IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bar-Boljare: Kosor će tražiti produženje roka, Đukanović će odbiti?

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-kosor-ce-traziti-produzenje-roka%2c-dukanovic-ce-odbiti%3f,68995.html


Bar-Boljare: Kosor će tražiti produženje roka, Đukanović će odbiti?

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/bar-boljare-kosor-ce-traziti-produzenje-roka%2c-dukanovic-ce-odbiti%3f,68995.html


ovi novinari nisu nis bolji od forumasa i njihovih zakljucaka….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.limun.hr/main.aspx?id=560170

vidim da vas većina zaboravlja da je sa drugom stranom sastanak oko 26.02.2010 –

danas naši -a za par dana -grci..

Na CG vijestima ništa novo, i dalje se pregovara.

Za grke će garanciju dat možda GRČKA jel!
– ne znaš ko je u većim govnima, dakle poso je naš htjeli mi ili nehtjeli,
jedino se divim ovim igračima koje usmjeriš kupnjom jedne dionice.
Majko moja kojih zečeva, Jučer sam zarađivo 15000 danas 10000, sutra možda 2000 ili -7000, al IGH u iduća 3 mjeseca ide debelo gore bez obzira na CG, i ovo hebanje nutra van me opće ne uzbuđuje – ne prodajem ga do 5000 kolko god mi šutili o tome.
Adio !
kreće mi građevinska sezona i po broju ponuda koje imam u svojoj ladici znam što mogu očekivat kod pravih građevinara.

Mislim da se ovdje zaboravlja jedna vrlo bitna stvar. Ako bi kojim slučajem CG uzela hrvatskom konzorciju gradnju autoceste mislim da bi si u CG stvorili jako puno problema. Štetu koju su napravili napadom na RH (brutalnom agresijom crnogorskih okupatora) još vijek nisu platili. A ovo je dobra prilika da počnu… U suprotnom bi moglo doći do zaoštravanja odnosa službenog Zagreba i Podgorice…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Opa… živci su se izgubili, što duže traje sastanak, sve više tone…uff..

@Opa… živci su se izgubili, što duže traje sastanak, sve više tone…uff..

Ili je procurila kakva informacija………..


Opa… živci su se izgubili, što duže traje sastanak, sve više tone…uff..

Samo da to nije znak da netko već nešto zna…

Ajde ljudi ne budite naivni, na velikim prometima rastemo već danima, a sad je s par komada srušen IGH ispod 3100, ali već se kupnja vraća. Prosjek je preko 3200 kn danas i već iznad 2,2 milijuna kuna prometa. Ne nasjedajte na igre velikih, vijesti će na kraju biti odlične [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Mislim da se ovdje zaboravlja jedna vrlo bitna stvar. Ako bi kojim slučajem CG uzela hrvatskom konzorciju gradnju autoceste mislim da bi si u CG stvorili jako puno problema. Štetu koju su napravili napadom na RH (brutalnom agresijom crnogorskih okupatora) još vijek nisu platili. A ovo je dobra prilika da počnu… U suprotnom bi moglo doći do zaoštravanja odnosa službenog Zagreba i Podgorice…

A ako Kosor ne zaštiti hrvatske interese na način kako Merkel štiti njemačke, Berlusconi talijanske, a Sarkozy francuske mogla bi joj popularnost naglo pasti! Zato ni Kosor nije lako…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close