IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da ne cemo jos znacajnije prema gore.

Prodaja niče ko gljive poslije kiše.. e danas ćemo vidjeti koliko ih voli gljive.. [undecid]

triba11@

Saćekaj kolega 1 sat,pa vidječeš onda što se tuće po asku [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


mislim da ne cemo jos znacajnije prema gore.

Prije bih tvrdio značajnije prema dolje a to će se vidjeti kroz kojih sat vremena.

jel danas na igh neka akcijska prodaja: sve po 3 000,00????…..

ništa novinari ne pišu protiv IGH dali je to dobro ili loše (mislim dali da podebljam ili čekam)


triba11@

Saćekaj kolega 1 sat,pa vidječeš onda što se tuće po asku [thumbsup]

E pa ja se nadam, inaće sam zalud ja jutros tuko po asku.. [undecid]

Ne kužim zašto neko dijeli jedinice kada se samo realno stanje stvari napiše..

Zato što nekom nije u interesu da raste.
Htjeo bi kupiti niže [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


ništa novinari ne pišu protiv IGH dali je to dobro ili loše (mislim dali da podebljam ili čekam)

jao si ga tebi ako cekas novinare kako bi znao reagirati [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Imate 9 kom na 3005…neznam što se čeka [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


ništa novinari ne pišu protiv IGH dali je to dobro ili loše (mislim dali da podebljam ili čekam)

što nije bilo dovoljno u zadnjih tijedan-dva dana -novinarskih članaka-same špekulacije

CRNE PROGNOZE IGH RASPAD I PROPAST GRAĐEVINARA I NJIHOVIH DIONICA
Petar Đukan: Građevinare čeka strašna 2010.!
Autor/izvor: SEEbiz / Hina
SPLIT – Građevinarstvo u Hrvatskoj zahvaćeno je krizom, a posebice će kritična biti 2010. godina kad bi mogla uslijediti masovna otpuštanja radnika zaposlenih u građevinskim tvrtkama, upozoreno je na jučerašnjem okruglom stolu posvećenom aktualnom stanju u hrvatskom građevinarstvu održanom u sklopu međunarodnog sajma SASO u Splitu.
Predsjednik Nadzornog odbora Instituta IGH (ZSE:IGH-R-A) Petar Đukan procjenjuje da bi na kraju ove godine prihodi u građevinarstvu u Hrvatskoj mogli biti za oko 30 posto manji nego godinu dana ranije. Po njegovim riječima pred hrvatskim građevinarstvom je "strašna 2010. godina", pri čemu je iznio procjene da će tijekom 2010. u građevinarstvu posao izgubiti 15.000 zaposlenih te kako će biti ugroženo još nekoliko desetaka tisuća radnika u djelatnostima povezanim s građevinskom industrijom.
"Tragedija je što se trenutačno ništa ozbiljnije ne projektira za igradnju niti se vide ozbiljniji planovi za graditeljstvo", kazao je Đukan. U tom je kontekstu pohvalio dosadašnju izgradnju mreže autocesta u Hrvatskoj koja je plod plana.
"Hrvatska izgradnjom mreže autocesta, koja je sada pri kraju, može ostvariti sedam puta veći benefit kroz iduće 30-togodišnje razdoblje nego potencijalni koncesionari. Izgrađenim autocestama otvara se prostor za razvitak cijele Hrvatske. Primjerice, da nismo imali izgrađene autoceste ove bi godine naš turizam imao dvije milijarde eura manji prihod, a to je iznos koji je Hrvatska sada dužna za sve ceste", rekao je Đukan tumačeći važnost državnog plana u građevinI. Ne čudi nas niti malo što veliki i iskusni dioničari rasprodaju dionice građevinara i ne pitaju za cijenu , još dok ima i to malo malih i nivnih kupaca. Vjerujte Vi pozitivcu = Sanaderu i njegovom navlačenju ali ipak nećete moći ne vidjeti veliki pad dionica građevinara naročito IGH i HIDROELEKTRE prodaja je ogromna a kupnja se naglo povlači.

New Report

Close