IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Taman kad počiste sve na 12 k pojavi se novi nalog na prodaji, nekako mi se čini najbolje postavit se na 11500 i čekat sljedeću mini korekciju.

tako je dragi kolega!
svi za jednog jedan za sve [smiley2][smiley2]


Taman kad počiste sve na 12 k pojavi se novi nalog na prodaji,

Ne rekoh li ja to prije neki dan. Kada zatrubi Ljubo u predizbornoj kampanji ima da se cijela burza strese ne samo IGH.

skype - ivek1234

IGH ima jako puno dobrih poslova i ova dionica bi trebala u bližoj budućnosti vrijediti daleko više


IGH ima jako puno dobrih poslova i ova dionica bi trebala u bližoj budućnosti vrijediti daleko više

E dobro…sad nam samo razjasnite što je to “bliža budućnost” i “daleko više”…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ne trebamo se previše brinuti, jer ovih dana se netko veći iskrcava (a zašto i nije bitno jer uvijek netko ulazi a drugi izlazi), pa dok se iskrcava ne može drugačije ako si je odredio cijenu izlaska oko 12.000.
Da je odredio realnu cijenu izlaska, nitko mu ne bi kupovao a ovako ide po malo.
[color=blue]A nitko ne spominje da cijena ne ide niti dolje !!![/color]
Mi znamo dobro da IGH vrijedi više prema pokazateljima pa ćemo ako smo strpljivi i doćekati ponovno realnu vrijednost dionice.

Neznam da li se netko sjeća KOEI od prije mjesec – dva kad je išao po 1200 cijelo vrijeme, ista je bila priča ovaj se iskrcava, onaj se iskrcava i kad se on iskrco umjesto prema gore cijena je brutalno spuštena na 1150 kn i niže. Nadam se da se neće isti scenario ponoviti na IGH. Da će rasti sam dobio info sa više strana i vjerujem zbog velikih poslova da će ići IGH u konačnici na tih 20 k. [smiley2]

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

Kolega shane, nemojte uspoređivati KOEI sa IGH.

pogledajmo ovaj prilog:

…Građevinarskom sektoru i danas u korist idu novinski napisi o koristima hrvatskog gospodarstva od ulaska u Ceftu. Tako bi, prema riječima državnog tajnika u Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva građevinari trebali biti ti koji će u prvom valu najviše profitirati od liberalizacije tržišta.

A bacimo pogled i na situaciju.

Lakse se prodaje po 11999,99 nego po 12000, to da se mozeš hvalit da si uletio ispod 12000 [smiley1]

IGH i danas tone, no dobro neka tone…….ne izlazi se van, samo dobra prilika za dokup

Tko hoće, može..

IGH i danas tone, no dobro neka tone…….ne izlazi se van, samo dobra prilika za dokup

Tko hoće, može..

nema ni iveka ni davidsa

New Report

Close