IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@kolega tigrus
jučer si prodao ispod 3000 pa sad dolaziš sraćkati u tanjur iz kojeg si jeo jer ne možeš gledati kako se rast nastavlja…malo dostojanstva ne bi ti škodilo [rolleyes]

Da, kolega Tigrus je prodao IGH cca 2950 i uletio na HT cca 310..to je posao!
Nisam zlurad ali nije mi zao burek-investitora ali niti malo..Sorry Tigrus ali ako ste i vi medju njima onda…



@kolega tigrus
jučer si prodao ispod 3000 pa sad dolaziš sraćkati u tanjur iz kojeg si jeo jer ne možeš gledati kako se rast nastavlja…malo dostojanstva ne bi ti škodilo [rolleyes]

Da, kolega Tigrus je prodao IGH cca 2950 i uletio na HT cca 310..to je posao!
Nisam zlurad ali nije mi zao burek-investitora ali niti malo..Sorry Tigrus ali ako ste i vi medju njima onda…
[/quote]
Ne razumijem u čem je problem..svima nam je cilj zaraditi
Na dnevnoj,srednjoročnoj ili dugoročnoj bazi..nikakve tu razlike nema
Ako imaš neki target na kojem izlaziš traderi ti ne bi trebali biti opterećenje..naprotiv,što se više trguje to bolje

sijem žito raste grahorica



@kolega tigrus
jučer si prodao ispod 3000 pa sad dolaziš sraćkati u tanjur iz kojeg si jeo jer ne možeš gledati kako se rast nastavlja…malo dostojanstva ne bi ti škodilo [rolleyes]

Da, kolega Tigrus je prodao IGH cca 2950 i uletio na HT cca 310..to je posao!
Nisam zlurad ali nije mi zao burek-investitora ali niti malo..Sorry Tigrus ali ako ste i vi medju njima onda…
[/quote]
to ti se zove brutalni kapital..ali opet treba se priznat ne druka ovdje nakon kaj je prodao..shvatio je da je fulao i da će propustiti još 500 kuna zarade po dionici ali ne gnajvi (kao ja obično hehehehehe)…stoga svaka mu dala…ali da se zahebao je..

jer ovdje će biti svašta…radi pesimizma kojeg je uzrokovao index.hr, nakon potpisavanja ugovora imati ćemo rast preko 15%…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ovo projektira IGH.

http://www.poslovni.hr/140261.aspx

a nekazu djabe da zemlja sto je nerazvijenija manje osjeti svijetsku recesiju….

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

A tko će ovo sve stići projektirati……i izgraditi ? [rolleyes]

http://www.poslovni.hr/140261.aspx

Posla ko u priči !

marcello


Ovo projektira IGH.

http://www.poslovni.hr/140261.aspx

znači sutra na 3200
kad objave da su garancije OK, onda skok na 3500.nije loše

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Opet čekamo garancije , ili kupujemo odmah , a prodajemo kad stignu potpisi ?

Dobro jutro narode [bye]
Puni smo optimizma za rast dionica [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Jeje Over 25
malo nas je shebao FED.
Danas će svi roniti i onda će FED izjaviti da dižu kamete jer je gospodarstvo ozdravilo pa će USA na kraju u plus. I tako po enti put će ameri zahebati svijet.

a mi bi mogli dobiti neku lijepu vijest pred kraj radnog vremena…jedan paraf bio bi dovoljan [pray] [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

pobjeda@

Nepratimo svijet ima 15-ak dana.
Danas smo najmanje na 320,00 kn.
Ako si primjetijo jucer sam rekao da ćemo 2% tako je i bilo [thumbsup]
Dolaze ljudi pameti i poceli kupovati dionice jer su vidjeli da od kraha trzista nema ništa,a i ja sam mislijo da će burza više roknuti 1 i 2 mj.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Jeje Over 25
malo nas je shebao FED.
Danas će svi roniti i onda će FED izjaviti da dižu kamete jer je gospodarstvo ozdravilo pa će USA na kraju u plus. I tako po enti put će ameri zahebati svijet.

a mi bi mogli dobiti neku lijepu vijest pred kraj radnog vremena…jedan paraf bio bi dovoljan [pray] [lol]

Ma kakav FED, svi znamo što čekamo na ovoj dionici, a ta vijest dolazi nam najkasnije do kraja drugog tjedna, iako može doći već i danas pa baš da vidim tko se usudi sad prodati dionice u pokušaju trejdanja jer mu se može dogoditi da dođe vijest i IGH skoči +15% doslovno 15 minuta nakon što prodaš [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close