IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Možemo lagano lovu u INU, Jaca slijedeće ide kod Putina, možda tamo ubode.. 😉

…ili bude ubodena…. [cool]

Sve je stvar psihe.....

prvo cijenu ruse pa sada ide cijea up
šta panika radi!

dan poslje sutra


ovo više nema veze s vezom, trgovanje je bilo blokirano neki dan i čekalo se dok jure ne dostavi potvrde o jamstvima, izgleda da je potvrde dostavio kad se trgovanje nastavilo a sad 10 dana poslje opet jamstava nema, pa koji k…c radi ta hanfa… šta nebi trebalo tu već nekoga hapsiti zbog malverzacija na burzi?

Slažem se da bi netko trebao nagrebati zbog ovakve situacije. Ali veće su šanse da će se netko sam prijaviti DORH-u da je manipulirao tržištem nego da će Hanfa nešto poduzeti.


ivedome @ super da i ovako radi burza….jos kad bi ove hebene blokade stavili na 20% barem

Ma ukinuti to pod hitno..kao i obustave trgovanja.
Samo pokazuju nemoć i nedostatak pravih poluga za sprječavanje malverzacija a s druge strane direktno utječu na tržišno formiranje cijene IMHO

sijem žito raste grahorica


moram priznat da ovakvog rodea se ni ameri nebi posramili……..i to već
danima………..svaka čast………još da je i poluga tu bi se dalo radit…….

da covjek ne povjeruje, sa 2950,00 na 3050,00 u 15-ak min…

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

…ne preživljavaju najjači u vrsti…niti najinteligentniji…već oni koji najbrže reagiraju
na promjene…Charles Darwin

Milo Đukanović: Da, Konstruktor ima problem s garancijom
Autor/izvor: SEEbiz / Index.hr
PODGORICA – "Na žalost, ne možemo biti konkretni", glasio je odgovor predsjednika Vlade Crne Gore Mila Đukanovića kada su ga nakon razgovora s premijerkom Jadrankom Kosor upitali je li dogovoren posao za izgradnju crnogorske autoceste Bar – Boljare koji je dobio hrvatski konzorcij za čelu s IGH i Konstruktor.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/dukanovic-da%2c-konstruktor-ima-problem-s-garancijom,69015.html

di je sada Hanfa ….dobro da su bili ukinuli trgovanje dokle se jasno vidili imaju li HR konzorci bankarske garancije ! 🙂

na 4300 sve prodajem...


Ha to što Kosoruša ide u CG nikako nemože bit dobro, mislim ako su imali najnižu cijenu, ako su dostavili jamstvo, šta ona ima ić dole i lobirat? Dakle nema jamstva.

Ako več lobira puuuno pametnije bi joj bilo da se zaputi u Izrael i rješi problem na licu mjesta…

Kad sam vam jutros prje početka trgovine realno sagledao stvari onda ste me nakrcali jedinicama.. Nikad investitora od vas..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Hanfa treba zabraniti Vadine izjave. Vjerodostojno je ono što piše Indeks.

A postoji i tonski zapis izjava kojeg treba hitno ukinuti. Prije nego ga netko posluša.

A i moderator bi mogao ovo pobrisati. Ide ga, od jučer posebno.

kolege-lijepo sam vam u petak rekao da držite prst na okidaču – i da budete oprezni-ovo ni izdaleka nije riješena stvar-mislim da problemi u ovom trenutku počinju-a sada slijede i FI-rezultati – ekipa se kvalitetno izkcala sada može i pad ispod 2000 tisuće u idućih mijesec ili dva..

http://www.gov.me/

Poslušajte izjave umjesto da čitate index.hr, pa donesite odluku samostalno

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close