IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zvrc, 22.02.2010. u 13:29
"Bili smo skloni tome da posao dobije netko iz regije, bili smo više nego korektni, ali mi nismo u prilici da nakon svih prolongiranja prihvatimo bilo kakvu daljnju neizvjesnost", kazao je Pobjedi neimenovani izvor iz vrha Vlade Crne Gore.

Normalno da je "neimenovani izvor"… Da se predstavio istog bi mu trenutka došlo pitanje o agresiju CG na Hrvatsku i plaćanju ratne odštete. Možda je i on sudjelovao u agresiju pa je zato neimenovan…

Nek odbiju ak smiju… [proud]

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

tribal1@
aludirao sam na indexovu samohvalu za objavu prvih vijesti (pise u gornjem postu)
negativne vijesti dublje se urezuju u sjecanje od pozitivnih, cista psihologija
ocito da je tocno sto su napisali, to vidim i po cijeni koja neumorno srlja ka 3000,00kn…
NHF

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

ovo nije igra za neiskusne.

mnogi ce odnijeti gace na stapu.

da budemo jasni, ne tvrdim da ce dionica dole ili gore,
tvrdim samo da ce mnogi popusiti jer ne znaju TA.

cini se da kolegi Gismundu nije jasno zasto je 2,2 miliona prometa a dionica stoji ili pada…
[proud]

Ne treba zaboravit činjenicu da je od ukupnih početnih potrebnih 815 mil jamstava upitno 124 mil eur
To je oko 4,5% vrijednosti ukupnog posla..a 691 mil eur-a jamstava uopće nije upitno
Zdrava logika može biti od koristi u ovom slučaju
Ovo što sad javljaju iz C.Gore nije ništa novo
I dalje se vode borbe oko mrvica

sijem žito raste grahorica

Ja sam iziso, al cu se vratiti, ljudi nedajte se jer nakon rusenja doce sunce!
ali sada je vec jako izgledan pad na 2900 zbog drhtavih rucica, a ja zbog neprospavane noci sto zbog Jure sto zbog obaveza odlucih poslat sve u k… i jamit svojih 7% pa kud puklo [proud]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


tribal1@
aludirao sam na indexovu samohvalu za objavu prvih vijesti (pise u gornjem postu)
negativne vijesti dublje se urezuju u sjecanje od pozitivnih, cista psihologija
ocito da je tocno sto su napisali, to vidim i po cijeni koja neumorno srlja ka 3000,00kn…
NHF

Ma nije se direktno na tebe odnosio taj moj post nego ovdje ima svakakvih razmišljanja pa.. mogu samo reći u svoje ime da sam postupao prema vijestima na Indexu i to mi je donijelo finu zaradu.. od kupnje pred par dana do prodaje danas.. a šta je da je, na kraju se ispostavi da su jednostavno najbrži sa vijestima..

Sretno, bit će tu još svega..


A kad bi trebala početi izgradnja tog autoputa? očito je da igh nema jamstva ali je očito i da CG nema love pa odugovlaći jer im je ponuda od igh puno povoljnija… Samo do kad će moć produljivat te rokove?prvo za 30 pa sad za 60dana pa kad se to misli počet graditi?

može još koja jedinica!!
ovo više nema veze s vezom, trgovanje je bilo blokirano neki dan i čekalo se dok jure ne dostavi potvrde o jamstvima, izgleda da je potvrde dostavio kad se trgovanje nastavilo a sad 10 dana poslje opet jamstava nema, pa koji k…c radi ta hanfa… šta nebi trebalo tu već nekoga hapsiti zbog malverzacija na burzi?

idući tjedan će bit bolje...

ivedome @ super da i ovako radi burza….jos kad bi ove hebene blokade stavili na 20% barem

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

22. veljače 2010. danas

Premijeri Kosor i Đukanović očekuju uspješno okončanje dogovora oko izgradnje autoceste

PODGORICA, 22. veljače 2010. (Hina) – Premijeri Hrvatske i Crne Gore Jadranka Kosor i Milo Đukanović izjavili su u ponedjeljak u Podgorici da očekuju da će posao stoljeća, izgradnja autoceste od juga do sjevera Crne Gore, biti uspješno doveden do kraja i da će hrvatski konzorcij osigurati valjana jamstva potrebna za njegovo pokretanje.

Premijeri su istaknuli da će im obje vlade u tome pomoći.

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/novosti_i_najave/2010/veljaca/premijeri_kosor_i_dukanovic_ocekuju_uspjesno_okoncanje_dogovora_oko_izgradnje_autoceste

moram priznat da ovakvog rodea se ni ameri nebi posramili……..i to već
danima………..svaka čast………još da je i poluga tu bi se dalo radit…….

Možemo lagano lovu u INU, Jaca slijedeće ide kod Putina, možda tamo ubode.. 😉

Pčeli smo tjedan nema šta

New Report

Close