IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sve više je oćito da je posao dobiven oni koje gledo dnevnik RTL-a i HRT-a vidi da je posao dobiven
RTL druka na dole a HRT samo govori kakva je situacija zapravo.
Danas sam izašao na 2870 pa sam opet dokupio na 2850 nakon objave na HRT teletextu
Sutra igramo najprži prst će neko stić prije 3000 uletiti nadam se da ne,ajmo to sutra napuhat do blokade pa da vidimo sta ce onda index objavit

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


sve više je oćito da je posao dobiven oni koje gledo dnevnik RTL-a i HRT-a vidi da je posao dobiven
RTL druka na dole a HRT samo govori kakva je situacija zapravo.
Danas sam izašao na 2870 pa sam opet dokupio na 2850 nakon objave na HRT teletextu
Sutra igramo najprži prst će neko stić prije 3000 uletiti nadam se da ne,ajmo to sutra napuhat do blokade pa da vidimo sta ce onda index objavit


[thumbsup]



još bi samo dodao da če dionica puno više rasti u slučaju dobivanja posla nego sto če pasti u slučaju nepovoljnog ishoda……

ako nisi primijetio već je pala sa 3300 na 2800 [wink]
[/quote]

da ali je bila 2600 prije objavljivanja vijesti ako niste primjetili….




još bi samo dodao da če dionica puno više rasti u slučaju dobivanja posla nego sto če pasti u slučaju nepovoljnog ishoda……

ako nisi primijetio već je pala sa 3300 na 2800 [wink]
[/quote]

da ali je bila 2600 prije objavljivanja vijesti ako niste primjetili….
[/quote]
primjetit ćete sutra IGH kad bude odma na otvaranju na min. 2900
blizu je kraj cijele trakavice nebi me iznenadilo da sutra objave da su dobili jamstvo od EIB,jer da nisu dobili ovi bi odma objavili da ruše cijenu kao jućer

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


Našli smo se u apsurdnoj situaciji da mi dioničari navijama da IGH dobije ovaj posao samo da nam dionica malo poraste, a istovremeno znamo da je u ovim cjenovnim gabaritima za naše tvrtke totalno neisplativ i da bi u budućnosti bi mogao imati katastrofalan učinak.

Uzeće posao Grci i Izraelci a naši će radit po ovoj cijeni iz ponude Svi zadovoljni sa zaradom osim Crnogoraca Najzadovoljniji Gr. i Iz no orali ni kopali a zaradili preko milijarde

Kolegu Miroic-a posebice podsjećam na izjavu Radonjiča:

zvone101, 26.02.2010. u 02:23
"Rokovi koji su dani su okvirnog karaktera i shodno koncesijskom ugovoru mogu se produžavati sve dok vlada kao naručitelj ovog posla procijeni da je to od interesa države Crne Gore", objasnio je Radonjić.”

a interes crne gore je: zaključite sami. [proud]
http://www.poslovni.hr/140893.aspx

Ma odugovlaciti ce oni to koliko god dugo treba samo da "mi" dobijemo posao…

Uz svekoliko navijanje za i protiv reći ću svoje mišljenje:

Ukoliko smo izgubili posao stoljeća, IGH i Tehnika će odgovarati (materijalno, vj i kazneno)
i radi se o velikim novcima.

Stoga pamet u glavu, u utorak, a možda i danas, je objava da se imaju garancije.

bravo


Kolegu Miroic-a posebice podsjećam na izjavu Radonjiča:

janlana, 26.02.2010. u 08:02
"Rokovi koji su dani su okvirnog karaktera i shodno koncesijskom ugovoru mogu se produžavati sve dok vlada kao naručitelj ovog posla procijeni da je to od interesa države Crne Gore", objasnio je Radonjić.”

a interes crne gore je: zaključite sami. [proud]
http://www.poslovni.hr/140893.aspx
[/quote]
….ali da ih je odbila ZAGREBAČKA BANKA !!!
Pa ova naša banda političarska je prodala sve banke ..praktično je prodala cijelu državu za svoje debele praseće guzice …..i sad se čudimo što nas zajebavaju ……kakva ZABA , PBZ …prljavi digički kapital …kakve ERSTE , HYPO ….i slični ….. toj bandi je samo u interesu da nas sve što više iscicaju….njima izvoz nije u interesu …..

UNICREDITO je u Italiji snižavala kamatne stope do jaja samo da pottaknu kao potrošnju u recesiji a kaj rade ovdje sve te banke u jugoistočnoj europi ? …dizali su kamate , izvlače ekstraprofit ……I U RECESIJI SU BANKE KOD NAS ZARADILE tolko i tolko …..pa ko je ovdje lud ….be….se njima za nas ……
PA vi štedite u ZABI ..i sličnima …dajete im novce da vam svaki dan zaračunavaju trošak vođenja računa , izdavanja čekova ….i sl…..! Banda je to lopovska…… niš bolja od onih lihvara koji ostavljaju na autima ceduljice za kredite svaki dan….samo su obućeni u odijela ……




još bi samo dodao da če dionica puno više rasti u slučaju dobivanja posla nego sto če pasti u slučaju nepovoljnog ishoda……

ako nisi primijetio već je pala sa 3300 na 2800 [wink]
[/quote]

da ali je bila 2600 prije objavljivanja vijesti ako niste primjetili….
[/quote]

joj što neki imaju selektivno pamćenje!
pa IGH je bio na 3000 kn kad su počele priče da neće dobiti garancije i da posao propada, zato je cijena pala sve do 2600 kn, a kad su objavili da su garancije dobili, cijena je odletjela na 3300, pa kad su se pojavile sumnje da će posao ipak propasti, onda je opet pala na sadašnjih 2800 kn. znači da nas gubitak ovog posla baca nazad na 2600, a dobitak donosi rast iznad 3300.
u jednom slučaju možemo pasti za još -200 kn, u drugom možemo narasti preko +500 kn, možda i +700 kn.
zato sam ja uvjeren da je kupnja na ovim cijenama niskorizična, pogotovo što su objavili da imaju jamstva jedne ugledne europske komercijalne banke i što je sjednica crnogorske komisije pomaknuta za utorak za kad su naši najavili da donose dodatna jamstva (mada ne znam što će im još i to kad već imaju jamstva banke, ali dobro, od viška glava ne boli)…. [smiley]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Mislim da bi trebalo prekinuti trgovanje ovom dionicom dok se ovo ne riješi, po meni hanfa ne radi svoj posao, nemože se jedan dan govoriti imamo , drugi nemamo a treći opet imamo garancije i to se još sve objavi na državnoj tv, šta će biti sutra ako posao slučajno ne uspije pa kad počmu stizati tužbe od strane dioničara , ko će onda za sve to odgovarati??

idući tjedan će bit bolje...

ivedome@ zasto se ne probas uhvatiti u kostac sa trzistem ,koje tuzbe koji bakraći….ap vidio si koje mrtvilo je bilo kad je lova bila zarobljena u blokadi ….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close