IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


maknuli se sa kupnje samo da se napuni ask.
Kad se napuni cca 100 kom i poklopi od jednom bit će show [lol]

nevjerovatno koja mafija ,a naši ljudi koji naivci [lol]

Brutalni kapital se već nakrcao rekao bi tigrus.. Samo tko će onda ovo dizat? [lol]

Politika

Kosor u ponedjeljak u Podgorici

Žarko Vujović, Petak, 19.02.2010

Podgorica –

Predsjednica hrvatske Vlade, Jadranka Kosor boravice u ponedjeljak u Podgorici, potvrdio je Anteni M ambasador Hrvatske u Crnoj Gori Petar Turčinović. Sa hrvatskom premijerkom razgovaraće predsjednik Vlade Crne Gore Milo Đukanović. Kako saznajemo, glavna tema razgovora biće garancije za izgradnju auto-puta, koje hrvatski Konstruktor treba da pruži crnogorskoj Vladi do kraja mjeseca.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Politika

Kosor u ponedjeljak u Podgorici

Žarko Vujović, Petak, 19.02.2010

Podgorica –

Predsjednica hrvatske Vlade, Jadranka Kosor boravice u ponedjeljak u Podgorici, potvrdio je Anteni M ambasador Hrvatske u Crnoj Gori Petar Turčinović. Sa hrvatskom premijerkom razgovaraće predsjednik Vlade Crne Gore Milo Đukanović. Kako saznajemo, glavna tema razgovora biće garancije za izgradnju auto-puta, koje hrvatski Konstruktor treba da pruži crnogorskoj Vladi do kraja mjeseca.

Premijerka Kosor u ponedjeljak će se u Moskvi sastati s ruskim premijerom Vladimirom Putinom, prilikom čega bi Hrvatska trebala potpisati međudržavni sporazum o suradnji na gradnji plinovoda Južni tok, doznajemo neslužbeno u Ministarstvu gospodarstva.

http://www.vijesti.biz.hr/vijesti/gospodarstvo/263657-kosor-i-putin-potpisuju-sporazum-o-juznom-toku.html

Jaca superheroj.. [lol]


Predsjednica hrvatske Vlade, Jadranka Kosor boravice u ponedjeljak u Podgorici, potvrdio je Anteni M ambasador Hrvatske u Crnoj Gori Petar Turčinović. Sa hrvatskom premijerkom razgovaraće predsjednik Vlade Crne Gore Milo Đukanović. Kako saznajemo, glavna tema razgovora biće garancije za izgradnju auto-puta, koje hrvatski Konstruktor treba da pruži crnogorskoj Vladi do kraja mjeseca.

Mos mislit sto se nece dogovoriti. Gotova stvar. Dogovoriti ce tako da svi imaju neke koristi od posla i to je to.

Biti ce zanimljiv slijedeci tjedan…gradjevinari u (pozitivnom) fokusu. [thumbsup]

Vijesti
Posljednji update: 19. Feb 2010, 13:21
Jadranka Kosor u ponedjeljak u Podgorici

Premijerka Hrvatske Jadranka Kosor doputovaće u ponedjeljak, 22. februara u Podgoricu.

Program njene posjete nije objavljen, ali je iz kabineta predsjednika Skupštine Crne Gore Ranka Krivokapića najavljen njihov razgovor.

Hrvatska premijerka je boravila u Crnoj Gori polovinom oktobra prošle godine, kada je, zajedno s premijerima Crne Gore i Srbije Milom Đukanovićem i Mirkom Cvetkovićem, prisustvovala ceremoniji otvaranja radova na izgradnji autoputa od Bara do granice sa Srbijom.

Kosor dolazi u Crnu Goru u momentu kada ističe rok koji je Vlada premijera Mila Đukanovića dala za vrednovanje garancija koje je pružio hrvatski Konzorcijum Konstruktor za izgradnju autoputa Bar-Boljare, javila je TV Vijesti.

Vlada je ranije najavila da će do 28. februara procijeniti kvalitet garancija hrvatske firme na tenderu za izgradnju autoputa.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

E, sad ide li ona u Podgoricu ili Rusiju ????
Ili možda malo u Rusiju, pa onda u Crnu Goru….Možda i još negdi….
Trebali bi se novinari dogovoriti….

Ja sam se pripremio i za Moskvu i za Crnu Goru….
Jedino nisam uzo JDRN-R-A, kad mi kolega valentine nije na vrijeme dojavio da će i u Crikvenicu… [thumbsup]



E, sad ide li ona u Podgoricu ili Rusiju ????
Ili možda malo u Rusiju, pa onda u Crnu Goru….Možda i još negdi….
Trebali bi se novinari dogovoriti….


vjerujte vi kome želite, ali vjerujte da vam ask bježi..stoga sve pet..
možda neće nigdje..ali ask će..
papapapapa
[/quote]
kolega imate li vi kakav link jel ja nalazim samo da ide u Rusiju

http://www.vlada.hr/naslovnica/novosti_i_najave/najave/2010/veljaca/predsjednica_vlade_kosor_u_crnoj_gori

sretni?????
btw ask bježi

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ide Jadra u Rusiju…novinari bi kupili jeftinije [lol] [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



Politika

Kosor u ponedjeljak u Podgorici

Žarko Vujović, Petak, 19.02.2010

Podgorica –

Predsjednica hrvatske Vlade, Jadranka Kosor boravice u ponedjeljak u Podgorici, potvrdio je Anteni M ambasador Hrvatske u Crnoj Gori Petar Turčinović. Sa hrvatskom premijerkom razgovaraće predsjednik Vlade Crne Gore Milo Đukanović. Kako saznajemo, glavna tema razgovora biće garancije za izgradnju auto-puta, koje hrvatski Konstruktor treba da pruži crnogorskoj Vladi do kraja mjeseca.

pametnome dosta

[/quote]

i budali

MALI IZLAZE, A VELIKI JEFTINO ULAZE [thumbsup]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

New Report

Close