IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Moj Bože kako je ovdje netko namlatio pare, da ti pamet stane…

Rasli smo na 3300 da bi pali na 2900, da bi opet rasli na 3150 da bi jučer pali na 2700 i sad smo opet na skoro 3000…

Jebo me pas ako nije sve dogovoreno…


kolega slažem se alimi je zanimljivo da je baš index prvi objavio info to mi je malo sumljivo

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

lijep kontra napad…..nikakva igra a onda ubitačna kontra……kakve se samo igre ovdje igraju?…prljavi igraju prljavo?……


Moj Bože kako je ovdje netko namlatio pare, da ti pamet stane…

Rasli smo na 3300 da bi pali na 2900, da bi opet rasli na 3150 da bi jučer pali na 2700 i sad smo opet na skoro 3000…

Jebo me pas ako nije sve dogovoreno…


Ma ko ovbak nešto može dogovorit i sprovest?
samo tržište!

Ja shvaćam da ste ushićeni objavom ovog članka ali to ne znači ništa još. Ljudi imali zakazan sastanak sa Grcima, a pošto su produžili rok do 2.3. mislim da bi i dijete moglo protumačit da nema potrebe da se i danas nalaze kad će to obavit u utorak…

Sad će počet jedinice, ajmo… [cool]


udri, tuci ma kog briga za posao….bitno da je akcija…..

to je to kolega ajmo do blokade

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Ovakve manipulacije se mogu desit jedino na IGH…

Ne bi ju imao ni da mi ju date sad za 500 kuna!

zanimljivo, več danima prodaja do 3000 kn je dosta jaka a onda sljedi razbijanje do 3000 a ask nakon toga slabašan……

puno pozdrava drukerima prema dolje, ja vam svoje prodam na 4500 [lol]

na prodaji preko 70 komada od 2995 do 3010 mora da je to brana,kad to probijemo idemo dalje do 3100

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

euforija, strah , panika i tako u krug……

izgleda da su neki išli na marendu pa je malo pauza
Idem do Tomića da si narućim X5 [smiley]

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

moje mišljenje je bolje da IGH ne dobije posao u CG jer nema cestovnog prometa osim 75 dana u godini a povrat investicije je nesiguran

New Report

Close