IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koje banke



…a sto kolega ako sutra na sastanku Izrajel ponudi 3.100 miljar?

3.100 miljardi ne bi mogla isfinancirati ni USA, a kamo li jedna Crna Gora [lol]
Nego, koja ti je to država Izrajel? [lol]

pustimo šalu, da Grci-Izraelci ponude 3,1 milijardi EUR, to je još uvijek za oko 3 milijarde kuna skuplje od naših, a da ne govorimo da su naši predali garancije prvoklasne europske banke i sad se još treba donijeti formalna odluka 02.03.2010.
[/quote]

S OVE TENDENCIJE I BURZI SE LOŠE PIŠE

Nekako mi je premirno. Ovo mi izgleda kao zatišje pred buru. Čak se i na forumu slabo posta. Evo čak se Neimar i zivac nisu još javili [cool]

"Vlada Crne Gore može produžiti rok Konstruktoru za dostavljanje jamstava i nakon 1. ožujka, ako utvrdi da je to u njenom interesu", kazao je Radonjić podgoričkom Radiju Antena M.

Kad bi mjesec dana još ovako swingalo 100-200kn u danu. [pray]


Nekako mi je premirno. Ovo mi izgleda kao zatišje pred buru. Čak se i na forumu slabo posta. Evo čak se Neimar i zivac nisu još javili [cool]

Branko Radulović: Projekt Bar-Boljare je sulud i neodrživ

“Da javnost ima uvid u podatke i činjenice iz Fizibiliti studije, izvještaja Svjetske banke, da se čulo mišljenje MMF, stavovi domaćih i inostranih stručnjaka, da se uvaži sadašnji makroekonomski parametri, regionalna i globalna kretanja, kao što ih ja imam i koje sam čuo, tada bi se imalo jasno mišljenje – da ovo što radi ova vlast je suludo kada su u pitanju crnogorski nacionalni interesi”, rekao je Radulović za Portal Analitiku.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/branko-radulovic-projekt-bar-boljare-je-sulud-i-neodrziv,69383.html

i kupnja i prodaja suzdržani…….petak je…..nitko ne želi ulaziti u rizik….čeka se početak sljedečeg tjedna i neke nove informacije pa da opet bude kolo veselo…… [cool]


Da bi se došlo do 3000 trebalo bi skidati sa aska. Baš ne vidim neki entuzijazam, očekivao sam bar da ovi koji pišu u optimističkom tonu daju svoj doprinos.. [lol] Čini mi se da je ovdje mnogo više drukera nego onih koji pišu kako misle.

mi koji pišemo pozitivno smo već unutra 100% i ćekamo Žderića da javi da su dobili jamstva

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Kao fol povećava se broj dionica na kupnji ali smanjuje se broj dionica na kupnji preko 2700, a na prodaji sve pristojni nalozi, nema po 1 dionicu. Mutne su to igre..


Da bi se došlo do 3000 trebalo bi skidati sa aska. Baš ne vidim neki entuzijazam, očekivao sam bar da ovi koji pišu u optimističkom tonu daju svoj doprinos.. [lol] Čini mi se da je ovdje mnogo više drukera nego onih koji pišu kako misle.

ovi optimisti koji pišu već su odavna unutra i o njima ne ovisi rast cjene …čeka se rasplet za ponovnu ozbiljniju kupnju….

na 4300 sve prodajem...


Sad si nešto razmišljam, nije li možda ovo odugovlačenje i rastezanje odluke o jamstvima bilo povezano s Radićevim svjedočenjem u Haagu pred 1-2 dana? Ono u stilu: pazi što ćeš tamo reći, pa ako ne budeš previše laprdao, dobit ćete jamstva, i obrnuto, ako zase..š, onda ništa od jamstava?
Možda brijem malo previše na teorije urote, ali nekako čudno se sve to poklopilo, sad je još rok odluke pomaknut za utorak iako je rečno da više nema odgoda, a još kad znamo da su visoka politika i međunarodne financije gusto isprepleteni, onda me ne bi čudilo da je bilo upravo ovakvih pritisaka!
Sad još samo da Uncicredito naprasno odobri jamstva i sve bi se posložilo! [cool]


svaka ti cast!moj um nije toliko daleko stigao razmišljati!

dan poslje sutra

http://www.index.hr/vijesti/clanak/opet-obrat-crnogorska-vlada-otkazala-danasnji-sastanak-s-grckoizraelskim-konzorcijem-/477942.aspx

Obrat…

na 4300 sve prodajem...

čuj sad ovo…..ništa od sastanka s grčko-izraelskim konzorcijem danas…..

http://www.index.hr/vijesti/clanak/opet-obrat-crnogorska-vlada-otkazala-danasnji-sastanak-s-grckoizraelskim-konzorcijem-/477942.aspx

Za one koji nemaju uvid, pogledajte gdje se nalazi ta velika "prodaja" kojom drukeri mašu…

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close