IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve je to zasad rekla kazala. Činjenica je da postoji još 36 sati za garancije, a kod nas se sve riješava u zadnjem trenu. Vjerujem da će dobit posao.

Nemam ni Igh ni Thnk, nisam spreman preuzet toliki rizik.


i još nešto, obzirom na katastrofične vijesti iz medija bid izgleda dosta dobro….zato i mislim da netko ipak zna više…..ili ima zadatak neutralizirati paniku…..

Pa i nema baš panike. S obzirom na napise u tiskovinama, očekivao sam puno gore od pada na 2.900 i pola mil. kn prometa.

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet



i još nešto, obzirom na katastrofične vijesti iz medija bid izgleda dosta dobro….zato i mislim da netko ipak zna više…..ili ima zadatak neutralizirati paniku…..

Pa i nema baš panike. S obzirom na napise u tiskovinama, očekivao sam puno gore od pada na 2.900 i pola mil. kn prometa.
[/quote]

Ma ista stvar kao i jučer. Još će se rukice zatrest ”za gablec", a na kraju dana završavamo na otprilike istoj cijeni, ako se ne pojavi kakva dobra vijest.



U 90%SE DESI ONO SUPROTNO NEGO ŠTA SE PISE NA FORUMU…ZATO MISLIM DA IDEMO UP

razumijem Vasu zabludu.

tesko je biti u dionici koja se raspada…
nijekanje (denial) je samo jedan od osjecaja koji se pojavljuje u padajucem trendu.

molim Vas, javljajte mi kako se osjecate kako vrijeme bude odmicalo.
[smiley]
[/quote]
očito je da neko pokušava rušit cijenu ali mu baš ne ide danas sam još dokupio sad sam 100% in
morate pocet logićki razmišljat neće posao propast radi 120 milja

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''




U 90%SE DESI ONO SUPROTNO NEGO ŠTA SE PISE NA FORUMU…ZATO MISLIM DA IDEMO UP

razumijem Vasu zabludu.

tesko je biti u dionici koja se raspada…
nijekanje (denial) je samo jedan od osjecaja koji se pojavljuje u padajucem trendu.

molim Vas, javljajte mi kako se osjecate kako vrijeme bude odmicalo.
[smiley]
[/quote]
očito je da neko pokušava rušit cijenu ali mu baš ne ide danas sam još dokupio sad sam 100% in
morate pocet logićki razmišljat neće posao propast radi 120 milja
[/quote]

ja vidim da jako puno ljudi ima dionice IGH.
to nikad nije dobro.

puk (dumb money) mora kapitularati.




U 90%SE DESI ONO SUPROTNO NEGO ŠTA SE PISE NA FORUMU…ZATO MISLIM DA IDEMO UP

razumijem Vasu zabludu.

tesko je biti u dionici koja se raspada…
nijekanje (denial) je samo jedan od osjecaja koji se pojavljuje u padajucem trendu.

molim Vas, javljajte mi kako se osjecate kako vrijeme bude odmicalo.
[smiley]
[/quote]
očito je da neko pokušava rušit cijenu ali mu baš ne ide danas sam još dokupio sad sam 100% in
morate pocet logićki razmišljat neće posao propast radi 120 milja
[/quote]

100% u IGH?? E Gotovina – šteta što se ne držiš svoga nicka, veliki si kockar..

ja sam ostao na 5 kom. i čekam rasplet….

na 4300 sve prodajem...

U svakom slučaju i ako posao propadne zato što niti jedna banka nije htjela jamčiti dionica bi trebala rasti jer očito to onda ni nije bio posao stoljeća [lol]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

do kad je rok za dostavu FI 2009 mislim da je do sutra
kraj prvog kvartala

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


Može li mi itko objasniti tko ovo kupuje u tolikim količinama???
Pa po svim informacijama smo vec trebali bit na 2500kn…

Ovdje se nešto iza brda valja, samo neznam što!?

Imao sam nalog na 2875 ali sam ga poništio… Valjda sam bio u pravu….


Market makeri kupuju, a drhtave ručice prodaju. [thumbsup]



U 90%SE DESI ONO SUPROTNO NEGO ŠTA SE PISE NA FORUMU…ZATO MISLIM DA IDEMO UP

razumijem Vasu zabludu.

tesko je biti u dionici koja se raspada…
nijekanje (denial) je samo jedan od osjecaja koji se pojavljuje u padajucem trendu.

molim Vas, javljajte mi kako se osjecate kako vrijeme bude odmicalo.
[smiley]
[/quote]

jedna od najvećih grešaka koje ulagači rade je da se ne srežu gubitak na vrijeme, uvijek nešto čekaju, kao bit će bolje, netko će nešto poduezti, ima vremena….a cijena polako pada i pada
pa onda prodaju s -30%…
ovdje svi očekuju da će doći dobra vila sa 1 milijardom EUR garancija i reći: sve je riješeno, dionica može rasti.
kolege drage, ako vjerujete u bajke odite se baviti dječjim vrtićem, a ne burzom [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!



Može li mi itko objasniti tko ovo kupuje u tolikim količinama???
Pa po svim informacijama smo vec trebali bit na 2500kn…

Ovdje se nešto iza brda valja, samo neznam što!?

Imao sam nalog na 2875 ali sam ga poništio… Valjda sam bio u pravu….


Market makeri kupuju, a drhtave ručice prodaju. [thumbsup]
[/quote]
igh još nema market makera onaj ko kupuje zna malo više od nas

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

New Report

Close