IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Koliko sam shvatio, Tehnika i IGH su predali valjane garancije a oko Konstruktorovih se rade problemi…


Ma ne, oni su nastupili kao konzorcij i navodne garancije predali su kao konzorcij, a IGH je istupio i dao izjavu u ime cijelog konzorcija.
Problem je što po izjavama vlade CG garancije uopće nisu dostavljene, nego samo pismo namjere da će biti izdane ako se ispune neki uvjeti. To naravno Crnogorcima nije dovoljno nego čekaju još 3 dana da se dostave prave garancije ili je posao propao. Zato se vode intenzivni pregovori s Grcima i Izraelcima koji s druge strane intenzivno lobiraju da našima nitko ne da garancije. Pa naša vlada se ne usudi dati garancije, a gdje će strane banke? Njima je cilj da naši ispadnu iz tog posla i da ga odrade Grci (članica EU u problemima) za 3,7 milijardi EUR [rolleyes]
[/quote]
svi pričaju da je 2,7 milijardi napuhano i da se neće isplatiti, a 3,7 milijardi će biti isplativo ili će Grci i Izraelci spustiti cijenu ili mislim ova druga varijanta konzorcij dobiva posao



Koliko sam shvatio, Tehnika i IGH su predali valjane garancije a oko Konstruktorovih se rade problemi…


Ma ne, oni su nastupili kao konzorcij i navodne garancije predali su kao konzorcij, a IGH je istupio i dao izjavu u ime cijelog konzorcija.
Problem je što po izjavama vlade CG garancije uopće nisu dostavljene, nego samo pismo namjere da će biti izdane ako se ispune neki uvjeti. To naravno Crnogorcima nije dovoljno nego čekaju još 3 dana da se dostave prave garancije ili je posao propao. Zato se vode intenzivni pregovori s Grcima i Izraelcima koji s druge strane intenzivno lobiraju da našima nitko ne da garancije. Pa naša vlada se ne usudi dati garancije, a gdje će strane banke? Njima je cilj da naši ispadnu iz tog posla i da ga odrade Grci (članica EU u problemima) za 3,7 milijardi EUR [rolleyes]
[/quote]



Koliko sam shvatio, Tehnika i IGH su predali valjane garancije a oko Konstruktorovih se rade problemi…


Ma ne, oni su nastupili kao konzorcij i navodne garancije predali su kao konzorcij, a IGH je istupio i dao izjavu u ime cijelog konzorcija.
Problem je što po izjavama vlade CG garancije uopće nisu dostavljene, nego samo pismo namjere da će biti izdane ako se ispune neki uvjeti. To naravno Crnogorcima nije dovoljno nego čekaju još 3 dana da se dostave prave garancije ili je posao propao. Zato se vode intenzivni pregovori s Grcima i Izraelcima koji s druge strane intenzivno lobiraju da našima nitko ne da garancije. Pa naša vlada se ne usudi dati garancije, a gdje će strane banke? Njima je cilj da naši ispadnu iz tog posla i da ga odrade Grci (članica EU u problemima) za 3,7 milijardi EUR [rolleyes]
[/quote]
Baloni , baloni, baloni……………………zbogom baloni.

Kolega mstipan, malo se previše trudite da ljudi ne bi shvatili što zapravo pokušavate, živi bili! [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Sada već postaje smiješno vidjeti kako neke kolege cijeli dan sjede uz komp i kao u transu ukazuju da od posla ništa, pa molio bih lijepo da se izjasne koji je to altruizam u pitanju u biznisu iliti, ”za čije babe zdravlje to ćine ? ”.
Tko vas plača ?
Ili, po koliko bi kupili ?
[proud]


Sada već postaje smiješno vidjeti kako neke kolege cijeli dan sjede uz komp i kao u transu ukazuju da od posla ništa, pa molio bih lijepo da se izjasne koji je to altruizam u pitanju u biznisu iliti, ”za čije babe zdravlje to ćine ? ”.
Tko vas plača ?
Ili, po koliko bi kupili ?
[proud]
…svoje babe…ostalo im u portfelju po 3300 pa bi dokupili po 2000 ili barem 2500…ali ne budu gledali to…PS: nemam IGH ali sam alergičan na crne drukere…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Sada već postaje smiješno vidjeti kako neke kolege cijeli dan sjede uz komp i kao u transu ukazuju da od posla ništa, pa molio bih lijepo da se izjasne koji je to altruizam u pitanju u biznisu iliti, ”za čije babe zdravlje to ćine ? ”.
Tko vas plača ?
Ili, po koliko bi kupili ?
[proud]

A za kolko si ti kupio?
Da pogodim, novac ti je zarobljen u IGH-u pa ti jedino preostaje drukati i svađati se s nama kojima je stalo do istine i pravde.
Bit će kasno kad shvatiš da te tvoj voljeni Radić preveslao, jer ako nisi shvatio nakon svih članaka koje su ti dobronamjerni forumaši servirali na pladnju, nikada nećeš [bye]

HANFA bi trebala opet blokirati trgovanje dionicama IGH I THNK dok se ne dobije konačna odluka crne gore hoće li naši raditi taj posao ili su otpali jer očitovanje koje je IGH dostavio očito je bilo lažno i dovelo je sve ulagače u zabludu.
treba zaustaviti trgovanje sve dok se ne bude znalo jesmo dobili posao ili ne, a onda ili idemo na 3500 ili na 2500 [undecid]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Sada već postaje smiješno vidjeti kako neke kolege cijeli dan sjede uz komp i kao u transu ukazuju da od posla ništa, pa molio bih lijepo da se izjasne koji je to altruizam u pitanju u biznisu iliti, ”za čije babe zdravlje to ćine ? ”.
Tko vas plača ?
Ili, po koliko bi kupili ?
[proud]

A za kolko si ti kupio?
Da pogodim, novac ti je zarobljen u IGH-u pa ti jedino preostaje drukati i svađati se s nama kojima je stalo do istine i pravde.
Bit će kasno kad shvatiš da te tvoj voljeni Radić preveslao, jer ako nisi shvatio nakon svih članaka koje su ti dobronamjerni forumaši servirali na pladnju, nikada nećeš [bye]
[/quote]
Nisam kupovao na 3500 a niti ranije na 4 i nešto već nedavno i to poćevši ispod današnje cijene (ispod 3000 kn) tako da mi je prosijek oko današnje cijene, pa ako mi možete vjerovati, nisam zarobljen. [wink]

ps.
vjerovatno ću se manje javljati ali to ne znači a imam namjeru mijenjati uvjerenje i prodavati jer jednostavno sve to mi je dosadilo…
a prije ili kasnije vidjeti ćemo ‘ko je imao toćnije info… [thumbsup]
lp

ovdje je primjetno navlačenje i na jednu i drugu stranu odvisno od pozicije-i cijene ulaska…

dobronamijeran savjet ne dolazi do izražaja-već samo kritike,treba biti strpljiv i izčekivati 28.02 – iako nisam 100% siguran da ćemo do tog datuma saznati za nekakvu bitnu informaciju -ako krene negativa i raspad sisteme biti će to 27.02 -a onda kud koji mili moji…

poštovane kolege,

ajde nek svaki od Vas promisli svojom glavom o ovom poslu bez čitanja i prenošenja razno raznih polu/ne/informacija … da li stvarno netko misli da je 100% sigurno da ćemo izgubiti taj posao ili ga dobiti ili je ipak istina negdje između … točnije pravaga je sigurno (po meni od barem 70%) na jednoj strani koju ću zadržati za sebe … svatko od Vas igra na jednu od ovih kombinacija i nikakve hanfe ni ostali bakrači Vas neće spasiti ako ste u krivu … otreznite se malo i pogledajte npr. konzum kako je rastao zadnje vrijeme a slovenci im nebu dali ni da papire pregledaju kamoli da ih kupe, pa se niš oko toga ne piše pretjerano … netko se kladi na rast i kupuje dok drugi rade obratno i ne vidim razloga ovoj nervozi i ciranjima u nedogled
nhf svi i pozz

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Zanima me nešto dali ovaj ima neku povlaštenu inf što prodaje 50kom po cjeni od 50 000 kuna


ovdje je primjetno navlačenje i na jednu i drugu stranu odvisno od pozicije-i cijene ulaska…

dobronamijeran savjet ne dolazi do izražaja-već samo kritike,treba biti strpljiv i izčekivati 28.02 – iako nisam 100% siguran da ćemo do tog datuma saznati za nekakvu bitnu informaciju -ako krene negativa i raspad sisteme biti će to 27.02 -a onda kud koji mili moji…

Ništa se neće desit ni 27 ni 28 već 26.02 2010 odnoso petak

New Report

Close