IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


over*
prodao si IGH jer si izgubio živce..da li misliš da je nama zabavno?

ovo je igra jakih živaca i nije jednostavna, to će svatko priznati..ti si ovu bitku izgubio samo je pitanje da li je možeš dostojanstveno prihvatiti ili ne!?!?!?

ovo je igra pakla i raja..ti si odabrao nekaj treće pa se onda drži..svima nam je jasno da želiš natrag ali neide to tako kolega..
lp


Ovo je utakmica lige prvaka, ne može ovo svatko igrati. Za ovo treba imati znanja, talenta i što je najvažnije treba biti psihički spreman.

To meni nažalost jedino govori da je većina koja je kupovala ovu dionicu špekulanti koji se miču i stavljaju na bid kako se negdje objavi vijest. Kod mene nije neko navijanje jer kako kazem nemam tu dionicu,tj nemam puno dionica uopće u HRV ali mi nije jasnio da ljudi mogu takve gluposti ovdje pisat čisto zbog svoje frustracije i ne znam već čega. Vidio sam jako malo postova koji imaju neke argumentirane činjenice, (index to za mene nije,to mi je kao da je STORY objavi da je IGH izgubio posao u CG).




slazu se nalozi od 2600 kn na prodaji [shocked]

Kako se slažu nalozi na 2600 kad ima samo jedan na 2600. Daj sta pišeš glopsti. Mislim ja nemam ovu dionicu, niti imama Tehniku,više pratim cijelu priču jer je stvarno postala trakavica. Ali mislim da bi ovdje svi trebali navijat za dobivanje posla a ne iznosit neke gluposti koje su samo njima složene u glavi.Mislim ko se poziva na index i investira na burzi bolje da ide uzgajat pčele. Ovaj posao osim što bi podigao cijene IGH i THNK sigurno bi dodatno podigao i ostatak marketa.
[/quote]
Od našeg navijanja nema ništa prijatelju. Svi bi mi voljeli da naše dionice bilo koje u portfelju rastu, ali događa se nešto drugo. Evo npr pogledaj kupnju kod IGH. Jučer između 500 i 600, danas jedva 300 kom. I to nešto govori, da a i graf isto tako ukazuje na daljnji pad !!
[/quote]
Do sada je uvijek bilo ovako:
ako na kupnji nema dionica to je dokaz da veliki pokušavaju poplašiti male, a nalozi se pojavljuju oko 10.15
gledaj sada je već 600, a na prodaji 200 komada manje

KUPNJE (555) – IGH-R-A PRODAJE (1.500) – IGH-R-A

p.s. i dalje se smanjuje prodaja…eto onaj sa 70 je shvatio da ga se niko ne boji pa je pobjegao…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

mrgud ogledaj sad omjer kupnje i prodaje

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

nalog od 74 komada nestao sa aska otvoren put do 3000,nece više dugo moć koćit

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''




slazu se nalozi od 2600 kn na prodaji [shocked]

Kako se slažu nalozi na 2600 kad ima samo jedan na 2600. Daj sta pišeš glopsti. Mislim ja nemam ovu dionicu, niti imama Tehniku,više pratim cijelu priču jer je stvarno postala trakavica. Ali mislim da bi ovdje svi trebali navijat za dobivanje posla a ne iznosit neke gluposti koje su samo njima složene u glavi.Mislim ko se poziva na index i investira na burzi bolje da ide uzgajat pčele. Ovaj posao osim što bi podigao cijene IGH i THNK sigurno bi dodatno podigao i ostatak marketa.
[/quote]
Od našeg navijanja nema ništa prijatelju. Svi bi mi voljeli da naše dionice bilo koje u portfelju rastu, ali događa se nešto drugo. Evo npr pogledaj kupnju kod IGH. Jučer između 500 i 600, danas jedva 300 kom. I to nešto govori, da a i graf isto tako ukazuje na daljnji pad !!
[/quote]
odno k/ p vrlo nebitan….barem bi ti to trebao znat

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


nalog od 74 komada nestao sa aska otvoren put do 3000,nece više dugo moć koćit

Neka bude po tvom, večina zadovoljna, ali od toga nema ništa moj prijatelju, ide to dole kako sam i rekao.. zakon Fizike !!

I very much love INGRA !!



nalog od 74 komada nestao sa aska otvoren put do 3000,nece više dugo moć koćit

Neka bude po tvom, večina zadovoljna, ali od toga nema ništa moj prijatelju, ide to dole kako sam i rekao.. zakon Fizike !!
[/quote]

ako danas ne bude pada koji cijelo vrijeme najavljuješ, pokrij se ušima i ostavi se TA [bye]

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!




nalog od 74 komada nestao sa aska otvoren put do 3000,nece više dugo moć koćit

Neka bude po tvom, večina zadovoljna, ali od toga nema ništa moj prijatelju, ide to dole kako sam i rekao.. zakon Fizike !!
[/quote]

ako danas ne bude pada koji cijelo vrijeme najavljuješ, pokrij se ušima i ostavi se TA [bye]
[/quote]
DOGOVORENO !!

I very much love INGRA !!

hihi
kako je ovo postalo dosadno…uvijek ista fora..10.15 i eto naloga…sada više ne vidimo 27xx

a do 11 smo na 2900
ovo postaje igra skrivaća…hide and seek

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

oko 220 dionica na kupnji preko 2700 kuna, znalo je to i bolje biti..

Da bi se došlo do 3000 trebalo bi skidati sa aska. Baš ne vidim neki entuzijazam, očekivao sam bar da ovi koji pišu u optimističkom tonu daju svoj doprinos.. [lol] Čini mi se da je ovdje mnogo više drukera nego onih koji pišu kako misle.

New Report

Close