IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moram se korigirat kako mi tržište govori . Fino podešavanje na 310xx. Pratim iz minute u minutu .

sve ide po asku, vec smo na 3150kn, i cini se da ide jos gore
postavljena mini brana od 50 kom na 3150kn
dakle, slusam info…

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Jel ovo dobiveno ili nije!?Cijena opet sugerira jedan smjer!Molim pojašnjenje rasta

vdim grobna tisina, kaj se nekaj dogada????

[lol] [lol] [lol]

Sada u kupnju krecu nasi forumski zicerasi, ali na BID

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


sve ide po asku, vec smo na 3150kn, i cini se da ide jos gore
postavljena mini brana od 50 kom na 3150kn
dakle, slusam info…

od 3140 d0 3150 prodano preko 80 komada sa ovim 50 na asku znaći neko namjerno koći na 3150 neće dugo

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


Jel ovo dobiveno ili nije!?Cijena opet sugerira jedan smjer!Molim pojašnjenje rasta

zato što najgore što se može desit je da produže još rok i dasu jamstva samo pitanje dana Vaš link

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


može li mi netko objasniti, recimo konzorcij dobije jamstvo,ali CG nema love, što onda ?

još mi niste odgovorili (ostalo mi nekih dvadesetak dionica )dali da rasprodam do kraja ili ?

profesionalno su nas vratili nazat


Jel ovo dobiveno ili nije!?Cijena opet sugerira jedan smjer!Molim pojašnjenje rasta

Medonja , pitaj zeca . Zeko zna.

šta ste tako plašljivi jedan stavi 50 kom. na ask i svi se guraju ispred njega

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

evo od 3140 do 3150 preko 100kom. nije daje brana nego superbrana vrijedna preko 300 000

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Posljednji update: 02. Mar 2010, 14:22
Konstruktor dostavio garancije

Vladin Savjet za izgradnju autoputeva razmatraće danas aktuelnu situaciju u vezi sa gradnjom autoputa Bar-Boljare.

Kako saznaje Antena M, hrvatski Konstruktor sinoć je dostavio dokumentaciju, koja se odnosi na dodatne garancije finansijskih institucija.

Posrijedi je ugovor sa američkom finanasijskom institucijom čiju valjanost bi trebalo da procijene članovi Savjeta, od čega zavisi da li će hrvatski konzorcijum dobiti posao na izgradnji crnogorskog auto-puta, jer su izgledi da se rok za garancije ponovo produži minimalni.

Zbog kratkog vremena za analizu ugovora međutim ne isključuje se mogućnost da konačna odluka Savjeta bude prolongirana za nekoliko dana.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close