IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



jaca spašava stvar, zavela je pahora zavest će i crnogorce

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/kosor-u-ponedjeljak-sa-dukanovicem-o-bar-boljare,68867.html


Kolega izjava je za 5+ [thumbsup]
Srećom da imamo presjednicu ženskog spola.
Da je Smaravojed ostao na vlasti i ovo bi uništijo iako je on početnik svega.

P.S. Idemo Jadro i neboj se za izbore…..uz tebe je cijela nacija [thumbsup] [bye] [pray]
[/quote]
mislio ov uz tebe je cijela nacija je velika zabluda kao i sanader i njemu su isto pjevali hvalospjeve na početku a na kraju biti će uže

samo dajde jedinice.Meni semafor debelo u plusu.A ubrzo cu ,pa,pa [kiss]




jaca spašava stvar, zavela je pahora zavest će i crnogorce

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/kosor-u-ponedjeljak-sa-dukanovicem-o-bar-boljare,68867.html


Kolega izjava je za 5+ [thumbsup]
Srećom da imamo presjednicu ženskog spola.
Da je Smaravojed ostao na vlasti i ovo bi uništijo iako je on početnik svega.

P.S. Idemo Jadro i neboj se za izbore…..uz tebe je cijela nacija [thumbsup] [bye] [pray]
[/quote]

Koliko sam puta pisao da" VUK DLAKU,AL CUD NIKADA" [thumbsup]

To je samo moj komentar kada sam pisao o tome da su sredstva osigurana i da ce ako bude trebalo pomoci i Kosorica.Gdje sam bio mnogo puta demantiran.
[/quote]

Kolega nije bitno što drugi misle već je bitno kako pogoditi pravi trend [thumbsup]
Priznajem i ja sam se malo kockao al se nadam da sam pogodijo i da će IGH iči preko 4500 kn do kraja tjedna iako mi je prosijek ulaz 2800 kn.

Prije neki dan sam prodao ULPL jer nisam mogao više ćekat.Tako dobra firma ,a ono pola godine stoji na razini cca 640 kn.Odlućijo sam se prebaciti cijelim srestvima na IGH i prije negoli su dali garanciju (jedan dio municije),a drugi dio sam upucao na 2850-2900 kad je izašla vijest.

Vjerujem da će dobiti posao i da će potegnuti preko 4500 i ONDA SE TREBA VRATITI U BRODARE.
Brodari će biti zanimljivi tek poslije građe..Ponovit će se prošlost kao što je bilo i prošle godine.
Ja se varćam u brodare tj. u ULPL nakon rasta IGH,a neinteresira me što drugi pišu

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Neki dan sam tražio veći paket IGH i THNK za kupit preko vise vodećih brokeraja al ništa ….. Šteta …. A tako su ih sipali još prije par mjeseci [cry]…. Kako je burza nepredvidiva!

Ipak sam uspio nešto sitno skupit on line….! [embarass]

nije burza nepredvidiva vec kolega vi morate biti PREDVIDLJIVI .Kupuje se kada drugi prodaju ili ga nece kupiti nego cekaju sigurnu vijest npr.kao ja sta sam izeđu ostalog kupio VARTEKS a nitko ga nece.Tako je bilo do jucer. A sta ce biti u ponedjeljak!? Novi dan

p.s.ne zelim drukati niti je ovo poziv na kupnju.

[thumbsup] [thumbsup]


samo dajde jedinice.Meni semafor debelo u plusu.A ubrzo cu ,pa,pa [kiss]

Evo, prijatelju ja sam ti dao 100-ku [lol]

Mislim da još ekipi nije kasno za uć ako se oćekiva rast i preko 5000 kn.
Ćak ljudima koji novac nije upitaj,a mogu ćekati i do 2 godine nema bolje dionice uz uvjet da dobiju posao da se drži jer će dobit svaku godinu biti strašna.

Mislim da IGH ima poticaja da završi godinu na najmanje 8000 kn po dionici bez obzira kakva je situacija kod nas + posao u Bugarskoj+BIH+ možda Slovenija
lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]




jaca spašava stvar, zavela je pahora zavest će i crnogorce

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/kosor-u-ponedjeljak-sa-dukanovicem-o-bar-boljare,68867.html


Kolega izjava je za 5+ [thumbsup]
Srećom da imamo presjednicu ženskog spola.
Da je Smaravojed ostao na vlasti i ovo bi uništijo iako je on početnik svega.

P.S. Idemo Jadro i neboj se za izbore…..uz tebe je cijela nacija [thumbsup] [bye] [pray]
[/quote]
mislio ov uz tebe je cijela nacija je velika zabluda kao i sanader i njemu su isto pjevali hvalospjeve na početku a na kraju biti će uže
[/quote]
kolega, Jadra vozi državu u pravom smijeru vjerovali Vi ili ne [thumbsup]
Samo još treba da istjeramo ovu mafiju sa burze i da dionice počmu da reagiraju prema fundamentima firme,a ne kako nekom odgovara

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@over25

isto ili skoro isto ste vi ilinetko vama sličan pisao i za Sanadera a ja sam ih sit.
znam ja kamo ona vodi ovu državu kamo i njen prethodnik, ništa bolje a uskoro će i nju razapinjati živi bili pa vidjeli.



Neki dan sam tražio veći paket IGH i THNK za kupit preko vise vodećih brokeraja al ništa ….. Šteta …. A tako su ih sipali još prije par mjeseci [cry]…. Kako je burza nepredvidiva!

Ipak sam uspio nešto sitno skupit on line….! [embarass]

nije burza nepredvidiva vec kolega vi morate biti PREDVIDLJIVI .Kupuje se kada drugi prodaju ili ga nece kupiti nego cekaju sigurnu vijest npr.kao ja sta sam izeđu ostalog kupio VARTEKS a nitko ga nece.Tako je bilo do jucer. A sta ce biti u ponedjeljak!? Novi dan

p.s.ne zelim drukati niti je ovo poziv na kupnju.

[thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
kolega djelomićno si u pravu al teško je gledati svoju dionicu da pada bez razloga što to nekom odgovara.
Evo, ćisti primjer ULPL.
Odlična firma,odlična dobit,a ono je nitko neće [cry]
Treba burza da radi prema pokazateljima tj.fundamentima firme.
Ako je jedno kvartalno izvješće dobro treba da raste,a ako je loše treba da pada i to je cijela logika,a ne kod nas…sve suprotno [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]




jaca spašava stvar, zavela je pahora zavest će i crnogorce

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/kosor-u-ponedjeljak-sa-dukanovicem-o-bar-boljare,68867.html


Kolega izjava je za 5+ [thumbsup]
Srećom da imamo presjednicu ženskog spola.
Da je Smaravojed ostao na vlasti i ovo bi uništijo iako je on početnik svega.

P.S. Idemo Jadro i neboj se za izbore…..uz tebe je cijela nacija [thumbsup] [bye] [pray]
[/quote]

daj ne baljezgaj, povraća mi se od tih hvalospjeva osobi koja je povećala PDV na 23% i uvela harač od 4% na plaće, i za vrijeme čije vladavine imamo rekordnih 310.000 nezaposlenih a taj broj i dalje raste. da ne spominjem da je jaca 6 godina bila sanderova desna ruka i da je do glave upletena u sva njegova sranja!! ma jesi ti svjestan uopće što pišeš ili ti je bitno samo drukati da zaradiš par kuna na IGH????
[/quote]
Svatko ima svoje mišljenje.Ja sam poduzetnik iistina da mi je HDZ pun kufer al vidim nešto pozitivno u našoj Jadri.Kolega moj, treba dosta vremena da se oćisti država od svinarije.
PDV će se smanjiti kao i harač koji će se ukinuti dok situacija bude bolja,a što bi bilo da nije bilo harača i pdv…socijalni nemiri [cry]
Ovo nije tema za takve stvari al ako Jadra sredi posao u CG i popravi krvnu sliku države do lipnja ja joj se neću moći dovoljno zahvaliti.
Pošto se bavimo tržištem kapitala i ove dvije gore navedene stavke kao što znaš dionice idu UP.
To je poklon od Jadre do ljeta [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]




jaca spašava stvar, zavela je pahora zavest će i crnogorce

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/kosor-u-ponedjeljak-sa-dukanovicem-o-bar-boljare,68867.html


Kolega izjava je za 5+ [thumbsup]
Srećom da imamo presjednicu ženskog spola.
Da je Smaravojed ostao na vlasti i ovo bi uništijo iako je on početnik svega.

P.S. Idemo Jadro i neboj se za izbore…..uz tebe je cijela nacija [thumbsup] [bye] [pray]
[/quote]

daj ne baljezgaj, povraća mi se od tih hvalospjeva osobi koja je povećala PDV na 23% i uvela harač od 4% na plaće, i za vrijeme čije vladavine imamo rekordnih 310.000 nezaposlenih a taj broj i dalje raste. da ne spominjem da je jaca 6 godina bila sanderova desna ruka i da je do glave upletena u sva njegova sranja!! ma jesi ti svjestan uopće što pišeš ili ti je bitno samo drukati da zaradiš par kuna na IGH????
[/quote]

eeeee, moj kolega

Znaš onu staru poslovicu "veži konja gdje gazda kaže,pa makar i krepao"

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



samo dajde jedinice.Meni semafor debelo u plusu.A ubrzo cu ,pa,pa [kiss]

Evo, prijatelju ja sam ti dao 100-ku [lol]

Mislim da još ekipi nije kasno za uć ako se oćekiva rast i preko 5000 kn.
Ćak ljudima koji novac nije upitaj,a mogu ćekati i do 2 godine nema bolje dionice uz uvjet da dobiju posao da se drži jer će dobit svaku godinu biti strašna.

Mislim da IGH ima poticaja da završi godinu na najmanje 8000 kn po dionici bez obzira kakva je situacija kod nas + posao u Bugarskoj+BIH+ možda Slovenija
lp
[/quote]
da -jedina firma na svijetu koja se bavi građevinom-svi poslovi njima-dajte molim vas malo kontrole kada pišete o cijenama-dionica-biti će 20000 kn


http://www.poslovni.hr/140369.aspx
Iz naslova se vidi da su banke dale garanciju
A sad ajmo to okretati nekako drugačije jer vidim da pojedincima ta garancija baš nije dobro sjela

nebus daleko dosal ako ces se ravnati po onome sto pise u naslovu [undecid]

ps
naslov tako nista ne znaci da cak niti novinu nemres tuziti zbog teksta u naslovu

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

New Report

Close