IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

051Dejan&

ma kupujem na igh na OVIM cjenama zbog vise razloga… Dugoročno!!!

Ipak je to INSTITUT gradjevinarstva RH… I takav će i ostati… I DA, MCAP cca. 450 mil mi je ok!

Pozdrav!!!

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

vidim da nema odgovora o tobožnjoj neisplativosti, pa evo onda sa stranica Poslovnog dnevnika:

…. treba podsjetiti da je godinu dana prije raspisivanja natječaja odjel Svjetske banke – IFC podržao projekt kao isplativ . Napravljene su i međunarodne analize koje su to potvrdile. Isto tako je autocesta označena kao važan europski koridor



http://www.index.hr/vijesti/clanak/fijasko-stoljeca-samo-cudo-jos-moze-spasiti-juru-radica-/477697.aspx

Bode u oči kako je ovo na Index-u spuštenu na nekakvu nižu,osobnu razinu
Naprosto je čudno kako tekstovi gdje se spominje"posao stoljeća"u naslovu počinju sa Jure Radićem ili IGH-om…ne konstruktorom ili konzorcijem
Drugo što je upadljivo je da od zadnjih šest negativno konotiranih tekstova pet je napisao I.Čimić
Ne znam..previše koincidencije za moj ukus
A možda sam samo paranoičan..oće to od stresa [lol]
[/quote]
Nisi kolega …..dobro si uočio ….gledao sam i ja ko se to tam tolko trudi …..ko ga plaća?
pitam se ???

Evo dva grafa pa se dalje svađajte kamo će IGH !!

I very much love INGRA !!


Evo dva grafa pa se dalje svađajte kamo će IGH !!

kolega jedno neimar zna kud će IGH-a!

…ma ovo je od 09.02.igra malog tigra.
ako ima na ovom forumu kolega koji su citali od a.k knigu i tu piše:
1.jake ruke ce siriti dobre vijest,stvarati eforiju ciljem da slabe ruke kupe dionice od jakih ruku(to se dogodilo 09.02)
2.nakon toga ce jake ruke piriti loše vijesti,strah,paniku…napravit ce sve da slabe ruke prodaju!(to se dešava od 15.02-25.02
3.A SUTRA POCINJE OVA FAZA:jake ruke šire ponovo pozitivne vijest namjerom da slabe ruke kupuju!
JEDNOSTAVNO ZAR NE?a jake ruke mogu biti:
+jure radic i company
+banka koja ce izdati jamstvo ali jos se drzi u tajnosti radi što veceg dokupa dionica po diskont cijeni
+crnogorski lobby:jedino oni preko media utjecu direktno na cijenu,nihova rijec ima navece teziste-jer oni odlucuju tko i kada i kako

dan poslje sutra

mrgud budi ljubazan pa daj tumačenje u par rečenica za nas koji nismo vični TA. thanks



http://teletekst.hrt.hr/?str=202-01
konzorcij je osigurao jamstva jedne europske komercijalne banke,a očekuju se dodatna jamstva svjetskih financijskih institucija do utorka

Zašto tomu vjerovati?
Nije li HRT pisao da imaju jamstva i prije tjedan dana, svi ste ovdje govorili da pogledamo teletekst.
Bilo je također izjava iz CG da su poslali jamstva, a sada je konačno Radić priznao da NEMA JAMSTVA.
To je jedina vjerodostojna izjava koja bi ga mogla spasiti zatvora.
Čak i ako dobiju jamstva, to im neće pomoći jer je posao neisplativ po mišljenju struke i dugoročno vodi u propast.
Ovo je bezizlazna situacija bez obzira da li dobiju posao ili ne, teško je reći koja je opcija gora i pogubnija za IGH. Također nije ni globalna klima pozitivna, trend je silazni. [bye]
[/quote]
kao prvo Radić je reko da nemaju jamstvo unicredita vidjet ćete sutra kad otvaranje na 3000

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


mrgud budi ljubazan pa daj tumačenje u par rečenica za nas koji nismo vični TA. thanks

Kratko i jasno DOLE !!
Hvala za ocijenu, vidimo se sutra !!
LP

I very much love INGRA !!

i šta kažete?
down ili up sutra?molim vas u ovoj igri nema x

dan poslje sutra


vidim da nema odgovora o tobožnjoj neisplativosti, pa evo onda sa stranica Poslovnog dnevnika:

…. treba podsjetiti da je godinu dana prije raspisivanja natječaja odjel Svjetske banke – IFC podržao projekt kao isplativ . Napravljene su i međunarodne analize koje su to potvrdile. Isto tako je autocesta označena kao važan europski koridor

pa naravno da je isplativ, nisu naši glupavi da ne znaju izračunati kako zaraditi [thumbsup]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Meni se sve čini da je ovaj posao "to big to fail", ima, nema garancija sve su to igrice. Nije valjda da J. Kosor nemože nigdje u svijetu naći tih 170mil Eur.
Odluka će se znati u utorak, 90% odbijanaca ili preokreta trenda se događa utorkom. Sve me ovo podsijeća na produžetke utakmice četvrtfinala EP-a Hrvatska Turska, a Žderić bi mogao zabit u 120-oj min.

Ja nemam IGH jer sam imao osjećaj da bi moglo doći do ovakvoga scenarija, previše je ovo stresno pogotovo ako se igra s ozbiljnijom lovom, ali ipak mogao bi zakockat u utorak ujutro.

New Report

Close