IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I ja dijelim isto mišljenje sa tobom. [bye]
Danas ulazimo u zonu 3075-3130 [thumbsup]


Vidjećete danas ili sutra kad puknu novinari lošu vijesti i strašljivci se prepanu i sruše je 7% al neće moć jer će biti potpora na kupnji [lol]

P.S. Mislim da je posao već tu i da pojedinci znaju.

To je samo moje mišljenje [pray]


Mislim da će rušenje biti puno veće od 7 % veliki već danas izlaze i uvaljuju malima i naivnima svoje dionice.

e sad treba ocekivati novi uradak nekoga od kvazi novinaracica koji su hvala Bogu zauzeti drugim temama, nisam vjerovo da cu se radovati danasnjim dogadjanjima u zagrebu, ali eto ………..

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

Rast je počeo sa inauguracijom . Trenutak istine ( realnost ) počinje kad se sve stiša i vrati u normalu.


Rast je počeo sa inauguracijom . Trenutak istine ( realnost ) počinje kad se sve stiša i vrati u normalu.

znači sve dok je Mesić bio predsjednik sve je bilo nenormalno
slažem se stime ali i ovo će biti isto i s Josipovićem isto nenormalno
Tako da sam siguran da to i inauguracijom i poslije neće ništa promjeniti niti imati bilo kakakv utjecaj na burzu.

Tetkice na to nemogu imati veliki utjecaj

t [lol]

402 KOMADA NA KUPNJI IZNAD 3000,00 KN. [pray]

jel može drug tigrus staviti neku svoju novu analizu IGH jer on je prodo jučer na 2990 kn jer mu je tako rekla analiza a sad je IGH na 3070 pa da vidimo dokle će ovaj rast sada..,brutalni kapital se ukrcava a tigrusa nema [embarass]

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!


bolje tetkice nego krvoloci

pisao sam da tetkice nemaju utjecaj na burzu za razliku od krvoloka koji itekako i sad utječu na rast i pad dionica kod nas .
s ovim ćete se složiti! [pray]



Vidjećete danas ili sutra kad puknu novinari lošu vijesti i strašljivci se prepanu i sruše je 7% al neće moć jer će biti potpora na kupnji [lol]

P.S. Mislim da je posao već tu i da pojedinci znaju.

To je samo moje mišljenje [pray]


Mislim da će rušenje biti puno veće od 7 % veliki već danas izlaze i uvaljuju malima i naivnima svoje dionice.
[/quote]
Po meni rušenje je odrađeno,tko je kupovao na razini 3200-3350 kapitalizirao je minus na razinama
2850-2950,pa po meni pada ispod 3050 za sada nebi trebalo biti.Bliža mi je kota tj. startna pozicija
za 26.02.2010. od 3800 kn uz uzlet do 5000 kn. [cool]


jel može drug tigrus staviti neku svoju novu analizu IGH jer on je prodo jučer na 2990 kn jer mu je tako rekla analiza a sad je IGH na 3070 pa da vidimo dokle će ovaj rast sada..,brutalni kapital se ukrcava a tigrusa nema [embarass]

jel to dj pacco? tehnicka je fulala ,trebat ce podesit postavke….za iznad 3000 igh ,tigrusov alat je podesen ispod 3000 kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pod normalom mislim na svakodnevicu , a inauguracija nosi u sebi pozitivan naboj , sličan onome što je Obama širio nekoliko mjeseci nakon izbora.

Mnogi ulagači još ne kupuju IGH jer nisu sigurni da li je IGH i konzorcij dostavio jamstva. Međutim, treba se zapitati da li bi si IGH i Jure Radić dozvolili izdati službeno priopćenje javnosti i za burzu u kojem tvrde da su jamstva dostavljena, pa su opet isto potvrdili na upit HANFE.
Ja vjerujem da se ne bi igrali s time, tj. kad su izjavili da su jamstva predana, onda je to tako.
Zato sve ove dane lagano kupujem IGH od 2900 pa prema gore, a oni koji čekaju da im to Vlada CG službeno potvrdi počet će kupovati nakon službene objave, tj. na 3300-3500 i svi zadovoljni [smiley]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

New Report

Close