IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma jučer gledam one umjetne naloge na prodaji, po 20, 30 komada. Samo za plašenje drhtavih ručica. Gle, ja ne prodajem zato jer se bojim za IGH i jer imam drhtave ručice, ali ako možeš uzeti za tjedan dana samo na IGH 5kkn, why not? Mislio sam i čekati još slijedeći tjedan, ali osobno ne znam dokle može dolje.

Pessimism Is Your Friend


Ja cekam jos malo nize![smiley2]

Poštovani kolege teško da će ići niže od 11k, a mislim da je trenutna razina povoljna i isplativa za dokup.

Sto je ovo svi ste zaboravili IGH??? Svi brisnuli cini mi se! [smiley3][smiley3]

Ja sam jos unutra, iskrcavam pomalo ostalo ali IGH nisam dirao. Kako stvari stoje niti necu.

Nije valjda da sam sam samcat ostao ovdje?? Pala mi tema u zaborav pa rekoh da je malo dignem. [smiley2]

Glasnogovornice na tebe racunam – jesmo li jos skupa??? [smiley2][smiley2][smiley2]

skype - ivek1234

Ja tu, i dokupio malo na 11600, ostajem na brodu do kraja!!


Ja tu, i dokupio malo na 11600, ostajem na brodu do kraja!!

A i ja cu lagano krenuti u dokup ako padne ispod 11k. [smiley2]

skype - ivek1234

stalno pada pa više ne znam kada u kupovinu.
mislim da više neću trčati pred rudo jer vidim kako sam mogao dosta bolje proći da sam pričekao.

fali mi keša, i ja bi si još dokupio, ovo je sada povoljno.
a to i glasnogovornik naš zna…………….

A i ja cu lagano krenuti u dokup ako padne ispod 11k. [smiley2]


..i sve ovo oko 11 je povoljno…diskont…po meni barem 15%, trenutni, za ostalo neću špekulirati…[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


fali mi keša, i ja bi si još dokupio, ovo je sada povoljno.
a to i glasnogovornik naš zna…………….

ovo je slična situacija kao da Tehnika sada padne na 9.000…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Malo je 15%.
Ima već dionica gdje je diskont preko25% a ako se pričeka još koji dan moglo bi biti još toga što se tiće jeftinog dokupa.


Malo je 15%.
Ima već dionica gdje je diskont preko25% a ako se pričeka još koji dan moglo bi biti još toga što se tiće jeftinog dokupa.

Trenutno je realno toliko…za dalje neću špekulirati…konzervativna metoda…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Pa barem kod građevinara ima mesa za kratkotrajnu korekciju.
Lavčević i Jadrankamen su već počeli, ne znam zašto ih ostali ne bi slijedili.

New Report

Close