IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iskusnoj političarki kao što je ms. Jadranka teško da se može dogoditi blamaža odnosno da nakon što ode u Crnu Goru javi da je sa autocestom sve propalo, nasuprot tome vidim je nasmiješenu i sretnu kako priopćava vijest da će posao biti ok.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Iskusnoj političarki kao što je ms. Jadranka teško da se može dogoditi blamaža odnosno da nakon što ode u Crnu Goru javi da je sa autocestom sve propalo, nasuprot tome vidim je nasmiješenu i sretnu kako priopćava vijest da će posao biti ok.

tak i ja mislim [thumbsup]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


Iskusnoj političarki kao što je ms. Jadranka teško da se može dogoditi blamaža odnosno da nakon što ode u Crnu Goru javi da je sa autocestom sve propalo, nasuprot tome vidim je nasmiješenu i sretnu kako priopćava vijest da će posao biti ok.

Pa da. Poslala bi Pankretića da donese lošu vijest a ne da se ona po to gura. Njemu bi to tak i tak bilo svejedno. Toliko bar još imamo mozga.

who dares, wins

Ma kakvog Pankretića, i Pupovca zajedno s njim, jel?
Ako su jamstva nevaljana, premijerka mora sama preuzeti odgovornost jer je ona i lobirala za taj autoput i slala pisma Crnogorskim političarima.
Tako su i Sanader i Mesić morali opravdavati Konstruktor zbog izdavanja čeka bez pokrića kad nas je posjetio katarski emir.
Očekujem da će se premijerka ispričati Crnogorcima i da ćemo i dalje razvijati korektne partnerske odnose na drugim poljima gospodarstva. [thumbsup]

Danas će se ovdje čitati čuda i čudesa. Ali istinu ćemo saznati tek u 11.30
Još da imamo live prijenos bilo bi bolje.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

A kad bi trebala početi izgradnja tog autoputa? očito je da igh nema jamstva ali je očito i da CG nema love pa odugovlaći jer im je ponuda od igh puno povoljnija… Samo do kad će moć produljivat te rokove?prvo za 30 pa sad za 60dana pa kad se to misli počet graditi?

idući tjedan će bit bolje...


Danas će se ovdje čitati čuda i čudesa. Ali istinu ćemo saznati tek u 11.30
Još da imamo live prijenos bilo bi bolje.

Ja očekujem zajedničku izjavu kako su jamstva valjana i kako dvije dobrosusjedske zemlje nastavljaju zajedničku suradnju. Jaca želi poentirati na tome i pokazati da se HR kreće prema izlazu iz krize, da će građevinari imati posla sljedećih 5 godina i bla bla [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ha to što Kosoruša ide u CG nikako nemože bit dobro, mislim ako su imali najnižu cijenu, ako su dostavili jamstvo, šta ona ima ić dole i lobirat? Dakle nema jamstva.

Ako več lobira puuuno pametnije bi joj bilo da se zaputi u Izrael i rješi problem na licu mjesta…

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Lobira javno mišljenje.
Treba to malo smirit kod oporbe, vidimo da to ne ide tako glatko
u političkom smislu.

danas bi moglo biti zanimljivo na ovoj dionici kako se bude približavalo 11.30 sati.
moguće da euforija čak odgura ovu dionicu u +blokadu prije same konferencije, a blokada je već na 3.434,44 kn [smiley]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

fajrunt@ vjerojatno se nece nis potvrdit ni u 11 30h ,

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ha to što Kosoruša ide u CG nikako nemože bit dobro, mislim ako su imali najnižu cijenu, ako su dostavili jamstvo, šta ona ima ić dole i lobirat? Dakle nema jamstva.

Ako več lobira puuuno pametnije bi joj bilo da se zaputi u Izrael i rješi problem na licu mjesta…

Gđa premijerka Jadranka Kosor u svojoj torbi nosi nešto što je daleko iznad nekakvih jamstva , garancija itd.

New Report

Close