IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Posao stoljeća

Đukanović i Kosor nisu se maknuli s mrtve točke

‘Mi bi željeli nastaviti s hrvatskim konzorcijem, a hoće li tako i biti, vjerujem da će nam narednih petnaestak dana biti poznato’, izjavio je Đukanović. Kosor je ponovila da Vlada neće garantirati za IGH i Konstruktor.

http://danas.net.hr/novac/page/2010/02/22/0477006.html

Željeli bi kad bi sve bilo idealno, ali nije.
Jamstva ne valjaju.



ovo nije igra za neiskusne.

mnogi ce odnijeti gace na stapu.

da budemo jasni, ne tvrdim da ce dionica dole ili gore,
tvrdim samo da ce mnogi popusiti jer ne znaju TA.

[proud]

Pa neznate ni Vi TA….

S današnjim danom nismo ništa pametniji jer se nije reklo ništa novo nego se isključivo pojavila varijacija na temu starih vijesti, i naslova što bi bilo kad bi bilo…

A što se tiče cijele priče danas, stvarno trebate biti budala i nasjest na isti štos dva puta…
[/quote]
Ja bih više od svih želio a dionica stoji na 4000 k ali kratkoročno TA pokazuje da bi moglo dole ….
okolnosti pak pokazuju da bu do 28.02. šetala gore dole ..pa raj za trejdere … a poslije …a za dve —5 godina ak se posao dobije ….ni ATH nije nemoguć….nema te škole koja može ovo naučiti kaj se dešava u ovoj recesiji na ZSE …..ko ovo svlada …..bogat je u budućnosti ….


Potvrđeno je da su jamstva nevaljana.
Trebalo bi biti sram Radića koji je u otvorenom izjavio da su jamstva dobra i da je sve sređeno.
Ogvakvog traljavog poslovanja nema nigdje u razvijenom svijetu, samo je na brdovitom balkanu moguće nastaviti pregovore nakon ovakve blamaže tvrtke koja želi biti partner u ozbiljnom poslu od gotovo 3 milijarde eura.
Ali očekujem da će Crnogorci vrlo brzo shvatiti da od ovoga ne može biti ništa.
Konzorcij bi htio puno, ali može malo. Isto tako i Kosorica i Đukanović, htjeli bi biti dobri prijatelji i da dobro posluju, ali kad ne ide, ne ide. Nemaju novaca ni jedni ni drugi.
Isti su već izdali ček bez pokrića, sada jamstva bez pokrića
…ako Crna Gora imalo drži do profesionalizma u poslovanju, nogirat će ovaj konzorcij i dati posao onima koji imaju znanja, volje i sredstava.
Pozdrav svima DOBRONAMJERNIMA!!! [thumbsup]

Slažem se! Dodao bih još da HANFA treba reagirati i prijaviti Juru Radića jer je dao lažno očitovanje nakon što je bila blokada trgovanja. On je izjavio da su jamstva valjana i time je sve ulagače doveo u zabludu, to treba hitno kazniti!

Ovdje upišite svoj komentar…

who dares, wins

Ovdje se i dalje ne zna tko pije tko plaća. Bil prodo, bil dokupio?

kad je krajni rok za dostavu FI?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Previše je novca u pitanju pa samim time imamo takvu situaciju…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

treba izać odavde jel ovo je stvarno ludnica.
Radić mi je dao optimizma sa dostavljenim garancijama al sad ovo me tjera da idem van.
Do Petka ili idući 15-ak dana može biti svašta,pa kad bude potpisan ugovor 100% vraćam se u IGH.
Nemam više živaca i na rubu sam sloma,a tek ako bude negativan FI [cry]

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ja sam mali investitor i kupujem ili prodajem dionice prema informacijama ZSE.
Ovo što je Radić napravijo ovo treba prijaviti i da se prekršajno kazni jer nas je doveo u zabludu.

LJUDI MOJI NOVCI SU U PITANJU [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

over 25 – a šta ti je to Radić napravio? Daj malo idi pročitaj šta si do danas pisao pa si nabavi još malo toga pod čijim utjecajem si to pisao. Malo si se previše zanosio, tvoja greška.. Sve što je danas objavljeno se zapravo i znalo .. i dalje se čeka.. a to šta si ti ko malo dijete ovdje pisuckao, to je drugi par rukava.

100% sve OK!
Zato je i Popijač išao potpisivati prateće međudržavne Ugovore koje prethode izgradnji autoceste!

….Nakon današnjeg razgovora ministar gospodarstva Đuro Popijač potpisao je s crnogorskim ministrom prometa, pomorstva i telekomunikacija Andrijom Lomparom Sporazum o međunarodnom cestovnom prijevozu putnika i tereta između dvije države.

– pa jasno da je ok ,
– mnogi će žaliti za IGH na ovim cijenama,
– nije burza za svakoga.

New Report

Close