IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crna Gora produžavat će rok našima sve dok ne donesu sva jamstva. Crogorci imaju MILIJARDU EUR razloga za to….. [yawn]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Crna Gora produžavat će rok našima sve dok ne donesu sva jamstva. Crogorci imaju MILIJARDU EUR razloga za to….. [yawn]

Nisu Crnogorci bedasti….idemo skupa pod isti kišobran!

Za ovo treba imati debele živce,velika jaja i brzi prst!!!!

kad bi bio pun ko brod nebi bio ovdje!!!![emo_dolar]

realnost ove situacije u riješavanju ovog problema je 50% naprema 50% – stoga treba biti stpljiv,oprezan- i što je najvažnije ostati priseban-ako ništa drugo zbog nedostatka informacija i kolanja svakojakih obijašnjenja-nadam se da je idući tijedan objava konkretnih dogovora u svezi garancija-ako ne -zna se što slijedi..


Za ovo treba imati debele živce,velika jaja i brzi prst!!!!

Za to klega nepostoji brzi prst jer ako od posla nema ništa što je izvjesno povuće se kupnja i nitko neće uspjeti prodati veću kolićini od najamnje 50 km.( naravno,proće dva/tri kolega i to je to)
Mislim da će se moći u Ponedjeljak prodati al manje za 3-4%,a u utorak bit će kupnja šuplja,tako da ako mislite izaći nemojte čekati Utorak.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


realnost ove situacije u riješavanju ovog problema je 50% naprema 50% – stoga treba biti stpljiv,oprezan- i što je najvažnije ostati priseban-ako ništa drugo zbog nedostatka informacija i kolanja svakojakih obijašnjenja-nadam se da je idući tijedan objava konkretnih dogovora u svezi garancija-ako ne -zna se što slijedi..

Ja vjerujem da će se na kraju naći modus za financiranje, nije ni CG pala s neba da ne zna uštediti 1mlrd EU a posao će jako dobro doći našim firmama. Međutim, cijela situacija ostavlja jako loš dojam i dosta pitanja iza sebe.

edit: nemam IGH.

Ovo je svaki dan sve luđe i luđe [lol]

Pročitajte ovo dva/tri puta:

Nakon što su hrvatski građevinari “Konstruktor-inženjering”, IGH i “Tehnika” službeno priznali da nisu dobili bankovna jamstva od 814 milijuna eura za autocestu Bar-Boljari u Crnoj Gori,
ZANĆI PREMA INFO IMAJU POLA OD 400 MILJA EUR,A NE DA IMA FALI 124 MILJE KAKAO SE NAGAĐALO.

Vrlo izvjesna odluka o raskidanju ugovora s hrvatskim konzorcijem očekuje se u utorak 2.ožujka
Međutim, više nam je izvora u Podgorici potvrdilo da ni crnogorska vlada nije osigurala bankovna jamstva za autocecestu.

Neznam što vi mislite na ovo al meni ne miriše na dobro…svaki dan sve crnje vjesti.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Moram priznati da sam kupljeno po 2800kn prekjučer ipak jučer utopio. Previše nepoznanica da bi se znalo kako dalje. Pričekati povoljnu točku ulaska, bilo gore ili dolje.

26.11.2010 - Dan D


Ovo je svaki dan sve luđe i luđe [lol]

Pročitajte ovo dva/tri puta:

Nakon što su hrvatski građevinari “Konstruktor-inženjering”, IGH i “Tehnika” službeno priznali da nisu dobili bankovna jamstva od 814 milijuna eura za autocestu Bar-Boljari u Crnoj Gori,
ZANĆI PREMA INFO IMAJU POLA OD 400 MILJA EUR,A NE DA IMA FALI 124 MILJE KAKAO SE NAGAĐALO.

Vrlo izvjesna odluka o raskidanju ugovora s hrvatskim konzorcijem očekuje se u utorak 2.ožujka
Međutim, više nam je izvora u Podgorici potvrdilo da ni crnogorska vlada nije osigurala bankovna jamstva za autocecestu.

Neznam što vi mislite na ovo al meni ne miriše na dobro…svaki dan sve crnje vjesti.

Jednostavno ko pasulj. Naš konzorcij ispada iz igre,grci ispadaju iz igre jer crnogorci nemaju svoj dio love i posao dobiva treće plasirani koji je ugovorio samo prvu etapu autoputa koji košta puuuunooo manje i crnogorci sudjeluju s puunooo manjom lovom. Zar je to tako teško shvatiti [cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Moram priznati da sam kupljeno po 2800kn prekjučer ipak jučer utopio. Previše nepoznanica da bi se znalo kako dalje. Pričekati povoljnu točku ulaska, bilo gore ili dolje.

Došao i ti na moje kolega [lol]

Normalno bolje utopiti kad možeš i ako dobiju jamstva ulazak al malo skuplje [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Ovo je svaki dan sve luđe i luđe [lol]

Pročitajte ovo dva/tri puta:

Nakon što su hrvatski građevinari “Konstruktor-inženjering”, IGH i “Tehnika” službeno priznali da nisu dobili bankovna jamstva od 814 milijuna eura za autocestu Bar-Boljari u Crnoj Gori,
ZANĆI PREMA INFO IMAJU POLA OD 400 MILJA EUR,A NE DA IMA FALI 124 MILJE KAKAO SE NAGAĐALO.

Vrlo izvjesna odluka o raskidanju ugovora s hrvatskim konzorcijem očekuje se u utorak 2.ožujka
Međutim, više nam je izvora u Podgorici potvrdilo da ni crnogorska vlada nije osigurala bankovna jamstva za autocecestu.

Neznam što vi mislite na ovo al meni ne miriše na dobro…svaki dan sve crnje vjesti.

Jednostavno ko pasulj. Naš konzorcij ispada iz igre,grci ispadaju iz igre jer crnogorci nemaju svoj dio love i posao dobiva treće plasirani koji je ugovorio samo prvu etapu autoputa koji košta puuuunooo manje i crnogorci sudjeluju s puunooo manjom lovom. Zar je to tako teško shvatiti [cool]
[/quote]
lako moguće kolega ali nadamo se da neće tako biti,bilo bi loše za burzu,Državu i sve nas

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''



Ovo je svaki dan sve luđe i luđe [lol]

Pročitajte ovo dva/tri puta:

Nakon što su hrvatski građevinari “Konstruktor-inženjering”, IGH i “Tehnika” službeno priznali da nisu dobili bankovna jamstva od 814 milijuna eura za autocestu Bar-Boljari u Crnoj Gori,
ZANĆI PREMA INFO IMAJU POLA OD 400 MILJA EUR,A NE DA IMA FALI 124 MILJE KAKAO SE NAGAĐALO.

Vrlo izvjesna odluka o raskidanju ugovora s hrvatskim konzorcijem očekuje se u utorak 2.ožujka
Međutim, više nam je izvora u Podgorici potvrdilo da ni crnogorska vlada nije osigurala bankovna jamstva za autocecestu.

Neznam što vi mislite na ovo al meni ne miriše na dobro…svaki dan sve crnje vjesti.

Jednostavno ko pasulj. Naš konzorcij ispada iz igre,grci ispadaju iz igre jer crnogorci nemaju svoj dio love i posao dobiva treće plasirani koji je ugovorio samo prvu etapu autoputa koji košta puuuunooo manje i crnogorci sudjeluju s puunooo manjom lovom. Zar je to tako teško shvatiti [cool]
[/quote]

Vrlo, vrlo moguće. Mislim, da crnogorci imaju 2 grama soli u glavi bi prihvatili treću soluciju.

Nadam se da će naučit ponešta i na našim pogreškama, a ne bacat hrpetinu novaca u relativno neisplativo ulaganje u vrijeme najgore moguće ekonomske krize modernijeg vremena. Mislim, ljudi trebaju bit realni u ovakvim situacijama. Bez obzira šta neko u IGH mislio o tome.

never surrender

New Report

Close