IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

istina je da se netko uredno iskrcava, i da bi sve prodao što želi, cijena je u zadnje vrijeme padla ili se sad lijepo drži na 12000 dok mi to ne pokupujemo, zato molim pomognite čovjeku. svaka loša informacija spušta cijenu a dobra diže (sunce na početku otoka).[smiley2][smiley2]


istina je da se netko uredno iskrcava, i da bi sve prodao što želi, cijena je u zadnje vrijeme padla ili se sad lijepo drži na 12000 dok mi to ne pokupujemo, zato molim pomognite čovjeku. svaka loša informacija spušta cijenu a dobra diže (sunce na početku otoka).[smiley2][smiley2]

evo ja sam danas kupio 4 kom. po 12011
ali ne treba puno brinuti jer koliko je 2+2=4 onda ona mora ići na razine oko 13.000 pa i više jer su takvi pokazatelji,samo dok se taj iskrca a kada pa sigurno neće vjećno i zato ja ne brinem, nego kao što vidite iskoristio sam priliku i kupio 4 kom.

Cijenjeni kolege nema razloga za pesimizam, uskoro stižu dobre vijesti, stoga moja izjava: ‘…strpljen-spašen…’


zaks: ” istina je da se netko uredno iskrcava, i da bi sve prodao što želi, cijena je u zadnje vrijeme padla ili se sad lijepo drži na 12000 dok mi to ne pokupujemo, zato molim pomognite čovjeku. svaka loša informacija spušta cijenu a dobra diže (sunce na početku otoka).[smiley2][smiley2] ” evo ja sam danas kupio 4 kom. po 12011 ali ne treba puno brinuti jer koliko je 2+2=4 onda ona mora ići na razine oko 13.000 pa i više jer su takvi pokazatelji,samo dok se taj iskrca a kada pa sigurno neće vjećno i zato ja ne brinem, nego kao što vidite iskoristio sam priliku i kupio 4 kom.

Kolega, to je kao cigla po ciglu= na kraju kuća.
Dobra kupnja.

Kolega, to je kao cigla po ciglu= na kraju kuća.
Dobra kupnja.

riječi Vam se pozlatile – baš bi trebao nastaviti gradnju nove kuće ali sam malo zapeo sa dionicama ![smiley2]

Ovako smo zatvorili.


matrix90: ” Kolega, to je kao cigla po ciglu= na kraju kuća. Dobra kupnja. ” riječi Vam se pozlatile – baš bi trebao nastaviti gradnju nove kuće ali sam malo zapeo sa dionicama ![smiley2]

Kolega niste zapeli, već uložili, a vjerujte mi da će Vam se isplatiti.

Kolege evo jednoga linka koji govori o stanju u Igh, točnije o njegovoj moći:

http://www.nacional.hr/articles/view/37124

IGH ulaže konstantno u ljude i znanje, vidjeli smo u Rijeci da će dio stanova graditi za zaposlenike po povoljnim uvjetima kupnje.
Inače samo da napomenem da smo dobili još jedan veeeliki posao u Zagrebu ( ja sam to i očekivao).
Inače već par dana lagano dokupljujem po 12k…[smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Po novom stanju Đukan ima 40 dionica više – je li to bonus ili je čovjek sad počeo kupovati?

Nalog na prodaji od 471 dionice stoji na 13.000 kn
vidim rasprodaja na 12.000 još traje, mislim da ću opet u dokup.

Kad Đukan dokupljuje što ne bi i mi. Veliki nalog je 6 mil. kuna,mislim da je igra da se skuplja sve ispod.
Prometi po 13k su već bili veliki…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close