IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma kakav FED, svi znamo što čekamo na ovoj dionici, a ta vijest dolazi nam najkasnije do kraja drugog tjedna, iako može doći već i danas pa baš da vidim tko se usudi sad prodati dionice u pokušaju trejdanja jer mu se može dogoditi da dođe vijest i IGH skoči +15% doslovno 15 minuta nakon što prodaš [wink]

A samo zamisli što bi bilo da crnogorci objave da jamstva konzorcija ne zadovoljavaju uvjete natječaja.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



Ma kakav FED, svi znamo što čekamo na ovoj dionici, a ta vijest dolazi nam najkasnije do kraja drugog tjedna, iako može doći već i danas pa baš da vidim tko se usudi sad prodati dionice u pokušaju trejdanja jer mu se može dogoditi da dođe vijest i IGH skoči +15% doslovno 15 minuta nakon što prodaš [wink]
Tako će i biti dam se kladiti a onda IGH i građevinari duboki zaron.

A samo zamisli što bi bilo da crnogorci objave da jamstva konzorcija ne zadovoljavaju uvjete natječaja.
[/quote]

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split



Jeje Over 25
malo nas je shebao FED.
Danas će svi roniti i onda će FED izjaviti da dižu kamete jer je gospodarstvo ozdravilo pa će USA na kraju u plus. I tako po enti put će ameri zahebati svijet.

a mi bi mogli dobiti neku lijepu vijest pred kraj radnog vremena…jedan paraf bio bi dovoljan [pray] [lol]

Ma kakav FED, svi znamo što čekamo na ovoj dionici, a ta vijest dolazi nam najkasnije do kraja drugog tjedna, iako može doći već i danas pa baš da vidim tko se usudi sad prodati dionice u pokušaju trejdanja jer mu se može dogoditi da dođe vijest i IGH skoči +15% doslovno 15 minuta nakon što prodaš [wink]
[/quote]

A za koliko bi pala dionica u slučaju loše vijesti? [yawn]

Mislim da su svi itekako na oprezu, a ukoliko je i komadić indexovog članka točan – odnosno da se crnogorcoi sa grcima nalaze 26.02., nikakva vijest prije toga neće stići.. s druge strane se mislim..Grčka je u banani, totalnoj.. ali isto tako je Grčka članica EU koja ju sad pomno prati i promatra i stoji iza nje. grčkoj bi sada svaki posao dobro došo i ne bi me čudile svakakve kuhinje..
Imam podosta IGH, samo pokušavam realno razmišljat i pratit ću ovih dana vijesti s prstom na okidaču..




Jeje Over 25
malo nas je shebao FED.
Danas će svi roniti i onda će FED izjaviti da dižu kamete jer je gospodarstvo ozdravilo pa će USA na kraju u plus. I tako po enti put će ameri zahebati svijet.

a mi bi mogli dobiti neku lijepu vijest pred kraj radnog vremena…jedan paraf bio bi dovoljan [pray] [lol]

Ma kakav FED, svi znamo što čekamo na ovoj dionici, a ta vijest dolazi nam najkasnije do kraja drugog tjedna, iako može doći već i danas pa baš da vidim tko se usudi sad prodati dionice u pokušaju trejdanja jer mu se može dogoditi da dođe vijest i IGH skoči +15% doslovno 15 minuta nakon što prodaš [wink]
[/quote]

A za koliko bi pala dionica u slučaju loše vijesti? [yawn]

Mislim da su svi itekako na oprezu, a ukoliko je i komadić indexovog članka točan – odnosno da se crnogorcoi sa grcima nalaze 26.02., nikakva vijest prije toga neće stići.. s druge strane se mislim..Grčka je u banani, totalnoj.. ali isto tako je Grčka članica EU koja ju sad pomno prati i promatra i stoji iza nje. grčkoj bi sada svaki posao dobro došo i ne bi me čudile svakakve kuhinje..
Imam podosta IGH, samo pokušavam realno razmišljat i pratit ću ovih dana vijesti s prstom na okidaču..
[/quote]
I treba biti spreman prst na okidaču kad objave da je posao propao. Bit će bježanija da će biti velika sreća prodati među prvima.




Jeje Over 25
malo nas je shebao FED.
Danas će svi roniti i onda će FED izjaviti da dižu kamete jer je gospodarstvo ozdravilo pa će USA na kraju u plus. I tako po enti put će ameri zahebati svijet.

a mi bi mogli dobiti neku lijepu vijest pred kraj radnog vremena…jedan paraf bio bi dovoljan [pray] [lol]

Ma kakav FED, svi znamo što čekamo na ovoj dionici, a ta vijest dolazi nam najkasnije do kraja drugog tjedna, iako može doći već i danas pa baš da vidim tko se usudi sad prodati dionice u pokušaju trejdanja jer mu se može dogoditi da dođe vijest i IGH skoči +15% doslovno 15 minuta nakon što prodaš [wink]
[/quote]

A za koliko bi pala dionica u slučaju loše vijesti? [yawn]

Mislim da su svi itekako na oprezu, a ukoliko je i komadić indexovog članka točan – odnosno da se crnogorcoi sa grcima nalaze 26.02., nikakva vijest prije toga neće stići.. s druge strane se mislim..Grčka je u banani, totalnoj.. ali isto tako je Grčka članica EU koja ju sad pomno prati i promatra i stoji iza nje. grčkoj bi sada svaki posao dobro došo i ne bi me čudile svakakve kuhinje..
Imam podosta IGH, samo pokušavam realno razmišljat i pratit ću ovih dana vijesti s prstom na okidaču..
[/quote]

I još bih nadodao na ovaj moj post… ima li ovdje barem jedan od ovih što daje jedinice da je pismen pa mi barem izloži svoje razmišljanje kada se već ne slaže sa mojim? Ili ste svi od onih koji se sa X potpisuju i zadrto misle kako nema druge mogućnosti nego one koju su si zapilili..?

Samo dvije vijesti za pesimiste:

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=129&status=jedna&vest=159029&title_add=Bageri%20zaorali%20autoput&kword_add=bar%20boljare%2C%20gradnja%20autoputa

……….., na trasi deonice Smokovac – Mateševo koja će se prva raditi. Moćne građevinske mašine podgoričkih firmi "Bemaks" i "Geneks" na kojima stoje i nalepnice hrvatskog "Konstruktora",“

http://www.dan.co.me/?nivo=3&datum=2010-02-18&rubrika=Ekonomija&najdatum=201002-17&clanak=220078

…………….uz konstataciju da su za projekat lično zainteresovani i pojedini crnogorski političari, navodeći primjer šefa diplomatije Milana Roćena koji je sklopio partnerstvo sa Rankom Ubovićem, vlasnikom građevinskih firmi Bemaks i Geneks.
– Te firme su kupile mehanizaciju za gradnju autoceste kreditom u Prvoj banci, čiji je vlasnik Aco Đukanović, brat crnogorskog premijera

kaj vi mislite da su ti ljudi kupili strojeve je rim je dosadno u životu
mislim samo pitam

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Samo dvije vijesti za pesimiste:

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=129&status=jedna&vest=159029&title_add=Bageri%20zaorali%20autoput&kword_add=bar%20boljare%2C%20gradnja%20autoputa

……….., na trasi deonice Smokovac – Mateševo koja će se prva raditi. Moćne građevinske mašine podgoričkih firmi "Bemaks" i "Geneks" na kojima stoje i nalepnice hrvatskog "Konstruktora",“

http://www.dan.co.me/?nivo=3&datum=2010-02-18&rubrika=Ekonomija&najdatum=201002-17&clanak=220078

…………….uz konstataciju da su za projekat lično zainteresovani i pojedini crnogorski političari, navodeći primjer šefa diplomatije Milana Roćena koji je sklopio partnerstvo sa Rankom Ubovićem, vlasnikom građevinskih firmi Bemaks i Geneks.
– Te firme su kupile mehanizaciju za gradnju autoceste kreditom u Prvoj banci, čiji je vlasnik Aco Đukanović, brat crnogorskog premijera

kaj vi mislite da su ti ljudi kupili strojeve je rim je dosadno u životu
mislim samo pitam

dobar ti je ovaj post. članci su stari 4 mjeseca. kulja

osim toga, tko je tako naivan da misli da im je u interesu graditi jeftiniji autoput… ako nije bilo nama u interesu pa se plaćalo za arheološka istraživanja milijune, gdje će crnogorcima… znaju grci kako ostaviti buffer pa da ima za sve po malo…

Fascinantan je broj vidovnjaka na ovoj dijonici koji su poprilično sigurni u svoje tvrdnje…da najavljuju bježaniju…brze prste..itd…Ja..naime nisam siguran ni hoću li ručat danas..a ovi likovi su moram priznat toliko cool…da mi djeluju smiješno!Bez uvrede..molim


Fascinantan je broj vidovnjaka na ovoj dijonici koji su poprilično sigurni u svoje tvrdnje…da najavljuju bježaniju…brze prste..itd…Ja..naime nisam siguran ni hoću li ručat danas..a ovi likovi su moram priznat toliko cool…da mi djeluju smiješno!Bez uvrede..molim

ovo je jedan odjačih komentara. [thumbsup]

sutra je novi dan.

maknuli se sa kupnje samo da se napuni ask.
Kad se napuni cca 100 kom i poklopi od jednom bit će show [lol]

nevjerovatno koja mafija ,a naši ljudi koji naivci [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Pa to je recept koji vec zadnja dva dana funkcionira, nece danas biti nista drugacije…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ajmo rezimirat što će se desiti ako izgube posao što u to nevjerujem jer bi to bio kraj našeg i ovako poljuljanog gospodarstva.

Kupnja će se povuću max.Izaće pojedinci cca 300 tisuća kuna i stavit je u negativnu blokadu.
Veliki neće moć izać jer će se max povući kupnja i jednostavo će je braniti oko 2800 kn.
Nakon blokade kad se sve malo smiri i kad se vidi da ima potpore kupnje jednostavni će prestat rasprodaja i dolazit će od strane novinara neke pozitivne vijesti da smire pesimizam na ZSE.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close