IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Danas povrat u zonu 3050-3100 [tongue]

Prije da će ići lagano prema 2.500 kuna.
[/quote]
Imaš pravo, stojim na bidu na 190x i nikako da me poklopi. [lol]
Jedinica za razumijevanje problematike.




Kolege negativisti glede posla,

jedno pitaanje za Vas.
Da li stvarno mislite da se Đukanović, njegov brat, Dropulička i ekipa nisu dogovorili?
Kaj mislite da nisu nakrcani IGH, thnk i vdkt?
Mislite da neće zaraditi 100% od uloženog u 2 tjedna?

Pa ljudi moji to je ekipa koja nam drži burzu.
Neće oni dozvliti da njihov posao propadne, a kaj se tie nekog autoputa hebe se njima, njima je bitna zarada.

+ da nekim slučajem IGH i thnk izgube ovaj posao, onda Vam je jasno kaj slijedi!?!?!?!?!?!?
Ne samo na burzi već u realnom sektoru, sektoru građevinarstva.

Stoga nisam baš siguran da će Jadranka i ekipa to dozvoliti ili da je u nečijem interesu, ali da je u interesu da se odugovlači da se nakrcaju do kraja jest!


a što ako se veliki igrači iskcavaju -u ovom trenutku.
[/quote]
ako ti sebe smatraš velikim igračem onda sam ja Alah…aj bok i gnjavi nekog drugog

ako odrade kako treba mogu se iskrcati na 4000-5000 a očito ti ne vidiš razliku
[/quote]
ne smatram sebe velikim igračem niti vas gnjavim -postavio sam samo pitanje-tako da nema razloga za ovakav odgovor…
ako odrade-već sam naveo neka im je sa srećom da realiziraju ovaj projekat-da svi imatelji dionica zarade -barem 100% ,ali pitanje je i tko se riješava ovolikog broja dionica -ako je uvjeren da će sve proći u redu…

koji car..pa prodano je 55 dionica..i to je mega količina ili?
jezus kristuš marija i svi sveti..pa zašto da j avama odgovorim kada pišete ovako…
55 komada – voliki broj dionica -NEZNAM NEKI MULTI MILJARDER VALJDA

no nije bitno…očigledno želite niže…samo nemojte čekat predugo i prenisko..jer bi vrlo brzo mogli loviti ask

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

btw gospon strašljivac je na 2850 kolega lacoste…

ajmo vidjet da li će ga vlasnik maknuti na vrijeme ili će biti popapan….pa će nam neke stvari biti još jasnije, kaj ne?????

recimo da ga vlasnik sada makne i opali po bid (ima do 2900 dovoljno) onda bi i ja malo razmislio…ovako čekam

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!





Kolege negativisti glede posla,

jedno pitaanje za Vas.
Da li stvarno mislite da se Đukanović, njegov brat, Dropulička i ekipa nisu dogovorili?
Kaj mislite da nisu nakrcani IGH, thnk i vdkt?
Mislite da neće zaraditi 100% od uloženog u 2 tjedna?

Pa ljudi moji to je ekipa koja nam drži burzu.
Neće oni dozvliti da njihov posao propadne, a kaj se tie nekog autoputa hebe se njima, njima je bitna zarada.

+ da nekim slučajem IGH i thnk izgube ovaj posao, onda Vam je jasno kaj slijedi!?!?!?!?!?!?
Ne samo na burzi već u realnom sektoru, sektoru građevinarstva.

Stoga nisam baš siguran da će Jadranka i ekipa to dozvoliti ili da je u nečijem interesu, ali da je u interesu da se odugovlači da se nakrcaju do kraja jest!


a što ako se veliki igrači iskcavaju -u ovom trenutku.
[/quote]
ako ti sebe smatraš velikim igračem onda sam ja Alah…aj bok i gnjavi nekog drugog

ako odrade kako treba mogu se iskrcati na 4000-5000 a očito ti ne vidiš razliku
[/quote]
ne smatram sebe velikim igračem niti vas gnjavim -postavio sam samo pitanje-tako da nema razloga za ovakav odgovor…
ako odrade-već sam naveo neka im je sa srećom da realiziraju ovaj projekat-da svi imatelji dionica zarade -barem 100% ,ali pitanje je i tko se riješava ovolikog broja dionica -ako je uvjeren da će sve proći u redu…
[/quote]
Prodaje onaj koji zna sigurno da od posla neće biti ništa.

http://www.rast.hr/hr/trziste/grafikoni.html?f%5Bticker%5D=IGH-R-A%3AZSE&f%5Btip%5D=3

Tko je podrobnije pratio ovu dionicu kroz pet godina , ako ima vremena neka malo prokomentira uspone i padove prema grafikonu . Hvala .

lacoste onda?
kaj veliš?

netko si je kupio 100 komada a taj isti bi volio da može kupiti još 1000 po ovim cijenama…e ekipa moja..
podcijenjujete ekipu sa balkana…pre jaki su oni…pa ex Juga je jača od europe..idemo dalje

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ovdje upišite svoj komentar… [cool]

ja se divim velikima na ovoj igri..ovo treba znati..samo to dokazuje koliko nema smisla biti na crobexu…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Na kupnji iznad 2900 kn je preko 300 komada. Ne znam što bi se trebalo dogoditi da danas ne pređeno 3000 kn [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

mozda cekaju izvjestaj za 4q

100 % neće čekati zanji dan da objave tako važnu odluku. Objavit će je prije krajnjeg roka tako da ekipa mora ulaziti na višim cijenama. Ili obrnuto nedaj Bože.

IDEMO RADIT !!!


100 % neće čekati zanji dan da objave tako važnu odluku. Objavit će je prije krajnjeg roka tako da ekipa mora ulaziti na višim cijenama. Ili obrnuto nedaj Bože.

ova današnja skidanja prodaje velikim nalozima potvrđuju da se odluka već zna i da je pozitivna pa odabrani kupuju. vjerojatno će ova prodaja na 3000 kn do kraja dana biti počišćena u jednom potezu, a onda će mali početi skidati prodaju na 3050-3100 kn

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close