IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mislim da se velika većina treba ispričati Neimaru-i nekolicini ostalih koji su vas dobronamijerno savjetovali da posla i garancija neće biti,i da se ne zaletavate,nisam uspio nigdje pročitati da ste se izvinili kolegi kojeg sam naveo-a tako lijepo ste mu lijepili jedinice za svaki post koji nije bio prema vašim očekivanjima.

ja se samo pitam kako se možete pogledati u ogledalo ti, neimar, peromadjar i još par drukera koji se naslađujete jer hrvatske firme nisu dobile posao, a osim toga kolege dioničari će izgubiti zbog pada vrijednosti dionica???
nemam IGH ali gade mi se ovakve lažne moralne veličine!

je sam se nadao da če ipak sve nekako pozitivni završiti vezi ovog posla ali kako je, tako je, nema veze….
nego isto tako sam več pitao kakva je pravna procedura u s vezi s tim da je igh dostavio lažna izvješča na zse…..
planira li itko tužbu i mogu li svi dioničari igh podnjeti zajedniku tuždu zbog ovoga….
ima li netko tko zna nešto o tome?…
sigurno ovdje ima vrsnih pravnika?…..



mislim da se velika većina treba ispričati Neimaru-i nekolicini ostalih koji su vas dobronamijerno savjetovali da posla i garancija neće biti,i da se ne zaletavate,nisam uspio nigdje pročitati da ste se izvinili kolegi kojeg sam naveo-a tako lijepo ste mu lijepili jedinice za svaki post koji nije bio prema vašim očekivanjima.

ja se samo pitam kako se možete pogledati u ogledalo ti, neimar, peromadjar i još par drukera koji se naslađujete jer hrvatske firme nisu dobile posao, a osim toga kolege dioničari će izgubiti zbog pada vrijednosti dionica???
nemam IGH ali gade mi se ovakve lažne moralne veličine!
[/quote]

lacoste-a si nepravedno uvrstio u tu grupicu, a ostali su bili sve samo ne dobronamjerni kako lacoste kaže.. i nije baš da se netko naslađuje, ako ljudi pišu činjenice kao što su i sve ove dane, probajte na to i gledati kao i na činjenice. I Index je antihrvatski, jel? Yeah, right..


mislim da se velika većina treba ispričati Neimaru-i nekolicini ostalih koji su vas dobronamijerno savjetovali da posla i garancija neće biti,i da se ne zaletavate,nisam uspio nigdje pročitati da ste se izvinili kolegi kojeg sam naveo-a tako lijepo ste mu lijepili jedinice za svaki post koji nije bio prema vašim očekivanjima.
Ivan1902-zašto si bio toliko uvjeren da će posao uspijeti- samo pitam radi radoznalosti-oprosti na pitanju unaprijed??

Ma sve 5, isprika nije potrebna [thumbsup]

ZAŠTO? Zato što mislim da CG nije zemlja kojoj MILIJARDA € više može biti onako usput, danas imam-sutra nemam… Zbilja nisam mislio da ce samo tako prihvatit milijardu € skuplji posao kao da se radi o gablecu na kojem ću danas potrošit 10kn više… Trebat će te kredite i vratit…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

evo ja se iskreno ispricavam ako su nekoga moji tekstovi navukli
ujedno se i sebi ispricavam kaj sam u zadnjem trejdanju izgubio 5 iljada kuna umjesto da sam zaradio 30
ispicavam se iskreno svima i vidim da stvarno nema vise smisla da pisem na forumu
pofuk



mislim da se velika većina treba ispričati Neimaru-i nekolicini ostalih koji su vas dobronamijerno savjetovali da posla i garancija neće biti,i da se ne zaletavate,nisam uspio nigdje pročitati da ste se izvinili kolegi kojeg sam naveo-a tako lijepo ste mu lijepili jedinice za svaki post koji nije bio prema vašim očekivanjima.

ja se samo pitam kako se možete pogledati u ogledalo ti, neimar, peromadjar i još par drukera koji se naslađujete jer hrvatske firme nisu dobile posao, a osim toga kolege dioničari će izgubiti zbog pada vrijednosti dionica???
nemam IGH ali gade mi se ovakve lažne moralne veličine!
[/quote]
a tko je rekao da se druka- i naslađuje- i od kuda ti takav zaključak- niti sam drukao niti me zanima razvoj situacije-do FI-2009 , ovo je momenat kada se treba pozabaviti situacijom- a ako te je netko prevario sa lažnim obećanjima-onda se obrati njemu – od samog početka je bilo razvidno da od garancija neće biti ništa-a to što neki nisu to prepoznali -to je drugih par rukava kolega..

ekipa ,,jeste li spremni za sutrasnji šoping ???? [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Tu si u pravu,i mislim da ponuda grka neće proći. I da se na jesen može očekivati novi natječaj. To je moje mišljenje.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

piše na HTV teletekst da je konzorcij dostavio dodatna jamstva američkog fonda od 1 milijarde, a od prije su imali oko 800 milijuna tako da je to pokrivalo cijeli iznos posla!
vidjet ćemo što će reći CG vlada za 2 dana…a i da li će se naši pomiriti samo tako s gubitkom posla ili će krenuti parničenje ako ih i vlada odbije [cool]

1) Nije isključeno da Milo i društvo vide sebe u ovom "kolaču" iz Grčke?! Ili su već umočeni……

2. ožujak 2010.

U Grčkoj u 2009. plaćeno 790 milijuna eura mita

Mito koje se u Grčkoj davalo u okviru korupcije dosegnulo je u 2009. gotovo 790 milijuna eura ili 50 milijuna više nego u 2008., po istraživanju grčkog odsjeka nevladine organizacije Transparency Internationala.

"Naša financijska kriza dobrim dijelom je posljedica korupcije", rekao je danas predsjednik Transparencyja za Grčku Kostas Bakuris, prikazujući istraživanje provedeno na domaćem terenu na reprezentativnu uzorku od 6122 ispitanika. U 2009. šestotinjak tisuća ljudi bilo je pogođeno fenomenom korupcije u javnom sektoru i 360.000 u privatnom, u stanovništvu u kojemu je 8,9 milijuna ljudi starije od 18 godina……….."
http://www.poslovni.hr/141270.aspx

2) Ako im se to ne učini provedivim, njihova vlada morat će dobro razmotriti u četvrtak šta će odlučiti.

3) Možda će shvatiti da su zagrizli u prevelik kolač pa će preči na logičniju provedbu plana izgradnje te njihove autoceste PO SEKCIJAMA ili djelovima. Oni ionako nemaju lovu (niti garanciju) koju bi morali osigurati za svoje učešće u cijelom projektu!
4) Nije nužno da će dionica IGH snažno oscilirati, osim možda (ko i do sada) u razdoblju krivih ili nepotpunih informacija. IGH ide dalje………..

marcello


evo ja se iskreno ispricavam ako su nekoga moji tekstovi navukli
ujedno se i sebi ispricavam kaj sam u zadnjem trejdanju izgubio 5 iljada kuna umjesto da sam zaradio 30
ispicavam se iskreno svima i vidim da stvarno nema vise smisla da pisem na forumu
pofuk

kolega pofuk sa malim p…….

ma jednostavno: VI STE LEGENDA!!!!!!!…..

Očekuje pad i ispod 2900 odmah na otvaranju. Bilo bi dobro izbjeći blokadu.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close