IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Produženje roka do utorka

HTV javlja kako konzorcij ima jamstva jedne europske komercijalne banke, no da bi se posao stoljeća finalizirao, potrebna su i dodatna jamstva svjetskih financijskih institucija što je potvrdio za HTV potvrdio crnogorski predsjednik komisije za natječaj Zoran Radonjić.


Produženje roka do utorka

HTV javlja kako konzorcij ima jamstva jedne europske komercijalne banke, no da bi se posao stoljeća finalizirao, potrebna su i dodatna jamstva svjetskih financijskih institucija što je potvrdio za HTV potvrdio crnogorski predsjednik komisije za natječaj Zoran Radonjić.

Vaš link


Produženje roka do utorka

HTV javlja kako konzorcij ima jamstva jedne europske komercijalne banke, no da bi se posao stoljeća finalizirao, potrebna su i dodatna jamstva svjetskih financijskih institucija što je potvrdio za HTV potvrdio crnogorski predsjednik komisije za natječaj Zoran Radonjić.


he he ,idemo dalje…. [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



dobro ljudi jeste vi svjesni da se IGH po tehnickoj analizi jednostavno ne moze zaustaviti prije 2650?


Molim Vas ,pa tko će više vjerovati u IGH ako uprava plasira netočne vijesti???
Zar se ne bojite poslije svega delistiranja dionice???
Što ako se i službeno objavi da su svi planovi za dobivanje jamstva propali???
[/quote]

ja cu vjerovati da mogu zaraditi 10% na dead cat bouncu.

[thumbsup]

RIBA I ZABA nisu više banke za moje depozite. Od danas. Prva lokacija – čarapa.

Tražim banku u kojoj ću držati svoje dobitke i provoditi sve dnevne transakcije.

25. februar 2010.
Predsjednik vladine Komisije za sprovođenje tendera za izgradnju auto puta od Bara do Boljara, Zoran Radonjić ponovio je da je Konstruktor dostavio garancije, o kojima će Vlada odlučivati do kraja mjeseca, odnosno na sjednici Savjeta za izgradnju autoputeva u utorak 2. marta.

Radonjić je za IN televiziju kazao da je neumjesno bilo što govoriti o tome prije te odluke.

„Ako prihvatimo te garancije, onda ćemo objaviti ko ih je dao. A jedno je sigurno – autoput u Crnoj Gori će se graditi, a ko će ga graditi – vidjećemo" – kaže Radonjić.


odobreno produženje roka do 02.03.2010. dobar je znak, znači da postoji realna šansa da se jamstva dobiju od Europske banke [thumbsup]

Normalno da produžavaju rokove, ni njima se ne daje 1 miliardu E više.

ma ako su produlji za 4 dana onda vam je sve jasno…
autoput će se graditi sigurno kažu crnogorci…ali ne za 1.2 mlrd više…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Jedino je sigurno da lažu i manipuliraju.
Sad opet kreću priče da imaju jamstva neke europske banke, ali naradno da ne žele reći koje.
Isto kao i prije tjedan dana, kad su imali jamstva, ali ih ipak nisu imali.
Sjećam se da je Radić prilikom kupnje Zagrepčanke pričao kako planiraju preuzeti neku tvrtku u Italiji kako bi preko nje dobili "europski kredit", pa na kraju ništa od toga. [cry]

Dečki, 2800 vam nije loš ulaz…

da ironija za mene bude još veča, prodao sam kraš kako bi kupiu ovu laž, prevaru i muljanje…………i šta se desi?….kraš svakim danom raste sve više, a ovdje se više nezna ni tko pije ni tko plača…….uostalom zna se tko plača, mi koji smo prevareni……
iako se još potiho nadam da će sve na kraju povoljno završiti isto tako se nadam da če eventualni fijasko završiti največim novčanim i zatvorskim kaznama…..ukoliki se pokaže da je sve ovo bila obmana i laž treba im svima dati još samo jedan posao a taj je da sami sebi o vom trošku izgrade po metar kvadratni samice za sebe…..

koji k.. se tu događa,… prvo je sve bilo ok i konzorcij dobiva posao, zatim Jadranka u 12 mj. otvara gradilište i opet ok, tada odjednom se neko sjetio da nešto nije u redu sa jamstvima i iako imaju sigurnih 800milja jamstva i pismo namjere od 125 milja, cijeli posao od 2+milijarde eura dolazi u pitanje zbog 125 miliona eura ili oko 6% od ukupne investicije, što se bez problema može riješiti tokom tih 10 god koliko treba trajati taj projekat, ali ne, oni odmah idu u pregovore sa drugima koji su skuplji za 30% te istovremeno Konstruktoru produžuju rok za dostavu???

Ovo je čista zahebancija od strane vlade CG! [angry]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close