IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I sada se odjednom skida sa sa aska,stvarno rignišpil za gledanje!!!!

KUPNJE (809) – IGH-R-A PRODAJE (1.488) – IGH-R-A

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

100kom na 2855 hm….sapunica se nastavlja…

na 4300 sve prodajem...

nalog od 110 kom na asku….pa jel nije posao propao??’???….. [lol]

evo ga 100 na bidu mora da je neki fond ili nešta,jer pravi igrać bi stavlja male naloge da nebi napuhao cijenu

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

u sekundi se sve promjenilo…….opet smo in….

over 25, neiron, mrgo i ekipa..
jučer smo rekli…kupite ispod 3000 još dok se nudi..ali očito vi čekate 3200 pa da se ponovo ukrcate

onaj sa 100 je izgubio živce…hehehehe

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

udri, tuci ma kog briga za posao….bitno da je akcija…..

Moj Bože kako je ovdje netko namlatio pare, da ti pamet stane…

Rasli smo na 3300 da bi pali na 2900, da bi opet rasli na 3150 da bi jučer pali na 2700 i sad smo opet na skoro 3000…

Jebo me pas ako nije sve dogovoreno…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Jesam li rekao kako je danas čudno, evo čak i Index je počeo pozitivno pisati. Mora da je nešto u zraku…

Nije ništa čudno. Vjerojatno su se Babić i ekipa iz indexa ukrcali i sad vise nema potrebe za antipropagandom [wink]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

pazite da nebi kukali u ponedijeljak -da vas ponovno ne ošišaju-ovakvo trgovanje nema veze sa vezom..

uvijek ima pohlepnih koji misle da će nešto propustiti. Sjećam se tako kako su se ljudi gurali po 3300 kao da nema sutra.tog dana su bili u minusu 5%. Tako će i ovi genijalci koji sad kupuju na +5%, do kraja dana biti u minusu već 3%. Ali oni misle, da ako su već jednom popušili i izašli, da im se bolje ukrcati dok još mogu… ono što najčešće biva je… da dvaput popuše.

New Report

Close