IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



mislim da se velika većina treba ispričati Neimaru-i nekolicini ostalih koji su vas dobronamijerno savjetovali da posla i garancija neće biti,i da se ne zaletavate,nisam uspio nigdje pročitati da ste se izvinili kolegi kojeg sam naveo-a tako lijepo ste mu lijepili jedinice za svaki post koji nije bio prema vašim očekivanjima.

ja se samo pitam kako se možete pogledati u ogledalo ti, neimar, peromadjar i još par drukera koji se naslađujete jer hrvatske firme nisu dobile posao, a osim toga kolege dioničari će izgubiti zbog pada vrijednosti dionica???
nemam IGH ali gade mi se ovakve lažne moralne veličine!
[/quote]
Kolega ljudi nisu svijesni ako padne Igh da pada cijela burza.
Iako sam u plusu sa ovom dionicom ovih dana,a uletijo sam oko 15.30 danas sa manjim količinom i molio dragog Boga da dobiju posao radi cijele burze iako sam drukao da posao nije isplatljiv al bi to
bio okidac sa cijelu burzu.

Da znaju ostali 70% sam u kesu, pa tako da mi odgovara pad burze iako mogu izac sutra iz Igh sa min zaradom tako da nisam druker na gore al je šteta da svjet raste, a mi da tonemo sve dublje i dublje.

Ja sam za rast burze i za ulaz u dionice tako da kolege mogu izaći koji su kupile igh na 4400.
Nek se lova vrti jer od stagnacije -10%+ nema koristi.

Eto, zad znate cijelu priču

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

hm ovo mi se svida,

EVO JA SUTRA Kupujem za nekih 33% koliko sam odlucio utuci u IGH, nakon ovog danas kaj sam procitao na forumu.

Mislim postavit cu se nisko i sutra i u cetvrtak pa kuda koji mili moji jer sam siguran da ce se dat zaradit 3,4 posto kada krene sjeca sutra. Ljudi pamet u glavu jer niti je ovo prvi puta niti je ovo za Jugu neobicno

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

@optimist

zast bi netko odmah sutra prodao nekom svoje dionice ispod 2900?
Onda ova sto ih kupuje nije normalan ako dionica ide na 2300 [lol]
razmislite malo?????????

Mislim da će se vrtiti oko 3000 kn i bit će pritisak prvih 30 min,a u ostalom veliki će odlučiti

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



mislim da se velika većina treba ispričati Neimaru-i nekolicini ostalih koji su vas dobronamijerno savjetovali da posla i garancija neće biti,i da se ne zaletavate,nisam uspio nigdje pročitati da ste se izvinili kolegi kojeg sam naveo-a tako lijepo ste mu lijepili jedinice za svaki post koji nije bio prema vašim očekivanjima.

ja se samo pitam kako se možete pogledati u ogledalo ti, neimar, peromadjar i još par drukera koji se naslađujete jer hrvatske firme nisu dobile posao, a osim toga kolege dioničari će izgubiti zbog pada vrijednosti dionica???
nemam IGH ali gade mi se ovakve lažne moralne veličine!
[/quote]

Druker? Naslađujem se? Lažne moralne veličine?

Kolega tebi pod hitno trebaju il naočale il liječenje il pameti. Meni je muka od ljudi koji 20 godina vode ovu državu za svoje a ne za naše dobro, meni je muka od ovog stanja gdje su nas uvukli ovi naši "nevini" političari skupa s građevinskom mafijom. Pogodujući im za cifre koje su sami izmišljali, nudili su im izmišljene poslove pri gradnji neisplativih i skupih autocesta i peljeških mostova. I sad da mi bude žao?!! Pa djeca naše djece neće vratit sve ove nakarikane dugove, ma boli me džon što IGH i Radić nisu dobili ovaj posao, par tisuća ljudi dodatno nezaposlenih u moru od 300000 ne znači baš ništa u ovoj situaciji! Država konstantno skriva probleme pod tepih, pa da su vodili imalo računa na koji način gradit infrastrukturu do ničeg od ovog ne bi došlo i onda naš konzorcij ne bi morao pod mule gurat nisku cijenu na natječaju u CG.

A jesi mi i ti oličenje morala jer brineš zar par firmi dok te nije briga šta se u cijeloj državi zbiva. I rekao sam, žao mi samo naivaca koji su drukere slušali, nemate blage veze o ulaganju a svima ste lonac i poklopac kad je u pitanju neka dionica. I još mene prozivate da drukam? Samo zato šta sam u pravu? Pa jesam ja uvjeravao vladu CG da odustanu od projekta, jesam ja kriv ako sam pisao da će cijena IGH stradat??? Ma bjež s foruma, knjige i lopatu u ruke, pa se javi za par godina kad izgradiš zdrav stav i svjetonazor. Ne znam uopće šta vas moderator pušta da se javljate na forum. Ako nemaš šta pametnog napisat o temi nemoj ni pisat.

never surrender

ako padne igh pada cijela burza. koje konstrukcije. [lol]

pada jedan sektor, rasti će drugi. nitko ne ovisio o manipulacijama jure r.
ali njegov najveći trik je da je uvjerio ljude da ipak ovisi. na tome mu svaka čast.


jos jedan clan titanica se pridruzuje onima koji su ostali bez camca za spasavanje

krivo sam percipirao podatke i pogrijesio u procjeni. Sada cu snosit posljedice, a nadam se da nece biti preveliki




mislim da se velika većina treba ispričati Neimaru-i nekolicini ostalih koji su vas dobronamijerno savjetovali da posla i garancija neće biti,i da se ne zaletavate,nisam uspio nigdje pročitati da ste se izvinili kolegi kojeg sam naveo-a tako lijepo ste mu lijepili jedinice za svaki post koji nije bio prema vašim očekivanjima.
Ivan1902-zašto si bio toliko uvjeren da će posao uspijeti- samo pitam radi radoznalosti-oprosti na pitanju unaprijed??

Ma sve 5, isprika nije potrebna [thumbsup]

ZAŠTO? Zato što mislim da CG nije zemlja kojoj MILIJARDA € više može biti onako usput, danas imam-sutra nemam… Zbilja nisam mislio da ce samo tako prihvatit milijardu € skuplji posao kao da se radi o gablecu na kojem ću danas potrošit 10kn više… Trebat će te kredite i vratit…
[/quote]

neće, samo se nemoj štediti do 10.02 , je ću se pokušati probiti u prve redove već u 9.59.55


Tu si u pravu,i mislim da ponuda grka neće proći. I da se na jesen može očekivati novi natječaj. To je moje mišljenje.

ej, nisu ovo kvalifikacije za svjetsko prvenstvo


U Grčkoj u 2009. plaćeno 790 milijuna eura mita

Mito koje se u Grčkoj davalo u okviru korupcije dosegnulo je u 2009. gotovo 790 milijuna eura ili 50 milijuna više nego u 2008., po istraživanju grčkog odsjeka nevladine organizacije Transparency Internationala.

http://www.poslovni.hr/141270.aspx

Biti će u Crnoj Gori puno afera ako odbiju Hrvatsku ponudu, pogledajte kod nas afere, a kako će tek biti u Crnoj Gori jer ipak je ponuda 1,2 milijarde Eura veća od Hrvatske ponude…….

O kakvoj HRV ponudi pricamo ako nemaju valjana jamstva?????????????

Over25

Pa mislim da će do največeg pražnjenja doći na otvaranju. Ako se vi postavite na 3000kn. Bit će drugih koji će dati povoljnije.a i onih koji će rušiti cijenu da jeftinije kupe. Po meni najgora solucija prodat na otvaranju,jer poslje očekujem stabilizaciju.
Samo da ne ode u blokadu.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

najnovija vijest iz CG; da bi se ipak osigurao posao hrvatskom konzorciju odlučeno je da se izgrade dvije autoceste, Bar- Boljare i Boljare -Bar, tako da će za sve učesnike sve ispasti dobro, pa i ulagače na ZSE

evo za dioničare igh. dobro će vam doć uz jutarnju kavu. [bye]

28.02.2010. 12:03


kamo će cijena igh ako garancije nestanu, a nešto se priča ko da tih garancija nikada ni bilo nije…

[/b]
_________________________
lijep post i na vrijeme napisan i na vrijeme objavljen

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close