IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vrijeme polako ističe, a Aktor-HCH aktivno lobira. [bye]


Vrijeme polako ističe, a Aktor-HCH aktivno lobira. [bye]

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Osijek-Koteks-preuzima-posao-stoljeca-Konstruktoru/?utm_source=news25022010-n&utm_medium=email&utm_campaign=daily_newsletter&utm_content=najcitaniji

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!


Vrijeme polako ističe, a Aktor-HCH aktivno lobira. [bye]

..al’ lobira i Mile… [lol]

Navodno je velika razlika između najbolje ponude i drugoplasirane.
E sada što je u interesu Crnogoraca, jer ipak će na kraju to oni platiti.
Istina trebalo bi i izgraditi.
Osobno ne volim poslove stoljeća ( prvi takav posao je bio Yugo u Americi ) i pitanje je gdje je naš konzorcij našao interes kad ga banke nevide. Mora da je sigurnost povrata mala.
Kakve garancije daje država CG konzorciju za investiciju?
Na kraju krajeva tko god dobije "posao stoljeća" mora u banku po garancije pa tu onda naši imaju problem? Hmm?

Neznam ljudi što vi mislite al ako dođe vijest većeras da je odbila EIB dati jamastva sutra će biti veliki pad od najamnje -15%. jer onda neće više biti optimizma da je zadrži na ovoj cijeni.

Tko mođe imate lijepo po 2800 da izađete i ako dođe vijest opet se možete vratiti jer onda slijedi slobodan rast preko 4000 i sa tim pokriti eventualni minus.

Vaš novac…kako hoćete al praviti veliki rizik

P.S. Ja sam u kesu al TEK ULAZIM KAD STIGNE VIJEST NIKAO PRIJE

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

predlžem još jednom da pročitaju veleumni bankari ako čitaju ovo tj oni bankari koji odlučuju o jamstvima intervjuu s gdjom. Šari Arison
a ako im to nije dosta nek odu do Izraela i nek pogledaju kako se ta zemlja razvija u zadnjih 60 godina

al očito da su tu neki drugi interesi u igri

Postanite Eu-robovi

Bok , Izraelac


predlžem još jednom da pročitaju veleumni bankari ako čitaju ovo tj oni bankari koji odlučuju o jamstvima intervjuu s gdjom. Šari Arison
a ako im to nije dosta nek odu do Izraela i nek pogledaju kako se ta zemlja razvija u zadnjih 60 godina

al očito da su tu neki drugi interesi u igri

…a kako bi se nepodržavanje HR. građevinara moglo odraziti na Unicredito tj. njihovo u HR???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

@filija
Nikako se neće odraziti, mi smo postali obične sluge stranog kapitala. Strane banke vladaju nama, a ne mi njima. Mi smo tu samo da im plaćamo najskuplje kamate na kredite i omogućavamo im rekordne zarade. Kod psola u CG zarade nema jer je naš konzorcij išao s damping cijenama, pa nam je banka jednostavno dala nogu. Nama, i našoj premijerki. Toliko o njenom rejtingu i rejtingu naše države [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

pokledajte teletext na hrt piše konzorciji ima jamstva jedne europske banke ali su potrebna još jedna garancija za iznos od 124 milja rok produžen do 2.03
mora da cekaju EIB

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

možda sam nešto propustio,ali kaj grci imaju svoje nofce,pa im netrebaju bankovna jamstva,ili…
kak će oni nabavit kredu,ako banke i naših 2,7 mlrd smatraju prerizičnim?



@filija

Nikako se neće odraziti, mi smo postali obične sluge stranog kapitala. Strane banke vladaju nama, a ne mi njima. Mi smo tu samo da im plaćamo najskuplje kamate na kredite i omogućavamo im rekordne zarade. Kod psola u CG zarade nema jer je naš konzorcij išao s damping cijenama, pa nam je banka jednostavno dala nogu. Nama, i našoj premijerki. Toliko o njenom rejtingu i rejtingu naše države [rolleyes]

Pa normalno da njima uopće nije važno da naš konzorcij dobije posao…
ej…da su talijani u pitanju i uz istu cijenu…odmah bi dobili sve garancije…
Luković je isto jedno mrtvo puhalo stranog kapitala…

New Report

Close