IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/140400.aspx



dali će biti što od poslova nebi želio špekulirati previše-jer ako nedođe do realizacije ovog projekta -biti će svakavih događanja- no svima koji su u pozicijama želim povoljan raslet za njihovu investiciju- budući da ćemo se uskoro uvjeriti u konačni rasplet situacije -treba biti strpljiv- mislim da će rezultati poslovanja u velikoj mijeri utijecati u daljnji razvoj situacije i cijene građevinskog sektora pa tako i IGH-a,
po meni je klučan momenat -obijavljivanje FI-2009 -a ovo smatram prolaznom situacijom, mislim na CC

prolaznom situacijom?
čuj kupio sutra po 3200 (ako će itko nuditi) i to je to..to ti je bolje nego da tu pišeš i gledaš kako igh raste…

na 2900 si govorio da nema posla….a mi smo na 3190…
čuj uđi više unutra i to je to…..
[/quote]
nema potrebe za žurbom kolega- ništa nisam tvrdio da nema posla-već da se manupulira sa tom činjenicom-već sam rekao da želim da se taj posao i ugovor realiziraju-

http://www.seebiz.eu/hr/politika/kosor-dolazi-dukanovicu-s-dobrim-vijestima-za-konstruktor,68934.html

Dobre vjesti putuju u CG


http://www.poslovni.hr/140400.aspx

21. veljača 2010.

Crnogorski mediji: Kosor dolazi dobro pripremljena, s "asom u rukavu"

Predsjednica Vlade Hrvatske Jadranka Kosor sutra će službeno posjetiti Crnu Goru, a kako prenosi portal Radiotelevizije Crne Gore (RTCG) hrvatskoj će premijerki biti priređena ceremonija dočeka, ispred vile Gorica u Podgorici.

Kosor će se prvo sastati sa crnogorskim premijerom Milom Đukanovićem, a na razgovor će je primiti i predsjednici države i parlamenta Filip Vujanović i Ranko Krivopkapić. Iz Vlade je najavljeno da će crnogorski ministar prometa, pomorstva i telekomunikacija Andrija Lompar i ministar ekonomije, rada i preduzetništva Hrvatske Đuro Popijač potpisati, u prisustvu dva premijera, Sporazum o međunarodnom cestovnom prijevozu putnika i tereta između dvije države.

Ipak, RTCG naglašava da ovaj posjet izaziva veliki medijski interes i praćena je, što je prilično neuobičajeno za takve protokolarne događaje, pretpostavkama, pitanjima i očekivanjima. U medijima, i crnogorskim, ali i hrvatskim, očekuje se da će glavna tema razgovora Kosor sa crnogorskim predstavnicima, biti izgradnja autoceste kroz Crnu Goru, za šta je ranije, u tenderskom postupku, izabran hrvatski konzorcij predvođen Konstruktorom.

U razmišljanjima javnosti kaže se i da nije vjerojatno da bi Kosor došla u posjetu, ako ne bi bila dobro pripremljena, odnosno, ako ne nosi "neki as u rukavu". U ovom slučaju, prenosi RTCG, to se odnosi na aktualnu temu – još uvijek neizvjesni ishod oko garancija hrvatskog konzorcija za definitvni ugovor o izgradnji autoceste od Bara do Boljara, što je za obje države, posebno u vrijeme krize, posao stoljeća. (pd)

marcello

http://www.index.hr/vijesti/clanak/premijerka-kosor-u-crnoj-gori-ce-lobirati-za-juru-radica/477019.aspx

zamislite naslova.Ispada da garancije nisu sređene pa ona dolazi lobirati za posao stoljeca.

p.s.Sve je moguce.

Posao u Crnoj gori je preozbiljna stvar, ne samo za kompanije koje su uključene već i za samu državu. Stoga vjerujem da će Jaca dodatno utvrditi deal i da će nam Jura i Ždera donijeti puno Eurića. Rohatinski se tome posebno veseli.

Hrvatski radio Zagreb 1. program, Vijesti u 23.00:

",,,,,,,,,,Sutra premijerka D. Kosor putuje u C.G. radi….i t.d………..Neki portali objavljuju vijesti kako garancije za taj posao nisu sređene pa se predpostavlja da se radi o pisanju KONKURENCIJE koja nastoji zaustaviti gradnju autoputa u C.G……….i .t.d"

[tongue] [tongue] [tongue]

marcello

http://www.poslovni.hr/140418.aspx
Evo i PD se uključio. Sutra bolje i ne čitati ovu temu jerbo će da bidne svašta…

who dares, wins

Ma ovoliko prljavog rublja i zakulisnih igara nije bilo ni za vrijeme izbora, gadi mi se sve to! A što se tiče PD-a, i ovog članka, naslov nema veze sa tekstom…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ja nemam pretplatu pa i ne znam šta dalje piše. Srećom… nije dobro ni previše čitati [lol]

who dares, wins

onog trenutka kada zderic nije zelio kazati tko je dao jamstvo postalo je jasno da jamstvo NEMA, ALI da ima nesto (vjerojatno pismo namjere s podosta dodatnih uvjeta) koje bi moglo CG biti do do daljnjeg zadovoljavajuce.

takodjer se valja prisjetiti tuzbe kostruktura protiv slobodne dalmacije temeljem cistih falsifikata. ocito covjeku falsa dokumenti nisu stran pojam.

a opet, alternativa grka i zidova je mnogo, mnogo skuplja. mnogo skuplja!

na CG je da promisli je li pametnije ici dalje s povoljnijim nasim konzorcijem ili …

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Nemam ni ja….

Ovo je naslov: "Žderićeva jamstva nevaljana, slijedi raskid ili novi rok"

A ovo je izjava na kojoj se temelji članak:

"Istina, crnogorski ministar prometa Andrija Lompar nije decidirano odgovorio na pitanje jesu li donesena bankovna jamstva ili je riječ o namjerama"…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close