovo…

ma manipulacije brate da se usereš…
pazi sutra vladu cg kada izjavi da moraju detaljnije provjeriti te garancije…opet igh na 3200

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Kupnje:
Cijena Količina
3.155,00 151
3.130,01 1
3.064,01 3
2.970,00 4
2.961,00 33
2.930,00 2
2.795,00 4
2.790,60 2
2.785,05 1
2.780,00 12
Prodaje:
Količina Cijena
14 2.700,00
1 2.784,04
20 2.799,00
9 2.800,00
4 2.820,00
10 2.848,00
9 2.849,00
1 2.850,00
1 2.860,00
2 2.868,00

who dares, wins

zanimljiv je onaj sa 151 na kupnji [lol] evo gledam sada i maknuo se

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

New Report

Close