IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajmo malo okrenut ploču.Vaše mišljenje???
Di će dionica završit ako posao pak bude zaključen!?!?!?!?

Institut IGH potvrdio SEEbiz: Da, nismo dobili jamstvo od UniCredita
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Institut IGH očitovao se Zagrebačkoj burzi kako UniCredit nije dostavio bankovne garancije konzorciju koji čine KONSTRUKTOR-INŽENJERING d.d. kao voditelj konzorcija i IGH, d.d. i Tehnika. kao članovi konzorcija.

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/institut-igh-potvrdio-seebiz-da%2c-nismo-dobili-jamstvo-od-unicredita,69302.html



Može li mi itko objasniti tko ovo kupuje u tolikim količinama???
Pa po svim informacijama smo vec trebali bit na 2500kn…

Ovdje se nešto iza brda valja, samo neznam što!?

Imao sam nalog na 2875 ali sam ga poništio… Valjda sam bio u pravu….


Market makeri kupuju, a drhtave ručice prodaju. [thumbsup]
[/quote]

………….. [lol] [bye] [sealed]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ajoooj , i ERSTE otklonio mogućnost davanja garancije i negirao da su postojale i namjere. Hrvatski radio 1. program , vijesti u 11.00.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/HBrqgDmnfI27aQLtelE9Mw==.pdf

vrag je uzeo šalu pa su sada malo iskreniji nego prije ! [undecid]

na 4300 sve prodajem...

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/HBrqgDmnfI27aQLtelE9Mw==.pdf

OK a što je držalo dionicu prije 8-9 mjeseci iznad 4000 dok nitko nije strahovao za Bar Boljare jer nije niti znao.
Ako mislite da IGH ovisi o toj Crnoj Gori…onda ste debelo zaglibili na krivoj dionici


Ajoooj , i ERSTE otklonio mogućnost davanja garancije i negirao da su postojale i namjere. Hrvatski radio 1. program , vijesti u 11.00.

gledajmo kako ce krenuti prodaja….
u glavi mi je pogrebna glazba….

može neko objasnit zašto nismo u minus nakon objave od strane igh

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

aloo tigrus gdje si kupio tu "kuglu" u koju gledaš i vidiš da se dionica "raspada"!?.Zna se do kada je rok i uvijeti…Ovdje svi sve znaju unaprijed,a za klevete ,neistine itd. ne odgovaraju
…umijesto da se iznose argumenti i konstruktivne činjenice ovo je spalo na …bit ću kulturan
cirkus… [cry]

POKRET OTPORA


aloo tigrus gdje si kupio tu "kuglu" u koju gledaš i vidiš da se dionica "raspada"!?.Zna se do kada je rok i uvijeti…Ovdje svi sve znaju unaprijed,a za klevete ,neistine itd. ne odgovaraju
…umijesto da se iznose argumenti i konstruktivne činjenice ovo je spalo na …bit ću kulturan
cirkus… [cry]

"kugla" ti se nalazi u knjizari, na polici sa ostalim knjigama.

moja kugla nije okruglog oblika – ima oblik pravokutnika…slicna je tipicnoj knjizi…
[bye]

Lopovska igra se nastavlja
Ponovo urušavanje i kočenje i dodatno unošenje panike
Kordinirano rušenje i pisanje po forumu da se otme što veći broj dionica

New Report

Close