IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

slazu se nalozi od 2600 kn na prodaji [shocked]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

pazite ove male kako pokušavaju manipulirati cijenom dionice:

Kupnja – IGH-R-A
8 2.850,03
7 2.850,00
2 2.840,00
1 2.830,00
5 2.805,99

Prodaja – IGH-R-A
5 2.600,01
1 2.650,01
5 2.700,00
7 2.710,98

1 2.849,00

evo gospodo sad je zabilježeno, a povučete li naloge prije 10.00 sati odmah šaljem prijavu HANFI! nemojte misliti da vas neće dohvatiti jer se svi nalozi evidentiraju, kao i tko ih je zadao!

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

tak je, sve bum ih tužil

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!





CG je divlja država kao što smo mi bili do nedavno.
Svatko izjavljuje što got hoće,a nitko nesnosi posljedice…dali Vam je to poznato?

Nema od ovog kruha i treba se dati u druge dionice jer ovo može trajati cijeli 3 mjesec.

Pa odi čovječe….jel te netko lancima vezao ovdje? [lol]
Ja jučer ipak nisam prodao jer mi se čini da će za par dana biti pozitivno riješeno [thumbsup]
[/quote]
Nije me nitko vezao lancima al sa svojim drukom navlaćite druge dionićare na ulaz u koji nije siguran.

lp
[/quote]

Haha, mi navlačimo, a ti koji napišeš "treba se dati u druge dionice" ti ne drukaš kako bi zaustavio današnji rast cijene??? [lol]
[/quote]
Htjeo ti to ili ne …danas će se krećati od 2650-2700 kn

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

over*
prodao si IGH jer si izgubio živce..da li misliš da je nama zabavno?

ovo je igra jakih živaca i nije jednostavna, to će svatko priznati..ti si ovu bitku izgubio samo je pitanje da li je možeš dostojanstveno prihvatiti ili ne!?!?!?

ovo je igra pakla i raja..ti si odabrao nekaj treće pa se onda drži..svima nam je jasno da želiš natrag ali neide to tako kolega..
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


pazite ove male kako pokušavaju manipulirati cijenom dionice:

Kupnja – IGH-R-A
8 2.850,03
7 2.850,00
2 2.840,00
1 2.830,00
5 2.805,99

Prodaja – IGH-R-A
5 2.600,01
1 2.650,01
5 2.700,00
7 2.710,98

1 2.849,00

evo gospodo sad je zabilježeno, a povučete li naloge prije 10.00 sati odmah šaljem prijavu HANFI! nemojte misliti da vas neće dohvatiti jer se svi nalozi evidentiraju, kao i tko ih je zadao!


[lol] sigurno se uplasio [lol] moze prodavati po koliko zeli , a ti mu ne mozes nista

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

@pobjeda
Znam prijatelju sve (ako te tako mogu nazvat 🙂

Mogao sam se i sam naći u takvoj situaciji al eto spasio sam se što neznači da drugi put neču.
Nenaslađivam se već samo oću da vam dokažem da živite u iluziju.

Kad već nisi prodao…DRŽI SE jer sad nema smisla prodavati po ovoj cijeni

lp [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Nemojte da Vas uderi po kupnji u 10.00 h [lol]

Samo se vi slažite [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


slazu se nalozi od 2600 kn na prodaji [shocked]

Kako se slažu nalozi na 2600 kad ima samo jedan na 2600. Daj sta pišeš glopsti. Mislim ja nemam ovu dionicu, niti imama Tehniku,više pratim cijelu priču jer je stvarno postala trakavica. Ali mislim da bi ovdje svi trebali navijat za dobivanje posla a ne iznosit neke gluposti koje su samo njima složene u glavi.Mislim ko se poziva na index i investira na burzi bolje da ide uzgajat pčele. Ovaj posao osim što bi podigao cijene IGH i THNK sigurno bi dodatno podigao i ostatak marketa.



slazu se nalozi od 2600 kn na prodaji [shocked]

Kako se slažu nalozi na 2600 kad ima samo jedan na 2600. Daj sta pišeš glopsti. Mislim ja nemam ovu dionicu, niti imama Tehniku,više pratim cijelu priču jer je stvarno postala trakavica. Ali mislim da bi ovdje svi trebali navijat za dobivanje posla a ne iznosit neke gluposti koje su samo njima složene u glavi.Mislim ko se poziva na index i investira na burzi bolje da ide uzgajat pčele. Ovaj posao osim što bi podigao cijene IGH i THNK sigurno bi dodatno podigao i ostatak marketa.
[/quote]
Od našeg navijanja nema ništa prijatelju. Svi bi mi voljeli da naše dionice bilo koje u portfelju rastu, ali događa se nešto drugo. Evo npr pogledaj kupnju kod IGH. Jučer između 500 i 600, danas jedva 300 kom. I to nešto govori, da a i graf isto tako ukazuje na daljnji pad !!

I very much love INGRA !!


A dali bi komercijalna Banka odobravala jamstvo da investicija ne donosi profit?

a da li bi americke investicijske banke propadale da su donosile profit? a da li bi hrvatski bankarski sektor bio saniran da prije toga nije "donosio profit"? a da li je HPB pod upravljanjem drzave "donio profit" kada su ostale banke manje vise ubiljezile finu dobit? Tko je vlasnik komercijalne banke? Postoji nesto sto se zove rizik i banke na temelju procjene rizika odredjuju svoju sudbinu, stabilnu dobit ili gubitak. Procjena komercijalne banke mozda je ispravna, mozda i nije, ja nemam uvid u projekt.




slazu se nalozi od 2600 kn na prodaji [shocked]

Kako se slažu nalozi na 2600 kad ima samo jedan na 2600. Daj sta pišeš glopsti. Mislim ja nemam ovu dionicu, niti imama Tehniku,više pratim cijelu priču jer je stvarno postala trakavica. Ali mislim da bi ovdje svi trebali navijat za dobivanje posla a ne iznosit neke gluposti koje su samo njima složene u glavi.Mislim ko se poziva na index i investira na burzi bolje da ide uzgajat pčele. Ovaj posao osim što bi podigao cijene IGH i THNK sigurno bi dodatno podigao i ostatak marketa.
[/quote]
Od našeg navijanja nema ništa prijatelju. Svi bi mi voljeli da naše dionice bilo koje u portfelju rastu, ali događa se nešto drugo. Evo npr pogledaj kupnju kod IGH. Jučer između 500 i 600, danas jedva 300 kom. I to nešto govori, da a i graf isto tako ukazuje na daljnji pad !!
[/quote]
daj molim te nemožeš gledat omjer prije otvaranja jer nije realan

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

New Report

Close