IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Možda kolega neće biti 1500 kn ali da će bit brutalne rasprodaje hoće. Ovaj posao je uistinu škakljiv i ako ga se dobija, a bit će tuge na svim građevinskim dionicama ne dobije li se.
Bit će na ovoj dionici još epizoda sa autocestom, a di je tek serijal sa dobivanjem crnogorskih jamstava, ajde bar će bit živo na forumu. Pozdrav!!

slažem se i ako ga dobiju -da će biti natezanja – ali sudeći po situaciji u CG- ni njima ne cvijetaju ruže sa garancijama.. zato mi i nije jasna ova euforija -dali će potpisati ili nepotpisati- bilo bi jako pametno upravama da objave -koliko će zaraditi na ovome projektu -i dali je uopće isplativ .

a ovo trzanje cijene par dana u -5% a pad dana u plus 5% ,nema veze sa zdravom pameću.
[/quote]
da nema veze sa zdravom pamecu kad ne trgujes….da se malo uhvatis u kostac sa tom volatilnoscu da vidis kako bi ti imalo zdrave pameti….sarlatani ne prognozirajte cjene i targete ako dobije ili ne….jer to nezna nitko kamo ce cjena….u jednom i drugom slucaju….laprdate bezveze s tim targetima…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


maloprije sam pričao sa osobom koja je jako bliska jednom od vlasnika Osijek Koteksa i čini se da oni dobijaju posao,da je navodno IGH popušio,nemojte ovo shvatiti kao 100% potvrđeno niti kao drukanje da cijena padne jer sam i sam mislio kupiti nedavno 20-tak komada po 2800 i ne posjedujem niti jednu njihovu dionicu

Znaš li ko su vlasnici?
Da znaš ne bi imao ovakvih nedoumica
Svaka čast Koteksu ali nisu oni ta kategorija trenutno.
Nema tu otimanja nikakvog.
Alpine bau i Strabag nemaju utjecaja na ovo IMHO
Ako dobiju koteks ide u operativu,barem dijelom, skoro pa sigurno

sijem žito raste grahorica

E pa ak roknu na 1500 ja ću prodat sve pokretno i nepokretno i u shopping, pa ćemo vidjet za koliko i na koliko će se vinuti kod prvih većih ugovora. Ipak se držim onoga da su dionice dugoračna ulaganja a ne ovi što su do neki dan visili po kladionicama a sad su prešli na dionice…


Možda kolega neće biti 1500 kn ali da će bit brutalne rasprodaje hoće. Ovaj posao je uistinu škakljiv i ako ga se dobija, a bit će tuge na svim građevinskim dionicama ne dobije li se.
Bit će na ovoj dionici još epizoda sa autocestom, a di je tek serijal sa dobivanjem crnogorskih jamstava, ajde bar će bit živo na forumu. Pozdrav!!

Kolega, 70% da ćemo rast, a ako ćemo padat, dao bog da dođemo do 1500 jer već razmišljam o dokupu koji bi bio pogodak na toj razini. IGH je ipak prekvalitetna firma da bi se nabacivali s ovim cjenama i to na duži rok, tako da mene kojem je ulaz 2580, a nisam izlazio na ni 3300 ne bi puno sekiralo. Dapače, 3300 je kikiriki od onoga kaj ja očekujem.

ma prijatelju lijepo sam napisao da nemam niti jednu dionicu niti drukam za pad samo govorim ono što sam čuo prije sat vremena,nisam ništa niti potvrdio i osobno mislim i nadam se da će IGH dobiti posao


E pa ak roknu na 1500 ja ću prodat sve pokretno i nepokretno i u shopping, pa ćemo vidjet za koliko i na koliko će se vinuti kod prvih većih ugovora. Ipak se držim onoga da su dionice dugoračna ulaganja a ne ovi što su do neki dan visili po kladionicama a sad su prešli na dionice…

u pravu si i svi mi koji misliomo nešto zaradit na brzinu,kad tad postanemo dugoročni ulagači



E pa ak roknu na 1500 ja ću prodat sve pokretno i nepokretno i u shopping, pa ćemo vidjet za koliko i na koliko će se vinuti kod prvih većih ugovora. Ipak se držim onoga da su dionice dugoračna ulaganja a ne ovi što su do neki dan visili po kladionicama a sad su prešli na dionice…

[thumbsup]


E pa ak roknu na 1500 ja ću prodat sve pokretno i nepokretno i u shopping, pa ćemo vidjet za koliko i na koliko će se vinuti kod prvih većih ugovora. Ipak se držim onoga da su dionice dugoračna ulaganja a ne ovi što su do neki dan visili po kladionicama a sad su prešli na dionice…

Pa ako su skužili da je tu veća lova, iako nemaju pojma temeljno djelovanje firmi na portfeljima

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

Tigrus je bio u pravu, ovdje će se zaraditi samo na dead cat bounce-u.. [bye]



jos ce crobex zavrsiti u plusu danas, a zajedno i igh s njim [thumbsup]

Kupnja – IGH-R-A
2 10.850,01
3 10.850,00
2 10.830,00
2 10.826,00
2 10.711,00

Prodaja – IGH-R-A
5 10.999,00
1 11.000,00
8 11.024,99
2 11.025,00
2 11.027,26

nekako mi se čini da je rješeno.
[/quote]
evo
izgleda da ce ipak nekaj biti rjeseno
pofuk

Da li ste razmišljali kako će te nadoknaditi novac koji će te ovih dana izgubiti na razlici izmjeđu ulazne i izlazne cijene igh-r-a ?

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


E pa ak roknu na 1500 ja ću prodat sve pokretno i nepokretno i u shopping, pa ćemo vidjet za koliko i na koliko će se vinuti kod prvih većih ugovora. Ipak se držim onoga da su dionice dugoračna ulaganja a ne ovi što su do neki dan visili po kladionicama a sad su prešli na dionice…

Ha,ha uložit češ sve pokretno i nepokretno u jednu dionicu na 1500, i onda prozivaš druge da su do jučer bili po kladionicama. Sine pa ti si još na razini poker automata, ostavi se dionica uzet čemo ti sve, nisi ti za to, pun si emocija ostavi se toga pa nije grijeh priznat da nisi za to. [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!

New Report

Close