IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ako padne igh pada cijela burza. koje konstrukcije. [lol]

pada jedan sektor, rasti će drugi. nitko ne ovisio o manipulacijama jure r.
ali njegov najveći trik je da je uvjerio ljude da ipak ovisi. na tome mu svaka čast.


Ma koji sektor?????? [lol]
nepricaj gluposti
Zašto onda nije rastao Ulpl kad je bdi prije 3 mjeseca bijo 4000 bodova ,a dobit firme
3q 70 milja kuna ?
Kad je počeo padati igh povukao cijelu burzu, a tako će biti i sutra i narednih dana budeli padao.
Siguran sam 99% da veliki neće dozvolit krah tržišta , uostalom sutra ćemo vidjeti oko 11.00 h tko je upravu.

Lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

28.02.2010. 22:57


Da li ste razmišljali kako će te nadoknaditi novac koji će te ovih dana izgubiti na razlici izmjeđu ulazne i izlazne cijene igh-r-a ?

_______________
moj stari post, ali pitanje i dalje vrijedi

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

bez obzira na sve ipak ne mogu da se ne našalim…..
vidljivo je kako gospodin Pero Ždero ipak napreduje, naime ovaj put ipak nije falsificirao jamstva nego ih jednostavno nije dostavio…..ako poživi još 100 godina postoji velika mogučnost da napokon i dobije neki posao…..


28.02.2010. 22:57

Da li ste razmišljali kako će te nadoknaditi novac koji će te ovih dana izgubiti na razlici izmjeđu ulazne i izlazne cijene igh-r-a ?

_______________
moj stari post, ali pitanje i dalje vrijedi
[/quote]

Jel hocete kupit ciglu? [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


28.02.2010. 22:57

Da li ste razmišljali kako će te nadoknaditi novac koji će te ovih dana izgubiti na razlici izmjeđu ulazne i izlazne cijene igh-r-a ?

_______________
moj stari post, ali pitanje i dalje vrijedi
[/quote]

hmmm, guditak ipak na vašu žalost neču ostvariti a dodatnu zaradu sam baš planirao ostvariti tako da otmem dr.Oetkera i tražim otkupninu….. [bye]


Over25

Pa mislim da će do največeg pražnjenja doći na otvaranju. Ako se vi postavite na 3000kn. Bit će drugih koji će dati povoljnije.a i onih koji će rušiti cijenu da jeftinije kupe. Po meni najgora solucija prodat na otvaranju,jer poslje očekujem stabilizaciju.
Samo da ne ode u blokadu.


Ja nikad nisam prodao na otvaranju dionicu.
Ako mislim prodat prodat ću sutra oko 12 h.
Svakako ću se javiti kad prodam

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


28.02.2010. 22:57

Da li ste razmišljali kako će te nadoknaditi novac koji će te ovih dana izgubiti na razlici izmjeđu ulazne i izlazne cijene igh-r-a ?

_______________
moj stari post, ali pitanje i dalje vrijedi
[/quote]
kak da ja nadoknadim svoje gubitke???
unaprijed hvala
pofuk



ako padne igh pada cijela burza. koje konstrukcije. [lol]

pada jedan sektor, rasti će drugi. nitko ne ovisio o manipulacijama jure r.
ali njegov najveći trik je da je uvjerio ljude da ipak ovisi. na tome mu svaka čast.


Ma koji sektor?????? [lol]
nepricaj gluposti
Zašto onda nije rastao Ulpl kad je bdi prije 3 mjeseca bijo 4000 bodova ,a dobit firme
3q 70 milja kuna ?
Kad je počeo padati igh povukao cijelu burzu, a tako će biti i sutra i narednih dana budeli padao.
Siguran sam 99% da veliki neće dozvolit krah tržišta , uostalom sutra ćemo vidjeti oko 11.00 h tko je upravu.

Lp
[/quote]
ti si svoje znanje dokazao(po vlastitom priznanju) ulazeći danas u igh.
[lol]

lp.

ja sutra stavljam na prodaju 30 kom na 2500kn…valjda bude prošlo [huh] računam da bi trebao to zatvorit prije blokade oko 2750 tak da sam na nuli. može mišljenje od iskusnih trejdera

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Over25

Pa mislim da će do največeg pražnjenja doći na otvaranju. Ako se vi postavite na 3000kn. Bit će drugih koji će dati povoljnije.a i onih koji će rušiti cijenu da jeftinije kupe. Po meni najgora solucija prodat na otvaranju,jer poslje očekujem stabilizaciju.
Samo da ne ode u blokadu.


Ja nikad nisam prodao na otvaranju dionicu.
Ako mislim prodat prodat ću sutra oko 12 h.
Svakako ću se javiti kad prodam
[/quote]
[lol] [lol] [lol] gospon over25 ja mislim da ćete sutra dobit slom živaca kad će vam se e-trade, kao i svima, zablokirat i u 9:59:55 nećete moći nalog stavit na burzicu.. [bye]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

a vi što se bavite tehničkom analizom, kaj vi niste još prošli mjesec na grafu vidjeli kako milo đukanović siječe graf odozdola što je siguarn pad cijene u skoroj budućnosti ?

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Ma sve 5, isprika nije potrebna [thumbsup]

ZAŠTO? Zato što mislim da CG nije zemlja kojoj MILIJARDA € više može biti onako usput, danas imam-sutra nemam… Zbilja nisam mislio da ce samo tako prihvatit milijardu € skuplji posao kao da se radi o gablecu na kojem ću danas potrošit 10kn više… Trebat će te kredite i vratit…

Šteta što nemamo temu za "glupa pitanja" jer ovo moje je zbilja glupo,ali moram pitati. Koliko sam ja shvatila Crnogorska vlada ne financira izgradnju več izvođač koji dobiva koncesiju na 30 godina..e sad,zašto bi onda crnogorcima bilo u interesu da gradnja bude jeftinija,što to njima znaći ? Nekako mi logika kaže da ako se više šoldi ulaže da je i posao kvalitetniji a to bi Crnoj Gori trebao biti interes…
znam,znam sad čete reči, plavuša,ali svejedno molim odgovor.. [embarass]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

New Report

Close