IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ovdje zatišje do sutra, najbolje ugasiti comp i na kavu. [cool]

Danas svi čekaju da index.hr izleti sa nekom novom vjesti, ali jbga, danas im je Ante Gotovac u centru zbivanja [lol]
[/quote]
nema to veze sa Index.hr- ovdje je u pitanju crta – ponor ili visine- a po meni će biti najbolji pokazatelj budućnosti ove dionice FI-2009 , budući da svi poslovi koje su nabrajali u prošlosti i koja je lansirala cijenu iznad 4000 kn- stoje a kad će krenuti i hoće li što biti od njih -nezna se.
mislim da bi uprava morala obijasniti što je sa tim stavkama .

danas će morat nešto objavit lako moguće na dnevniku u 12

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

A danas? Prema onome što smo vidjeli u prošlom tjednu, rekli bi da je pred nama još jedan letargičan dan, no upravo je to draž tržišta da se nikad ne znamo što nosi sutra. Zato ostavljamo otvorenim mogućnost promjene trenda, posebno ako se pozitivno završi priča oko dostave jamstava domaćeg Konzorcija za izgradnju autoceste u Crnoj Gori… Sretno pri trgovanju i ugodan dan


Mislim da bi se uz ovu holivudsku borbu "prsa o prsa" s korupcijom paralelno trebalo pokrenuti češljanje medija, "stručnog i pristranog novinarskog kadra". Ovaj medijski Eldorado bi trebalo definitivno pročešljat jer ukoliko se ama baš nikakva činjenica ne dogodi u 7 dana, a oni svaki dan izbace po par ovakvih članaka onda je i budali jasno da su od nekog plaćeni. (Evo ideje za Uskok !!!).

pusti medije, mediji su, pokazalo se, uglavnom transparentno prenosilii izjave i informacije glavnih aktera što im je i posao, a na svakome investitoru posebice je da odluči kako će reagirati i što će sa svojim novcima.
Druga stvar je ovdije u pitanju, a to je učestalost i transparentnost objavljivanja službenih informacija i očitovanjai tvrtki iz prve kotacije, gdije se uslijed pomanjkanja ili netransparentnosti isth ,investitori okreću portalima tipa "vidoviti Milan" te se otvara prostor špekulacijama, što dovodi do toga da se ZSE svela na razinu birtijaškog trgovanja.

Također, svaka poslovna informacija objavljena prije službene objave, ma od koga god dolazila, se mora okvalificirati kao "Povlaštena informacija"(ZTVP,Članak 103-108).te se sankcionirati sukladno zakonu!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Izgleda da imaju jamstva!

na temelju čega to izjavljujete?…..jel bilo negdje u medijima ili vi to onak iz zahebancije…….

sad samo fali da se stavi jedan veći nalog na kupnju na 3000 kn, pa opet slijedi rally do 3200-3300. koja je ovo luda dionica [lol]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

‘Poslovi stoljeća’

Kako je Jure Radić ostao bez 8 milijardi eura?

Sudjelovanje u projektu vrijednom 2,5 do tri milijarde eura, suradnja na projektima vrijedim 2 milijarde eura, posao stoljeća od 2,7 milijarde eura – sve su to poslovi koje je IGH pompozno najavljivao, a onda se iz njih šutke povlačio.

Ovo su vrijednosti samo nekih projekata u koje je ulazio IGH. Osim loše sudbine koja ih je zadesila (ili su propali ili odgođeni ili je njihova realizacija vrlo upitna), povezuje ih i lik Jure Radića. Svoje je sudjelovanje u njima IGH, odnosno Jure Radić glasno najavljivao, ali su uglavnom u tišini iz njih izlazili, prethodno utrživši na rastu dionica. [bye]

http://danas.net.hr/novac/page/2010/03/01/0399006.html


‘Poslovi stoljeća’

Kako je Jure Radić ostao bez 8 milijardi eura?

Sudjelovanje u projektu vrijednom 2,5 do tri milijarde eura, suradnja na projektima vrijedim 2 milijarde eura, posao stoljeća od 2,7 milijarde eura – sve su to poslovi koje je IGH pompozno najavljivao, a onda se iz njih šutke povlačio.

Ovo su vrijednosti samo nekih projekata u koje je ulazio IGH. Osim loše sudbine koja ih je zadesila (ili su propali ili odgođeni ili je njihova realizacija vrlo upitna), povezuje ih i lik Jure Radića. Svoje je sudjelovanje u njima IGH, odnosno Jure Radić glasno najavljivao, ali su uglavnom u tišini iz njih izlazili, prethodno utrživši na rastu dionica. [bye]

http://danas.net.hr/novac/page/2010/03/01/0399006.html


vec sam se pitao di je oscilator neimar…..cim se pocne skidati s aska…eto ti njega [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


sad samo fali da se stavi jedan veći nalog na kupnju na 3000 kn, pa opet slijedi rally do 3200-3300. koja je ovo luda dionica [lol]

evo ga 50 na 2980. A ja sam mislio da će biti dosadan dan [cool]

Ima li kakvih novosti za tobogan up&down? Da kupim ili ne? [undecid]


Ima li kakvih novosti za tobogan up&down? Da kupim ili ne? [undecid]

Normalno da ne , pred veliko iskrcavanje.

Zadnjih tjedana nikad gori k/p, 317 na kupnji, 1488 na prodaji..

New Report

Close