IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lacoste @

vidim da me bezraloga spominjete.Jesa li ja mozda spominjao cijenu!?
Samo sam rekao da sam u plusu i da cu ubzo izaci a vi sta citate (prevodite) kako vama pase to je vas problem.




samo dajde jedinice.Meni semafor debelo u plusu.A ubrzo cu ,pa,pa [kiss]

Evo, prijatelju ja sam ti dao 100-ku [lol]

Mislim da još ekipi nije kasno za uć ako se oćekiva rast i preko 5000 kn.
Ćak ljudima koji novac nije upitaj,a mogu ćekati i do 2 godine nema bolje dionice uz uvjet da dobiju posao da se drži jer će dobit svaku godinu biti strašna.

Mislim da IGH ima poticaja da završi godinu na najmanje 8000 kn po dionici bez obzira kakva je situacija kod nas + posao u Bugarskoj+BIH+ možda Slovenija
lp
[/quote]
da -jedina firma na svijetu koja se bavi građevinom-svi poslovi njima-dajte molim vas malo kontrole kada pišete o cijenama-dionica-biti će 20000 kn
[/quote]
Neruzumjem ?
Posao u CG je tu,pa tako i BIH.
IGH dobiva 99% posao u BIH jer u okolici nema bolje firme za projektiranje.
Hrvatska i BIH imaju dobrosusjeske odnose,pa ćak i gospodarski ineterese i nema šanse da dobije netko drugi posao osim našeg IGH….saćekajmo 3-4 mjeseca.
U bugarskoj koliko ja znam IGH već ima posao na projektiranju otpadnih voda i sa njihovim primjerom je u dobrim odnosima tj.kućni prijatelji…da tako laički kažem. ( mislim da je tako koliko se sjećam), što se tiče Slovenaca i njihove pruge e, tu je naša Jadra koja će sa Pahorom da sredi neke stvari [lol]

Ne da će dionica na 8000 kn već na 15000 kn.

P.S. Prije nekih mjesec dana analitićari su napravili preporuku za IGh i njihova trenutna cijena je 13.000 kn

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


lacoste @

vidim da me bezraloga spominjete.Jesa li ja mozda spominjao cijenu!?
Samo sam rekao da sam u plusu i da cu ubzo izaci a vi sta citate (prevodite) kako vama pase to je vas problem.


nisam mislio na vas-već ovu cijenu od 8000 kn.kolega
od drugog kolege -ako se ponovi ponovno 2007 godina i skokovi možda da-


lacoste @

vidim da me bezraloga spominjete.Jesa li ja mozda spominjao cijenu!?
Samo sam rekao da sam u plusu i da cu ubzo izaci a vi sta citate (prevodite) kako vama pase to je vas problem.


kolega spominje mene,pa sam mu dao obrazloženje.
Dao bog da mi nebu trebali novci 2 godine koje su sad u IGH ,pa ću mu ja reć koji je prinos na dionici [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]




jaca spašava stvar, zavela je pahora zavest će i crnogorce

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/kosor-u-ponedjeljak-sa-dukanovicem-o-bar-boljare,68867.html


Kolega izjava je za 5+ [thumbsup]
Srećom da imamo presjednicu ženskog spola.
Da je Smaravojed ostao na vlasti i ovo bi uništijo iako je on početnik svega.

P.S. Idemo Jadro i neboj se za izbore…..uz tebe je cijela nacija [thumbsup] [bye] [pray]
[/quote]

daj ne baljezgaj, povraća mi se od tih hvalospjeva osobi koja je povećala PDV na 23% i uvela harač od 4% na plaće, i za vrijeme čije vladavine imamo rekordnih 310.000 nezaposlenih a taj broj i dalje raste. da ne spominjem da je jaca 6 godina bila sanderova desna ruka i da je do glave upletena u sva njegova sranja!! ma jesi ti svjestan uopće što pišeš ili ti je bitno samo drukati da zaradiš par kuna na IGH????
[/quote]

Slazem s.Nista nova ona nije napravila osim sta se rijesila Sanadera.Evo neka naravi radikalan rez,smanji broj zaposlenih u javnim institucijama,smanji broj opcina i također samnji broj hrvatskih branijtelja i usteda preko 10 milijardi ali NE .Zasto?Zato sta bi izgubila VLAST.

Da se vratim na temu.Dolazak Jace u C.G. daje jasan signal za sigurno dobiveni posao a zauzvrat Crnogorci ocekuju da se povuce tuzba protiv njih.

Vidim da se ovdije spominju velike cifre i velika ocekivanja.

Polako,nemojte brzo poletjeti da jos brze se NE STRMOPIZDITE [cool]





jaca spašava stvar, zavela je pahora zavest će i crnogorce

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/kosor-u-ponedjeljak-sa-dukanovicem-o-bar-boljare,68867.html


Kolega izjava je za 5+ [thumbsup]
Srećom da imamo presjednicu ženskog spola.
Da je Smaravojed ostao na vlasti i ovo bi uništijo iako je on početnik svega.

P.S. Idemo Jadro i neboj se za izbore…..uz tebe je cijela nacija [thumbsup] [bye] [pray]
[/quote]

daj ne baljezgaj, povraća mi se od tih hvalospjeva osobi koja je povećala PDV na 23% i uvela harač od 4% na plaće, i za vrijeme čije vladavine imamo rekordnih 310.000 nezaposlenih a taj broj i dalje raste. da ne spominjem da je jaca 6 godina bila sanderova desna ruka i da je do glave upletena u sva njegova sranja!! ma jesi ti svjestan uopće što pišeš ili ti je bitno samo drukati da zaradiš par kuna na IGH????
[/quote]

Slazem s.Nista nova ona nije napravila osim sta se rijesila Sanadera.Evo neka naravi radikalan rez,smanji broj zaposlenih u javnim institucijama,smanji broj opcina i također samnji broj hrvatskih branijtelja i usteda preko 10 milijardi ali NE .Zasto?Zato sta bi izgubila VLAST.

Da se vratim na temu.Dolazak Jace u C.G. daje jasan signal za sigurno dobiveni posao a zauzvrat Crnogorci ocekuju da se povuce tuzba protiv njih.

[/quote]
Nemože kolega da napravi tako derastićne rezove u kratkom roku to bi bio SKANDAL al budi uvjer da će napraviti u skoro vrijeme ,a i Evropa nas tjera na to.
Jadrina prošlost je ćista i kao takva može samo ona da stane u kraj ovoj korupciji i otimaćini jer iza nje nema afera.
Košto ide u ponedjeljak u CG tako će ići u BIH i u SLO,a za Bugare tu je g.Radić [thumbsup]

LP

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

over 25@
Vidim da vi "pucate" od optimizma,a prije nove godine ste za 2-3 mj. prognozirali kataklizmu i raspad burze. [sad]


Vidim da se ovdije spominju velike cifre i velika ocekivanja.

Polako,nemojte brzo poletjeti da jos brze se NE STRMOPIZDITE [cool]


Mislim kolega da je došao kraj pezimizmu i polako se vraća optimizam.
Brojka od 310 tisuća nezaposlenosti je novo dno koje smo morali dotaknuti.Istina da će posao izgubiti jos 10-ak tisuća do svibnja al to je kraj recesije i dolaze nam bolja vremena.
Zamislite samo koliko se novaca kralo kroz državna poduzeća?,a tome se sad stalo ukraj [thumbsup]

Dobro je Radić rekao… ćeka nas teško razdoblje do svibnja i onda ide na bolje.
Kad izraćunate koliko bi se pokralo do svibnja,a sad će ostati u državnoj blagajni (vjerujem da je na to misliji).

Ja kad sam napisao jednu rećenicu ljudi su mi se smijali na forumu ,a sad cu je citirati:
" Od kad su uhvatili mafijaše iz podravke burza nema više onog prometa od cca 60 milj,a niti uspona ni padova"
Jednostavo su to radili takvi ljudi,a novinari izjavljivali da u burzu ulazi strani fond [lol]
Normalno da je strani kad imaju otvorene raćune vani i kupovali dionice državnim novcem,a sebi ostavljali dobit i sad nam zaista treba strani fond da podigne promet burze.
Vjerujem da će stranim investitorima biti zanimljive naše dionice,a tek ako se neki fond odlući preuzeti IGH i ode on.. ……. kn

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


over 25@
Vidim da vi "pucate" od optimizma,a prije nove godine ste za 2-3 mj. prognozirali kataklizmu i raspad burze. [sad]

Da istina.zato sam i izašao iz ULPL jer sam oćekivao krah burze.
IGH je bio 4400 i pao je na 2700 kn i to je ono što sam ja oćekivao.
Najavljivao sam na sva zvona da treba ulazizi u dionice oko 15.02,a to možete vidjeti u mojim prijašnjim postovima.
Ja sam ušao baš oko tog datuma.Pogledajte malo temu ULPL,pa će Vam biti jasno.
Dakako ,mislijo sam da će biti veči krah al eto veliki su odlučili držati burz na nekom nivou.
Mislim da je to krah 310 tisuća nezaposlenosti i burza je trebala reagirati da je normalna,a pošto je nenormalna ostala je na razini od prije 15-ak dana.
Veliki su sve srušili,a podigli vrijednost crobia sa HT,INOM i PODRAVKOM.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

UH što sam se raspisao [lol]

Daj bože da IGH potpiše ugovor i da sve bude uredu i tek onda ću razmisliti dali da prodam oko 4500 ili ću držati dionicu još neko vrijeme jer kad sagledam neke stvari ova dionica ima stvarno velike perspektive za rast u idućem razdoblju,a i recesija se smiriva u svijetu,pa tako i kod nas.

Želim imaocima dionice sadašnjim i budućim puno sreće slijedeći tjedan i rast do Petka na 4500 kn [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

želim imaocima dionice IGH i svim forumašima dobro zdravlje i dug i uspješan život

New Report

Close