IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Vaš link
.
.
.

Sve gore navedeno jer već uračunato u cijenu. Razlog je krajnje jednostavan-pa svi to znamo [wink]
[/quote]

samo mi nije bas jasno u koju je to "cijenu" uracunato jer je ta ista cijena samo u petak dobro narasla, a da ne pricam o cijeni od pon do pet [wink]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Slom građevinara u regiji

Vaš link

tekst ste malo previse skratili!
autor se bavi temom sloma gradjevinara, a da bi ukazao na problem koji tek treba nastati u bankarskom sektoru …

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


Slažem se. Posao je uračunat, još od kad je IGH bio na 1400.
Na temelju ovog posla se podigao za 100% i teško će nastaviti prema gore.
Teško kao i HT u kojega je uračunata dividenda.

DOBRO PRIJATELJU koji je tvoj motiv, ono jbt. pa ovdje je rijec samo o novcu, osjecaji nisu dorbodosli, to ako si ti nalozen protiv IGH, ako si izgubio lovu s IGH il ako si dobio otkaz u IGH,… mislim ipak da nemoze biti razlog tome da pises gluposti, spustas se na razinu pisanja nekoga ko nezna ni sta je to crobex, pokopavas vrijednost i pokusavas nanijeti stetu dionicarima,…

Htio ti to ili ne IGH je trenutno zlatna koka koja ima POTENCIJAL da bude JEFTINA i po cijeni od 4500, ima poso stoljeca ispred sebe i ako je na 1300krobeksa vrijedila 1500, onda i bez posla na krobeksu2200 vrijedi barem 2800,….

a tvoja ingra o kojoj hvalospjeve pjevas danas nema niti posla, niti radnika, niti perspektive!

ZAR STVARNO MISLIS DA EKOME MOZES NANIJETI STETU SVOJIM PISANJEM, ODUZIMAS NAM VRIJEME I BRUKAS SVOJ NOVI NICK!

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

Kako rekoh u cijenu je uračunat posao i zato se IGH podigao sa 1400 kuna.
Posao će pokazati rezultate tek za 10 godina kad cesta bude gotova i kad se počnu voziti auti, a do tada može stvarati samo gubitke konzorciju koji je dao ponudu milijardu eura manju nego što je trebao.
Izgleda da Kosorica ide izviditi kakvo je stanje u CG jer se uskoro bliži kraj provjere jamstava.
Ide zamoliti Crnogorce da pomognu našim građevinarima, da im daju posla.
A šta će, nemaju novca ni jedni ni drugi. [rolleyes]
I kakvi su to hvalospjevi na ingri? Trebaš se malo više educirati.




Vaš link
.
.
.

Sve gore navedeno jer već uračunato u cijenu. Razlog je krajnje jednostavan-pa svi to znamo [wink]
[/quote]

samo mi nije bas jasno u koju je to "cijenu" uracunato jer je ta ista cijena samo u petak dobro narasla, a da ne pricam o cijeni od pon do pet [wink]
[/quote]
Kolega došlo je do pogreške. Uopće nisam citirao vaš post već onaj od forumaša "konzorcija" gdje stavlja link od bankmagazina o slomu građevinara- na to sam mislio da je uračunato!! Moderator mi to nije pustio pa sam ponavljao i valjda greškom citirao vas. Da opet ne bi bilo nesporazuma smatram da je ovo uračunato u cijeno: http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Komentariianalize/tabid/138/View/Details/ItemID/57718/ttl/Slom-gradevinara-u-regiji/Default.aspx
A razlog je što svi to znamo. I ja se trudim bez veze jer je očito da se radi o negativnim postovima s ciljem rušenja dionica građevinskog sektora. No, bilo kako bilo mislim da igh ide gore, uostalom imam ga i ja. Stojte mi dobro, a ovi koji nisu stigli kupiti neka plate skuplje [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

nemate potrebe za prepucavanjem-ulazimo u zadnji tijedan-biti će ono što bude-čemu nervoza -vidjeti ćemo i odraz na cijenu -u kojem smijeru ???


Kako rekoh u cijenu je uračunat posao i zato se IGH podigao sa 1400 kuna.
Posao će pokazati rezultate tek za 10 godina kad cesta bude gotova i kad se počnu voziti auti, a do tada može stvarati samo gubitke konzorciju koji je dao ponudu milijardu eura manju nego što je trebao.
Izgleda da Kosorica ide izviditi kakvo je stanje u CG jer se uskoro bliži kraj provjere jamstava.
Ide zamoliti Crnogorce da pomognu našim građevinarima, da im daju posla.
A šta će, nemaju novca ni jedni ni drugi. [rolleyes]
I kakvi su to hvalospjevi na ingri? Trebaš se malo više educirati.

to sa izvidom, i zamolbama, to je iz karata il iz kugle staklene?
Mozda ide banjat noge jer imaju ljekovito more, a mozda se i zaljubila u crnogorca pa ide vidit svekrvu…..

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


nemate potrebe za prepucavanjem-ulazimo u zadnji tijedan-biti će ono što bude-čemu nervoza -vidjeti ćemo i odraz na cijenu -u kojem smijeru ???

U smijeru od poslova ništa niti vani niti u Hrvatskoj brod tone hrabri kapetan s njim , a mali sitni dioničari pokušavaju svi u jedan mali čamac koji je kupnja i ne može ih sve primiti. Bit će to veliki i tragičan brodolom.

dali će biti što od poslova nebi želio špekulirati previše-jer ako nedođe do realizacije ovog projekta -biti će svakavih događanja- no svima koji su u pozicijama želim povoljan raslet za njihovu investiciju- budući da ćemo se uskoro uvjeriti u konačni rasplet situacije -treba biti strpljiv- mislim da će rezultati poslovanja u velikoj mijeri utijecati u daljnji razvoj situacije i cijene građevinskog sektora pa tako i IGH-a,
po meni je klučan momenat -obijavljivanje FI-2009 -a ovo smatram prolaznom situacijom, mislim na CC


dali će biti što od poslova nebi želio špekulirati previše-jer ako nedođe do realizacije ovog projekta -biti će svakavih događanja- no svima koji su u pozicijama želim povoljan raslet za njihovu investiciju- budući da ćemo se uskoro uvjeriti u konačni rasplet situacije -treba biti strpljiv- mislim da će rezultati poslovanja u velikoj mijeri utijecati u daljnji razvoj situacije i cijene građevinskog sektora pa tako i IGH-a,
po meni je klučan momenat -obijavljivanje FI-2009 -a ovo smatram prolaznom situacijom, mislim na CC

Krivo, ta izvješća odražavaju poslovanje tvrtki u vrijeme najgore krize i svjedoče o prošlim vremenima. Svakog ulagača treba zanimati što donosi budućnost, a to nećeš vidjeti u FI za 2009.

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


dali će biti što od poslova nebi želio špekulirati previše-jer ako nedođe do realizacije ovog projekta -biti će svakavih događanja- no svima koji su u pozicijama želim povoljan raslet za njihovu investiciju- budući da ćemo se uskoro uvjeriti u konačni rasplet situacije -treba biti strpljiv- mislim da će rezultati poslovanja u velikoj mijeri utijecati u daljnji razvoj situacije i cijene građevinskog sektora pa tako i IGH-a,
po meni je klučan momenat -obijavljivanje FI-2009 -a ovo smatram prolaznom situacijom, mislim na CC

prolaznom situacijom?
čuj kupio sutra po 3200 (ako će itko nuditi) i to je to..to ti je bolje nego da tu pišeš i gledaš kako igh raste…

na 2900 si govorio da nema posla….a mi smo na 3190…
čuj uđi više unutra i to je to…..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Jaca je po drugi put među Crnogorcima u vrlo kratkom vremenskom razmaku. To se već radi i o strateškom opredjeljenju u vanjskoj politici. Naravno obostranom.

New Report

Close