IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Over25 …imaš li ti tu dionicu IGH ili ?

na 4300 sve prodajem...



@Over25
…imaš li ti tu dionicu IGH ili ?

Imao sam al sam izašao na cca 3100 i spremam se na ulaz al ne po ovoj cijeni [thumbsup]
Ćekam objavu garancije al sve mi se ćini da je neći doćekat [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


može li mi netko objasniti, recimo konzorcij dobije jamstvo,ali CG nema love, što onda ?

osim overa 25 zar nema nitko komentara


Kad će doći neke vijesti iz CG?

A kao i uvijek, kad se burza zatvori. Sastanak je u 3, dok se oni dogovore, izađu pred novinare, vjerojatno oko 5-6. Idemo ljudi gore danas!!

netko je istreso 85 komada…..hm….

na 4300 sve prodajem...


netko je istreso 85 komada…..hm….

tip ih uvalio na 3000 a cijena prvog na asku je bila 3070 ,veliki žele prikoćit vlak da stignu još uletit

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Evo čitam i nevjerujem što vidim. Dakle, optimisti s ove teme, sad su se već poćeli radovati ako se, zadnji dan, da zadnji da roka, produži rok ?!

Ajmo ovako. Jesu li imali dovoljno vremena da nabave granacije da su ih moli dobiti? Da.
Da li su ih dobili? Ne.

I sad, što je vjerojatnije, da će ih dobiti ili a ih neće dobiti ako su imali dovoljno vremena i nisu ih dobili? Vjerojatnije je da ih neće dobiti.

Ovo s produžavanjem roka Vam je hvatanje za slamku spasa. Činjenica je da je projekt neisplativ po ovim cijenama. Jedina prava vijest koja bi mogla lansirati dionicu je da su nabavili sve garancije i da su izabrani da rade posao. A to evidentno još nisu, niti će danas biti, jer da je tako, ta vijest bi već odavno bila objavljena i potvrđena a ne demantirana.

Moje mišljenje je da će danas CG objaviti da odustaje od projekta do daljnjega.

sve je to ok. Šuljaju se novi, već su na 3020, osim toga pratite Tehniku i Vdkt, već su u većem plusu, tako da je up samo stizanje. U zadnjih 30 dana kreću se IDENTIČNO (twighlight zone)


Evo čitam i nevjrujem što vidim. Dakle, optimisti s ove teme, sad su se već poćeli radovati ako se, zadnji dan, da zadnji da roka, produži rok ?!

Ajmo ovako. Jesu li imali dovoljno vremena da nabave grancije da su ih moli dobiti? Da.
Dali su ih dobili? Ne.

I sad, što je vjerojatnije, da će ih dobiti ili neć dobiti ako su imali dovoljno vremena i nisu ih dobili? Vjrojatnije je da ih neće dobiti.

Ovo s produžavanjem roka Vam je hvatanja za slamku spasa. Činjenica je da je projekt neisplativ po ovim cijenama. Jedina prava vijest koja bi mogla lansirati dionicu je da su nabvili sve garancije i da su izabrani da rade posao. A to evidentno još nisu, niti će danas biti, jer da je tako, ta vijest bi već odavno bila objavljena i potvrđena a ne demantirana.

Moje mišljenje je da će danas CG objaviti da odustaje od projekta do daljnjega.


neznam ja šta ti gledaš ali a vidim IGH u +7 u ovaj tjedan tako da samo drukaj slobodno bit će mi jeftinij dokup

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


Evo čitam i nevjerujem što vidim. Dakle, optimisti s ove teme, sad su se već poćeli radovati ako se, zadnji dan, da zadnji da roka, produži rok ?!

Ajmo ovako. Jesu li imali dovoljno vremena da nabave granacije da su ih moli dobiti? Da.
Da li su ih dobili? Ne.

I sad, što je vjerojatnije, da će ih dobiti ili a ih neće dobiti ako su imali dovoljno vremena i nisu ih dobili? Vjerojatnije je da ih neće dobiti.

Ovo s produžavanjem roka Vam je hvatanje za slamku spasa. Činjenica je da je projekt neisplativ po ovim cijenama. Jedina prava vijest koja bi mogla lansirati dionicu je da su nabavili sve garancije i da su izabrani da rade posao. A to evidentno još nisu, niti će danas biti, jer da je tako, ta vijest bi već odavno bila objavljena i potvrđena a ne demantirana.

Moje mišljenje je da će danas CG objaviti da odustaje od projekta do daljnjega.

To je znak da su Crnogorci spremni čekat da se prikupe sva jamstva, odnosno da IGH sigurno gradi. Što se tiče samih jamstava, prema izjavama predstavnika Vlade Crne Gore, Konstruktor ima jamstva za pola, a isti taj predstavnik je izjavio kako druga polovica je samo pitanje dana.

@gotovina, istina da bi riječ rekao, ali bolje vrabac u ruci nego ptica na grani….jer znaš onaj osjećaj i unturanje pitanje…a mogao sam prodati s 7% dobiti….



@gotovina
, istina da bi riječ rekao, ali bolje vrabac u ruci nego ptica na grani….jer znaš onaj osjećaj i unturanje pitanje…a mogao sam prodati s 7% dobiti….

…ima još jedan osjećaj…ehh mogao sam još 20% uzeti al nisam jer sam bio strašljiv…prema tome sve je to zu negdje…posao dobivamo, to je važno za cijelu zemlju, zato neznam od kuda tolika želja da se to ne dobije… PS:nemam IGH… INGRA , INGRA…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close