IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samby, dali bi oni novaca / ZABA I ERSTE/ da ga imaju…….. Šipak …nemaju slobodnu lovu….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@pobjeda
Kolega molim ako nije problem da mi kažete zašto baš utorak? Ne zahebavam nego sam potpuno zbunjen sa svim ovim tak da uopće ne kužim zašto je utorak bitan.

Mean people suck and nice people swallow!


još bi samo dodao da če dionica puno više rasti u slučaju dobivanja posla nego sto če pasti u slučaju nepovoljnog ishoda……

ako nisi primijetio već je pala sa 3300 na 2800 [wink]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

U ZABI je moj novac . Ja želim da se moj novac oplodi i pomogne rastu Hrvatske. Neka Luković objavi na HRT u otvorenom kod Togonala . ne Hloverke , zašto nema muda da pokrene rast naše zemlje.


Samby, dali bi oni novaca / ZABA I ERSTE/ da ga imaju…….. Šipak …nemaju slobodnu lovu….

ma kakvu lovu?! pa sad samo treba dati jamstva, nitko sad lovu ni ne traži. ovo je podmetanje kajle od pokvarenih talijana [angry]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


@pobjeda
Kolega molim ako nije problem da mi kažete zašto baš utorak? Ne zahebavam nego sam potpuno zbunjen sa svim ovim tak da uopće ne kužim zašto je utorak bitan.

od kuda da znam.
Ali ima razloga kaj ne?
niti je prvi u mjesecu, niti 15 niti zadnji.
Nije pon nije petak.
Nego baš utorak
A neki dan ja mislim srijeda, negdje je pisalo da drugoj banci (ako unicredit neda lovu) treba 5 dana da odobri jamstvo. Zamisli 5 dana je baš utorak.

Budem potražio taj članak. Ali kasnije.
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Sutra se sve riješava! [pray] [pray] [pray] [pray] [pray]



Juri Radiću u godinu dana propala tri "posla stoljeća"

Nevjerojatno – više se niti ne trude glumiti da nisu vidjeli da je članak već netko postao na ovoj temi… Kolega Živac je copy-pasteao Neimara i ostavio cijeli tekst još jednom, a pri tom zaboravio na ovaj

dio [smiley]. Sad još da ostatak klonova to objavi 5-6 puta i nama ostalima podijeli jedinice…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

"Sjednica Vlade Crne Gore biće održana u četvrtak, 25. februara 2010. godine u 11,00 sati. Nakon sjednice, u uobičajenom terminu u 14,00 sati, očekuju se izjave ministara, a biće objavljeno i saopštenje za javnost."
jesu li objavili o čemu se pričalo..ili ćemo opet čekati do navečer (18:30)? [embarass]



@pobjeda
Kolega molim ako nije problem da mi kažete zašto baš utorak? Ne zahebavam nego sam potpuno zbunjen sa svim ovim tak da uopće ne kužim zašto je utorak bitan.

od kuda da znam.
Ali ima razloga kaj ne?
niti je prvi u mjesecu, niti 15 niti zadnji.
Nije pon nije petak.
Nego baš utorak
A neki dan ja mislim srijeda, negdje je pisalo da drugoj banci (ako unicredit neda lovu) treba 5 dana da odobri jamstvo. Zamisli 5 dana je baš utorak.

Budem potražio taj članak. Ali kasnije.
lp
[/quote]
yeap-u pravu si [thumbsup] čitao i ja taj članak i ima taj dio oko pet dana…… samo ne znam o kome se radi. Niš idem i ja potražiti. Thx

Mean people suck and nice people swallow!



U svijetu postoji daleko više banaka od ove dvije mizerne hrvatske banke ZABE i ERSTE .

Pa čak i u Hrvatskoj ima drugih banaka koje bi možda bile zainteresirane za ovaj posao. Treba ih samo pitati.
Tu su npr.: HPB (pošto su državna banka možda bi ih se moglo natjerati na ovakav posao jer je od državnog interesa), HAAB (oni su poznati da su uvjek zainteresirani za ovakve građevinske kombinacije), pa onda manje banke tipa KABA, Štedbanka, IMEX, Nava banka, Centar banka…

Da li su ih uopće pitali?
[/quote]
To je sve slabo.
Ja sam se nadao da će proraditi američki lobi i da će jamstva otamo doći
Onog lobistu plaćaju jako dobro..vrijeme bi bilo i da zaradi tu lovu koju dobija iz mjeseca u mjesec
Ništa izgleda od toga..nije ni bitno
Bitno je samo da dobiju jamstva..
A i ti crnogorci pretjeruju..jamstva ova,garancije one..samo još fali glazbena želja da bi sve skupa bilo totalna sprdačina.
I jedno pitanje..da li je netko od vas dobio pp u kojem se tvrdi da index-ov novinar iz pouzdanih izvora tvrdi da od posla nema ništa??
I to sve iz prve ruke [lol]

sijem žito raste grahorica


"Sjednica Vlade Crne Gore biće održana u četvrtak, 25. februara 2010. godine u 11,00 sati. Nakon sjednice, u uobičajenom terminu u 14,00 sati, očekuju se izjave ministara, a biće objavljeno i saopštenje za javnost."
jesu li objavili o čemu se pričalo..ili ćemo opet čekati do navečer (18:30)? [embarass]

http://www.gov.me

nadam se da ne tražiš na index.hr

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close