IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolju oni nas polako sve je to sprdačina ili imate lovu ili nemate dosta je zajebavanja nas malih ljudi,ima da se pobuna digne zbog ovog!!!!!

kad bi bio pun ko brod nebi bio ovdje!!!![emo_dolar]




U svijetu postoji daleko više banaka od ove dvije mizerne hrvatske banke ZABE i ERSTE .

Pa čak i u Hrvatskoj ima drugih banaka koje bi možda bile zainteresirane za ovaj posao. Treba ih samo pitati.
Tu su npr.: HPB (pošto su državna banka možda bi ih se moglo natjerati na ovakav posao jer je od državnog interesa), HAAB (oni su poznati da su uvjek zainteresirani za ovakve građevinske kombinacije), pa onda manje banke tipa KABA, Štedbanka, IMEX, Nava banka, Centar banka…

Da li su ih uopće pitali?
[/quote]
To je sve slabo.
Ja sam se nadao da će proraditi američki lobi i da će jamstva otamo doći
Onog lobistu plaćaju jako dobro..vrijeme bi bilo i da zaradi tu lovu koju dobija iz mjeseca u mjesec
Ništa izgleda od toga..nije ni bitno
Bitno je samo da dobiju jamstva..
A i ti crnogorci pretjeruju..jamstva ova,garancije one..samo još fali glazbena želja da bi sve skupa bilo totalna sprdačina.
I jedno pitanje..da li je netko od vas dobio pp u kojem se tvrdi da index-ov novinar iz pouzdanih izvora tvrdi da od posla nema ništa??
I to sve iz prve ruke [lol]

[/quote]
Prijavljujem ja takvu poruku na pp gdje govori da prodam. No, kako nemam igh nije me briga. Ipak pitam se gdje me nađe.

IMHO situacija je slijedeća: cijela ova stvar je politički dogovorena još za drIve, pa se Radić i Žderić nisu ni trudili na vrijeme pribaviti papirčeke.. ili su mislili da crnogorci budu zaboravili..
A sad se nabrzinu kemija nešto tipičmo balkanski. [bye]

Konstruktor je voditelj konzorcija, Žderić se lomi tražeči novce i jamstva, pregovara i ugovara sa Vladom CG, a Igh i Tehnika se očituju da nisu upučeni jer sve vodi Konstruktor… pa si postavljam pitanje, koja je to njihova uloga u konzorciju, da li eventualni prihod po dionici iz toga posla opravdava divljanje dionice od +/- 30% zavisno od vijesti ?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Konstruktor je voditelj konzorcija, Žderić se lomi tražeči novce i jamstva, pregovara i ugovara sa Vladom CG, a Igh i Tehnika se očituju da nisu upučeni jer sve vodi Konstruktor… pa si postavljam pitanje, koja je to njihova uloga u konzorciju, da li eventualni prihod po dionici iz toga posla opravdava divljanje dionice od +/- 30% zavisno od vijesti ?

30% je na ovim razinama cca 900 kn za igh a 540 za thnk. Nisam zasad primjetio oscilacije od +/- 30%.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


U ZABI je moj novac . Ja želim da se moj novac oplodi i pomogne rastu Hrvatske. Neka Luković objavi na HRT u otvorenom kod Togonala . ne Hloverke , zašto nema muda da pokrene rast naše zemlje.

To treba pitati vlasnika zabe a ne gosp. Lukovića, on je tamo samo djelatnik koji radi za plaću i sumnjam da ima ovlasti za takvo nešto.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

goldy, 25.02.2010. u 18:49
pa onda manje banke tipa KABA, Štedbanka, IMEX, Nava banka, Centar banka
Da li su ih uopće pitali? …

Nemaju ih što niti pitat …..
da i gaće prodaju kompletna tržišna cijena svih ovih banaka skupa nebi pokrila ovi 800+ mil…€

smanjuje se minus.......

http://www.poslovni.hr/140893.aspx

Ja mislim da mora biti svima jasno da IGH dobio posao samo se i dalje folira da otmu što više i što jeftinije



U ZABI je moj novac . Ja želim da se moj novac oplodi i pomogne rastu Hrvatske. Neka Luković objavi na HRT u otvorenom kod Togonala . ne Hloverke , zašto nema muda da pokrene rast naše zemlje.

To treba pitati vlasnika zabe a ne gosp. Lukovića, on je tamo samo djelatnik koji radi za plaću i sumnjam da ima ovlasti za takvo nešto.
[/quote]

Da sam na mjestu Vlade, imao bih ga što pitati. Posebno danas kad privatizacijska pljačka ne može u zastaru. Doći će i Zagrebačka banka na red – sad je prava prilika, pa u krizi smo.


http://www.poslovni.hr/140893.aspx

Ja mislim da mora biti svima jasno da IGH dobio posao samo se i dalje folira da otmu što više i što jeftinije


Ma kolega ja stvarno više neznam kaj ekipa misli ili ne misli.
Svaka čast onima koji su jahali i zaradili ali ja nisam taj.
U minusu jesam i zaboli me.
Uvjeren sam u taj job i to je to.

Iskreno bilo bi me frka da je Izrael ponuo 3$ mlrd…ali 3.9????

ljudi moji pa nije cg amerika da joj 1 mlrd niš ne znači…dajte ne budite smiješni..

ako se već netko trudi neka kaže koliko su ponudili treće plasirani

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


http://www.poslovni.hr/140893.aspx

Ja mislim da mora biti svima jasno da IGH dobio posao samo se i dalje folira da otmu što više i što jeftinije


[thumbsup]MA TO GOVORIM VEC 10 DANA,BRAVO MAJSTORE!!!ILI BANKA KOJA DAJE JAMSTVA ILI IGH!

dan poslje sutra

http://www.poslovni.hr/140893.aspx bit ce tu trejdanja jos ohohooooo

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close