IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U 90%SE DESI ONO SUPROTNO NEGO ŠTA SE PISE NA FORUMU…ZATO MISLIM DA IDEMO UP

dan poslje sutra

Da se razumijemo, da je taj "dobro obavješteni ivzor" zaista toliko dobro obavješten, cijena bi već bila u negativnoj blokadi.

Može li mi itko objasniti tko ovo kupuje u tolikim količinama???
Pa po svim informacijama smo vec trebali bit na 2500kn…

Ovdje se nešto iza brda valja, samo neznam što!?

Imao sam nalog na 2875 ali sam ga poništio… Valjda sam bio u pravu….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

dobro je, početna panika brzo je završila…….čini se da se netko ipak dobro brine o ovoj dionici jer da nije tako nebi se tako relativno dobro držali svih ovih dana……


Može li mi itko objasniti tko ovo kupuje u tolikim količinama???
Pa po svim informacijama smo vec trebali bit na 2500kn…

Ovdje se nešto iza brda valja, samo neznam što!?

Imao sam nalog na 2875 ali sam ga poništio… Valjda sam bio u pravu….

tako se i meni čini, ipak netko brani ovu dionicu od pada i kupuje……dosta toga i jučer je prošlo po asku……nije li to malo čudno s obzirom na sadašnje stanje stvari i info iz medija…..ipak netko zna više od drugih?????

Ako je netko još mislio da od posla stoljeća bude nešta, nak si pročita ovo, možda bude jasnije

Isto tako, čude se lobiranju Vlade za splitsku tvrtku iako je, potvrdio nam je jedan poslovni suradnik, Konstruktor u iznimno lošoj financijskoj situaciji – ne može podmirivati ni obveze na domaćem tržištu, kao ni isplatiti dugove koji su već ovršni pa je opasnost od stečaja postala realna.
Navodno je takvo financijsko stanje vodeće tvrtke konzorcija i najveći krivac što mu banke nisu htjele dati garancije.

Banke daju garancije.
Banke stoje iza fondova.
Da fondovi prodaju, bili bi u negativnoj blokadi.
Zašto fondovi ne prodaju?


Sad je sve malo jasnije zasto nema garancija

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Osijek-Koteks-preuzima-posao-stoljeca-Konstruktoru

A šta će Osjek-Koteks dali ste se zapitali bez naši giganata znači nije dobio posao KURTA je MURTA
Osjek -Koteks je firma sa nekoliko lopata i mješalica naspram drugih

ovo su definitivni igre bez granica…nebi me čudilo da na kraju nađu neko solomunsko rješenje….

i još nešto, obzirom na katastrofične vijesti iz medija bid izgleda dosta dobro….zato i mislim da netko ipak zna više…..ili ima zadatak neutralizirati paniku…..


Ako je netko još mislio da od posla stoljeća bude nešta, nak si pročita ovo, možda bude jasnije

Isto tako, čude se lobiranju Vlade za splitsku tvrtku iako je, potvrdio nam je jedan poslovni suradnik, Konstruktor u iznimno lošoj financijskoj situaciji – ne može podmirivati ni obveze na domaćem tržištu, kao ni isplatiti dugove koji su već ovršni pa je opasnost od stečaja postala realna.
Navodno je takvo financijsko stanje vodeće tvrtke konzorcija i najveći krivac što mu banke nisu htjele dati garancije.

Znači sad je u igri "jedan dobro obavješteni suradnik"…


U 90%SE DESI ONO SUPROTNO NEGO ŠTA SE PISE NA FORUMU…ZATO MISLIM DA IDEMO UP

razumijem Vasu zabludu.

tesko je biti u dionici koja se raspada…
nijekanje (denial) je samo jedan od osjecaja koji se pojavljuje u padajucem trendu.

molim Vas, javljajte mi kako se osjecate kako vrijeme bude odmicalo.
[smiley]

New Report

Close