IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neznam zašto mislite da će sutra biti krah?
Svi ćete moći izaći na cijeni od 3000 kn.
Itekako će biti potpore na 3000.

Pozz do 09.59 h

Konačna odluka o poslu u CG donosi se tek u četvrtak na sjednici Vlade CG. Do tada se još svašta može dogoditi, a moguće je i da prihvate ponudu našeg konzorcija [cool]

sad slijedi podvarijanta, posao neće dobiti ni Grci, posao će dobiti konzorcij u kojem je naš
Osijek-koteks i oni uzimaju konzorcij za podizvođača i to je opet razlog da IGH sutra raste, druge varijante nema [cry] [cry]


Neznam zašto mislite da će sutra biti krah?
Svi ćete moći izaći na cijeni od 3000 kn.
Itekako će biti potpore na 3000.

Pozz do 09.59 h


ma i na višoj cijeni…sutra igh ide gore…ne

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Neznam zašto mislite da će sutra biti krah?
Svi ćete moći izaći na cijeni od 3000 kn.
Itekako će biti potpore na 3000.

Pozz do 09.59 h

Konačna odluka o poslu u CG donosi se tek u četvrtak na sjednici Vlade CG. Do tada se još svašta može dogoditi, a moguće je i da prihvate ponudu našeg konzorcija [cool]
[/quote]

Gotovo je, četvrtak je samo formalnost.

Ma gotovo je sa cg al nema nikakvog razloga da ide ispod 2800…to je druga varijanta
iako mislim da će se kretati od 2900-3000.
Igh je vodilja kao i ATPL u brodarima.
Ako igh rokne na 2300 onda će dlkv na 270,ingra na 29 itd….
Mislim da to nije moguće jer će se cijena čuvati oko 3000 i kad se vidi da ima potpore vrlo
brzo će se cijena ustabiliti.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Neznam zašto mislite da će sutra biti krah?
Svi ćete moći izaći na cijeni od 3000 kn.
Itekako će biti potpore na 3000.

Pozz do 09.59 h

Konačna odluka o poslu u CG donosi se tek u četvrtak na sjednici Vlade CG. Do tada se još svašta može dogoditi, a moguće je i da prihvate ponudu našeg konzorcija [cool]
[/quote]

Ma kolega, neće oni prihvatit našu ponudu, što je najgore neće ni Grčku, oni nemaju tih novaca. Ovo sa našima im je dobro došlo jer su našli dlaku u jajetu. Gdje u svijetu počme gradnja pa se onda tek naknadno shvati da nešto fali!? Živo me zanima sad što će biti sa Grcima jer se dam kladit da ni Grci neće graditi, odustali su Crnogorci od toga, bar ja tako mislim…

BTW. Netko je od kolega tražio da se svi koji su drukali sad lijepo ispričaju onima koje su navuki, ja sam zbilja vjerovao da ćemo dobit ovaj posao, ali eto, namagarčili me [embarass]
Tako da kojim slučajem ne bi bilo, ISPRIČAVAM SE SVIMA KOJE SAM NAVEO NA KUPNJU IGH-R-A!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

mislim da se velika većina treba ispričati Neimaru-i nekolicini ostalih koji su vas dobronamijerno savjetovali da posla i garancija neće biti,i da se ne zaletavate,nisam uspio nigdje pročitati da ste se izvinili kolegi kojeg sam naveo-a tako lijepo ste mu lijepili jedinice za svaki post koji nije bio prema vašim očekivanjima.
Ivan1902-zašto si bio toliko uvjeren da će posao uspijeti- samo pitam radi radoznalosti-oprosti na pitanju unaprijed??




Neznam zašto mislite da će sutra biti krah?
Svi ćete moći izaći na cijeni od 3000 kn.
Itekako će biti potpore na 3000.

Pozz do 09.59 h

Konačna odluka o poslu u CG donosi se tek u četvrtak na sjednici Vlade CG. Do tada se još svašta može dogoditi, a moguće je i da prihvate ponudu našeg konzorcija [cool]
[/quote]

Ma kolega, neće oni prihvatit našu ponudu, što je najgore neće ni Grčku, oni nemaju tih novaca. Ovo sa našima im je dobro došlo jer su našli dlaku u jajetu. Gdje u svijetu počme gradnja pa se onda tek naknadno shvati da nešto fali!? Živo me zanima sad što će biti sa Grcima jer se dam kladit da ni Grci neće graditi, odustali su Crnogorci od toga, bar ja tako mislim…

BTW. Netko je od kolega tražio da se svi koji su drukali sad lijepo ispričaju onima koje su navuki, ja sam zbilja vjerovao da ćemo dobit ovaj posao, ali eto, namagarčili me [embarass]
Tako da kojim slučajem ne bi bilo, ISPRIČAVAM SE SVIMA KOJE SAM NAVEO NA KUPNJU IGH-R-A!
[/quote]
Ivane
Zašto bi se ispričavao bilo kome?
Ako nisi nagovarao nikog i bubao bezvezne cifre i nemaš se kome ispričavati
Koga bi to naveo na kupnju dionica putem foruma?
Svako ima pravo na mišljenje..zato i forum služi, razmjenu mišljenja.
Vrijeme pokaže da li si u pravu ili nisi..pa nitko nije u pravu uvijek?
Šta sad, posao nisu dobili..bili smo u krivu i to je to.Gubitak zbojiš,alališ i ideš dalje
Nisam nikom savjetovao šta da radi i stoga;
MENI NE PADA NA PAMET ISPRIČAVATI SE BILO KOME NA OVOM FORUMU
Pitam se samo ko uopće ima pravo tražiti ikakvu ispriku od nas koji smo unutra i koji smo, de facto,
najviše popushili.

sijem žito raste grahorica



Neznam zašto mislite da će sutra biti krah?
Svi ćete moći izaći na cijeni od 3000 kn.
Itekako će biti potpore na 3000.

Pozz do 09.59 h


ma i na višoj cijeni…sutra igh ide gore…ne
[/quote]

ja tipujem na dolje, gore ,dolje, gore,dolje……………………


U ovoj dionici su mnogi pojeli prasinu u zraku ali ne zato jer su ovi izgubili posao vec zato je je Jure Radic LAGAO!! A to samo u ovoj odvratnoj drzavi moze proci! Lagao je o garancijama jos 09.02. i to u priopcenju za zse i banda je navukla ljude da gube novac! Mene ne zanima sta piskara Index i ini "mediji" ali gadljivo je da je taj "gospodin" lagao i sve to prolazi bez ikakvih sankcija a naravno da "medvjedi" pojedu male ribe. Bljak!

Uzmi si neki antacid , recimo Kompensan . I malo više pošivanja države u kojoj živiš.




Neznam zašto mislite da će sutra biti krah?
Svi ćete moći izaći na cijeni od 3000 kn.
Itekako će biti potpore na 3000.

Pozz do 09.59 h

Konačna odluka o poslu u CG donosi se tek u četvrtak na sjednici Vlade CG. Do tada se još svašta može dogoditi, a moguće je i da prihvate ponudu našeg konzorcija [cool]
[/quote]

Ma kolega, neće oni prihvatit našu ponudu, što je najgore neće ni Grčku, oni nemaju tih novaca. Ovo sa našima im je dobro došlo jer su našli dlaku u jajetu. Gdje u svijetu počme gradnja pa se onda tek naknadno shvati da nešto fali!? Živo me zanima sad što će biti sa Grcima jer se dam kladit da ni Grci neće graditi, odustali su Crnogorci od toga, bar ja tako mislim…

BTW. Netko je od kolega tražio da se svi koji su drukali sad lijepo ispričaju onima koje su navuki, ja sam zbilja vjerovao da ćemo dobit ovaj posao, ali eto, namagarčili me [embarass]
Tako da kojim slučajem ne bi bilo, ISPRIČAVAM SE SVIMA KOJE SAM NAVEO NA KUPNJU IGH-R-A!
[/quote]
Kolega al si i ti u dionici?
Vjerujte mi da lezom na kaucu i gledam film i dopisivam se sa vama, a živo me zabili sto će biti
sutra jer ako bude krah izlazim na 2800.
Još ću se vjerovatno 30 puta vraćati u IGH .
Sljedeći će put biti bolje i pokricete minus koji ste napravili u toku ovih dana.
Negdje dobiješ, a negdje izgubis al je najbitnije da je makraju godine pozitiva

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

jos jedan clan titanica se pridruzuje onima koji su ostali bez camca za spasavanje

krivo sam percipirao podatke i pogrijesio u procjeni. Sada cu snosit posljedice, a nadam se da nece biti preveliki

New Report

Close