IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

IGH, ukoliko si bio upisan u sda na dan 05.07.2007. a nisu te kontaktirali, znači da imaju sve tvoje podatke i dividenda će ti leći na TR.
Mene su kontaktirali pošto nisu imali sve potrebite podatke. A kad će biti dividenda neznam.

Chill:

Prljave igrice jutros u pokušajima da se sruši cijena [smiley2]

Plakati će oni koji prodaju na ovim razinama
[smiley2]

Stvarno, tko to prodaje?? Pa IGH nije odradio ni 10-15% poslije sjajnog izvješća…..
Al će biti plača i škrgut zubi……….[smiley1]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]


IGH, ukoliko si bio upisan u sda na dan 05.07.2007. a nisu te kontaktirali, znači da imaju sve tvoje podatke i dividenda će ti leći na TR. Mene su kontaktirali pošto nisu imali sve potrebite podatke. A kad će biti dividenda neznam.

A gdje očitam ovaj “investicijski broj u SDA” koji me traže? Jel to onaj 7-znamenkasti broj što mi je ne izvješću od SDA kad me obavještavaju o transakcijama?

Bojim se da netko nema love za trenutno rastuće dionice pa mu se žuri dati za bud zašto [smiley1]


digitron: ” IGH, ukoliko si bio upisan u sda na dan 05.07.2007. a nisu te kontaktirali, znači da imaju sve tvoje podatke i dividenda će ti leći na TR. Mene su kontaktirali pošto nisu imali sve potrebite podatke. A kad će biti dividenda neznam. ” A gdje očitam ovaj “investicijski broj u SDA” koji me traže? Jel to onaj 7-znamenkasti broj što mi je ne izvješću od SDA kad me obavještavaju o transakcijama?

Da,to ti je taj 7-znamenkasti broj
Ja sam im upravo poslao poštom podatke
Valjda dođe do kraja godine,taman za vino i vodu


Bojim se da netko nema love za trenutno rastuće dionice pa mu se žuri dati za bud zašto [smiley1]

i to je moguće ali ne zna kad će odskočiti IGH a kad bude vidio – bit će kasno !
jer one veće brojkice na prodaji u 5 min. nestanu kada krene.
…e ovo je bilo brzo – tek što sam poslao post malo se istopilo…[smiley9]

Ma ludnica, taman kad sam mislio da je netko odlučio opasno rušiti.
Fenomenalno [smiley2][smiley2]

kupnja se polako povećava a prodaja smanjuje ili je to trenutno samo slućajno sada ?[smiley1]

Nestali su ona dva veća naloga od 50 komada ispod 13000 – 20kom na 12990 i 30kom na 12999.
Nekom je stvarno jako stalo da ovo ide dolje
[smiley1]

ljudi koliko bi ovo trebalo vrijediti za godinu dana


ljudi koliko bi ovo trebalo vrijediti za godinu dana

Kolega to se ne zna, jedino se može pretpostavljati…mislim da bi trebalo biti iznad 20k…

Vjerujem da bi za godinu dana moglo dobro preko 50% gore, ne bih se čudio i da ode 100%. Ali to je samo moje mišljenje, onako, po filingu. U to vjerujem i zato sam unutra.

New Report

Close