IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Joooj kako netko želi da namjerno ide prema dole… [lol] [lol]

Samo pratite gledalicu bar 10 min…nevjerovatno da se ovako manipulira sa dionicom.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ajmo malo veće kolićine stavljajte na prodaju od 3020-3050 kn [lol]
Nemojte bižat..dajte da se ekipa napuni kad igh gubi posao i ide na 2200 kn [lol] [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

moram priznati da osjecam olaksanje sto sam se rijesio dionice IGH sam brutalnom zaradom.

[smiley]

PS. ovo makljaza na 3000kn izgleda relativno dobro, ali ipak ne bi sudjelovao u tome ako nemam neki posebni razlog.
a nemam ga…

Dionica IGH koja je ostala bez bilo kakovog većeg posla pumpa se kao da je vrijeme izgradnje autocesta kroz hrvatsku , mostova koji su zatvoreni zbog povjetarca i tunela koji se farbaju 2 puta da se što više novca opere. Takova dionica raste na štetu svih normalnih dionica koje nemaju afere i rade s zaradom. Tim će veći biti pad kad se jasno obznani nema više poslova, rodjačkih veza i namještenih natječaja.

Pun sam ko šipak IGH…koji andrenalin…strašno [wink]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


CRNE PROGNOZE IGH RASPAD I PROPAST GRAĐEVINARA I NJIHOVIH DIONICA
Petar Đukan: Građevinare čeka strašna 2010.!
Autor/izvor: SEEbiz / Hina
…..

Ovaj tekst star je bar 2 mjeseca i objavljen je ovdje najmanje 5 puta. Zna to i kolega koji ga je ovdje stavio, a trebao bi znati i moderator pa me zanima zašto dopušta ovakve jadne drukove? Zar nije bilo dosta medijskog linča protiv IGH od strane indexa i ostale medijske bratije? Zar sad treba dopuštati da se po 10 puta stavlja tekst star 2 mjeseca koji služi samo provociranju? [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Vidjećete danas ili sutra kad puknu novinari lošu vijesti i strašljivci se prepanu i sruše je 7% al neće moć jer će biti potpora na kupnji [lol]

P.S. Mislim da je posao već tu i da pojedinci znaju.

To je samo moje mišljenje [pray]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@kolega tigrus
jučer si prodao ispod 3000 pa sad dolaziš sraćkati u tanjur iz kojeg si jeo jer ne možeš gledati kako se rast nastavlja…malo dostojanstva ne bi ti škodilo [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@ kolega gismund

za mene su dionice brojke i slova, a ne tanjur.

vidim potrebu napisati da se rast nece nastaviti ukoliko pozitivna vijest ne stigne uskoro.

vi mislite da ide gore, ja mislim da ne ide.

tu prica zavrsava.

Rast se nastavlja do točke na koju je i trebao ići prije onih novinarskih laži i provokacija


Dionica IGH koja je ostala bez bilo kakovog većeg posla pumpa se kao da je vrijeme izgradnje autocesta kroz hrvatsku , mostova koji su zatvoreni zbog povjetarca i tunela koji se farbaju 2 puta da se što više novca opere. Takova dionica raste na štetu svih normalnih dionica koje nemaju afere i rade s zaradom. Tim će veći biti pad kad se jasno obznani nema više poslova, rodjačkih veza i namještenih natječaja.

kolega koje su to normalne dionice izarade bez afera ajde Vi nama nabrojite

Ingrax @ samo udri kontru….netko mora i to [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close