IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

269 dionica na kupnji 1201 na prodaji… [smiley6]

skype - ivek1234

Sada je prodaja slaba i po bidu ali kad prestane bit će kasno !

Jel ima neko od vas forumaša neki okvirni target koji bi podijelio sa nepoželjnim ulagačima – početnicima ?
[smiley6]

bolje dobiti gubitak nego izgubiti dobitak


Nalog na prodaji od 471 dionice stoji na 13.000 kn
vidim rasprodaja na 12.000 još traje, mislim da ću opet u dokup.

Čekaj je na 10K, tu je psihološka granica
Ćao

..i drži do 20.000…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Toecutter:
Čekaj je na 10K, tu je psihološka granica
Ćao

…mislim da bi se načekao.
samo je pitanje trenutka kada će prema gore i to brže nego se nadaš, jer zbog iskrcavanja ovoga na 12.000 još je tu, inaće…
I da ne zaboravimo bila je već i +13.000 još kada nije bilo izašlo ono sjajno konsolidirano izvješće.
Ako mi želiš prodati kupujem za 1000 kn iznad cijene koju si naveo odmah – javiti se na pvt.[smiley1]

onda ?[smiley9]

bolje dobiti gubitak nego izgubiti dobitak

Ako će IGH ići toliko visoko (20 k) kako neki na forumu predviđaju zašto onda ovi prodaju po 12 k? Zašto onda neko jednostavno ne pokupi sve do 13 k i čeka da vrijednost dionice ne dođe do 20000 kn, nego se tu zaskakuju za kunu.

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

Ako mi želiš prodati kupujem za 1000 kn iznad cijene koju si naveo odmah – javiti se na pvt.[smiley1]
[/quote]

Ha jako smo intenzivni, e i da krasna ideja! Sam da mi je znat majstora koji će na ovo pristat. Molim te ak ga nađeš javi ko je!

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Ako će IGH ići toliko visoko (20 k) kako neki na forumu predviđaju zašto onda ovi prodaju po 12 k? Zašto onda neko jednostavno ne pokupi sve do 13 k i čeka da vrijednost dionice ne dođe do 20000 kn, nego se tu zaskakuju za kunu.

Stvar je vremenskog okvira…IGH će jednog dana biti na 20.000 sigurno…a kada?…[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Taman kad počiste sve na 12 k pojavi se novi nalog na prodaji, nekako mi se čini najbolje postavit se na 11500 i čekat sljedeću mini korekciju.

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


shane54: ” Ako će IGH ići toliko visoko (20 k) kako neki na forumu predviđaju zašto onda ovi prodaju po 12 k? Zašto onda neko jednostavno ne pokupi sve do 13 k i čeka da vrijednost dionice ne dođe do 20000 kn, nego se tu zaskakuju za kunu. ” Stvar je vremenskog okvira…IGH će jednog dana biti na 20.000 sigurno…a kada?…[smiley2][smiley2]

To je problem koji i meni ne daje miran san. Ne desi se jednom da se mora prodat ranije a poslije nekog marfi-kratkog vremena cijena ide gore…[smiley7]

bolje dobiti gubitak nego izgubiti dobitak

New Report

Close