IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad si nešto razmišljam, nije li možda ovo odugovlačenje i rastezanje odluke o jamstvima bilo povezano s Radićevim svjedočenjem u Haagu pred 1-2 dana? Ono u stilu: pazi što ćeš tamo reći, pa ako ne budeš previše laprdao, dobit ćete jamstva, i obrnuto, ako zase..š, onda ništa od jamstava?
Možda brijem malo previše na teorije urote, ali nekako čudno se sve to poklopilo, sad je još rok odluke pomaknut za utorak iako je rečno da više nema odgoda, a još kad znamo da su visoka politika i međunarodne financije gusto isprepleteni, onda me ne bi čudilo da je bilo upravo ovakvih pritisaka!
Sad još samo da Uncicredito naprasno odobri jamstva i sve bi se posložilo! [cool]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

CG je divlja država kao što smo mi bili do nedavno.
Svatko izjavljuje što got hoće,a nitko nesnosi posljedice…dali Vam je to poznato?

Nema od ovog kruha i treba se dati u druge dionice jer ovo može trajati cijeli 3 mjesec.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


CG je divlja država kao što smo mi bili do nedavno.
Svatko izjavljuje što got hoće,a nitko nesnosi posljedice…dali Vam je to poznato?

Nema od ovog kruha i treba se dati u druge dionice jer ovo može trajati cijeli 3 mjesec.

Pa odi čovječe….jel te netko lancima vezao ovdje? [lol]
Ja jučer ipak nisam prodao jer mi se čini da će za par dana biti pozitivno riješeno [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


ivedome@ zasto se ne probas uhvatiti u kostac sa trzistem ,koje tuzbe koji bakraći….ap vidio si koje mrtvilo je bilo kad je lova bila zarobljena u blokadi ….

Istina bilo je mrtvilo, a šta mislite kakvo će bit mrtvilo kad svi ti koji su ušli sa ko zna kolikom lovom da zarade na brzinu na jednom budu morali postat dugoročni ulagači??

idući tjedan će bit bolje...



CG je divlja država kao što smo mi bili do nedavno.
Svatko izjavljuje što got hoće,a nitko nesnosi posljedice…dali Vam je to poznato?

Nema od ovog kruha i treba se dati u druge dionice jer ovo može trajati cijeli 3 mjesec.

Pa odi čovječe….jel te netko lancima vezao ovdje? [lol]
Ja jučer ipak nisam prodao jer mi se čini da će za par dana biti pozitivno riješeno [thumbsup]
[/quote]
Nije me nitko vezao lancima al sa svojim drukom navlaćite druge dionićare na ulaz u koji nije siguran.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Pretpostavljam kada govorite o komerijalnoj banci koja je odobrila jamstvo da mislite na ERSTE.

A dali bi komercijalna Banka odobravala jamstvo da investicija ne donosi profit?



ivedome@ zasto se ne probas uhvatiti u kostac sa trzistem ,koje tuzbe koji bakraći….ap vidio si koje mrtvilo je bilo kad je lova bila zarobljena u blokadi ….

Istina bilo je mrtvilo, a šta mislite kakvo će bit mrtvilo kad svi ti koji su ušli sa ko zna kolikom lovom da zarade na brzinu na jednom budu morali postat dugoročni ulagači??
[/quote]
pa nije ovo dobrotvorna ustanova…kolega…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



CG je divlja država kao što smo mi bili do nedavno.
Svatko izjavljuje što got hoće,a nitko nesnosi posljedice…dali Vam je to poznato?

Nema od ovog kruha i treba se dati u druge dionice jer ovo može trajati cijeli 3 mjesec.

Pa odi čovječe….jel te netko lancima vezao ovdje? [lol]
Ja jučer ipak nisam prodao jer mi se čini da će za par dana biti pozitivno riješeno [thumbsup]
[/quote]
Je za par dana možda pozitiva i vjerovatno s obzirom na pad od cca 500 kn po dionici, a mislim da to još nije kraj !!
LP [bye]

I very much love INGRA !!




CG je divlja država kao što smo mi bili do nedavno.
Svatko izjavljuje što got hoće,a nitko nesnosi posljedice…dali Vam je to poznato?

Nema od ovog kruha i treba se dati u druge dionice jer ovo može trajati cijeli 3 mjesec.

Pa odi čovječe….jel te netko lancima vezao ovdje? [lol]
Ja jučer ipak nisam prodao jer mi se čini da će za par dana biti pozitivno riješeno [thumbsup]
[/quote]
Nije me nitko vezao lancima al sa svojim drukom navlaćite druge dionićare na ulaz u koji nije siguran.

lp
[/quote]

Haha, mi navlačimo, a ti koji napišeš "treba se dati u druge dionice" ti ne drukaš kako bi zaustavio današnji rast cijene??? [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

kolega pričate gluposti ako se nešto nesmije onda se nesmije!! a ne kako je kome po volji!!

eto recite jel ovo normalno.. jučer htv objavi da garancija možda ipak ima a otvorite sada naslovnicu indexa pa pročitajte šta tamo piše… eto u tome je problem a to se na bilo kojem normalno tržištu ne može i ne smije al naša burza očito ne funkcionira kako treba!!
na kraju če mediji ispasti kao ovaj forum ako se ovako nastavi!!

idući tjedan će bit bolje...

Ovo je toliko neizvijesno,da mi sliči na "sapunicu" sa juliom roberts i richard gearom,možda ipak na kraju žderić na bijelom konju stigne u crnogorsku vladu?već vidim ponosnog juru radića i ushićenu kosor na potpisivanju ugovora,a onda na janjetinu sa zelenom salatom i crnogorskim mladim lukom.a pobjeda bi se slavila kao oluja.

New Report

Close